Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ben Asker Annesiyim... (1 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
YEMİN

Şeklini ay ve yıldızdan
Rengini kanımızdan
Şevkini ulusumuzdan
Varlığını canımızdan aldın.
Senin için can vermeyene
Senin için kan dökmeyene yaşamak haram olsun.
Varlığını ilelebet yaşatmak en kutsal görevim,
Seni ilelebet dalgalandırak namus borcumdur ödeyeceğim..

HER ŞEY VATAN İÇİN!

Hayırlı teskereler...

Allah c.c sabırlar versin....

Erdal beyciğim bunumu okuyorlar yemin töreninde içim ürperdi okurken artık bende hal kalmaz istiklal marşı okunurken bandolar çalınırken bile kendimi tutamıyorum :A

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
evet ablacım Allaha emanet gitmiş salı günü Allah kavuştursun. çocuklarımız ciğerparemiz en ufak üzüntülerini hastalıklarını istemiyoruz bu bize acı veriyor. benim de oğlum şimdi ateşli yatıyor otuzdokuz ateşi bu bile beni o kadar çok üzüyor ki hele bu pkk bu terör Allah köklerini kazısın inşallah. Allah ıslah etsin hidayet versin o insanlara. birçok annenin ciğerini yaktı merhametsizler biliyorum sen de ondan endişe ediyorsun. inşallah sağlıkla gidip gelsin oğulcağızın olgunlaşsın sizin kıymetinizi herşeyin kıymetini daha iyi anlasın. Allahım iyi günler göstersin.

Sılacım biraz geç okudum galiba inşallah yavrucuğun iyileşmiştir çocuklar hastalanmadan büyümüyorlar Allah acılarını göstermesin

gülkoksam

Kayıtlı Kullanıcı
Amin gülkoksam inşallah yavrularımızıda kokarız seninki ne kadar oldu bizim daha yeni ayın 26 sında yemin törenine gidecez inşallah

bizim 4,5 ayımız kaldı teskereye allahın izniyle inşallah...
geçer geçer bu da geçer abla zamanın nasıl geçtiğini anlamassın alışınca ilk zamanlar zor sadece ama gerisi geliyor selametle kal:a15:

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
bizim 4,5 ayımız kaldı teskereye allahın izniyle inşallah...
geçer geçer bu da geçer abla zamanın nasıl geçtiğini anlamassın alışınca ilk zamanlar zor sadece ama gerisi geliyor selametle kal:a15:

Maşallah az kalmış Allah kavuştursun inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt