Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ben Asker Annesiyim... (1 Kullanıcı)

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
hımm islamiyet.gen.tr olarak bir uğurlama yaparız artık ;)

hafize annemiz, oğlunuz hayırlısı ile askerliğini yapar döner inşaAllah..Allah tüm mehmetçiğimizi korusun , yar ve yardımcısı olsun;)

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm arkadaşlar Allahın izni ile oğlum Onur bugün askerliği belli oldu Karabük Safranbolu hepimizde hem sevinç hem hüzün var hepinizden dualar bekliyorum büyük oğlumda çok ağladım bunda hiç ağlamıyacam diyorum ama :A

Ve Aleyküm selam Hafize Ablamız ...

Yüceler yücesi Rabbimiz sağlıcakla gidip gelmeyi nasip eylesin inşaAllah.
Sizlere sabır diliyorum,ne kadar alışkın olsanızda teslim edilirken hava nemleniyor Hafize ablamız.
Yüce Rabbimiz bütün asker kardeşlerimize sağlık içinde yuvalarına dönmeyi nasip eylesin.Amin inşaAllah....

selametle kalınız....

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Allah kavuştursun ablacım ben de sana soracaktım oğlum şubatta asker olacak demiştin bir mesajını okumuştum yeri güzel maşallah. Allahım sağ salim gidip gelmeyi nasip etsin.

Amin sılacım gün sayarken ah geldi işte o bizim ailemizde küçük oğlumuz olduğu için ona sevgi bambaşka Rabbime emanet edeceğim kapıdan uğurlarken

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Şehid; tahtında Rabb'e gülümser,
Canım feda uğrunda bir sofradan yer... :A:A

BAKARA SURESİ; 154. "Ve Allah yolunda öldürülenlere, ölülerdir, demeyiniz. Yok, onlar hayattadırlar, fakat siz farkına varamazsınız...

Hüdavendigar büyük oğlum askerden geleli 19 sene oldu onu unuttuk ama yeniden başlıyoruz vatan savunması halinde hepimiz içimizde ki imanla vatan sevgisi ile en önde gidenlerden oluruz evlatlarımızıda seve seve vatan hizmetine göndeririz ama ana yüreği bir başka Rabbim hakkımızda hayırlısı ne olacaksa onu versin amin

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlısı ile gidip hayırlısıyla dönsün inşallah Hafize Annemiz...Bu duygu yüklü şiirle gözlerimi doldurdunuz...Rabbim tüm asker annelerine,ailelerine sabırlar ,askerlerimize hayırlısı ile teskereler nasip eylesin inşallah

Selam ve dua ile

Amin Beratçim Rabbim bizim ve tüm askerlerin yar ve yardımcısı olsun gidip gelmeye nasip etsin

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hafize annemiz
Rabbim oğlunuzun ve tüm askerlerin hayırlısıyla gidip dönmesini nasip etsin

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
allah hayırlısıyla gidip görevini yapıp dönmeyi nasip eder inşallah.allah yar ve yardımcımız olsun.selametle kalın.

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykümselam Hafize ablacım
Hayırlısıyla gidip gelmeyi nasip eylesin Rabbim..Bütün mehmetçiklerimiz iç ve dış düşmanların şerrinden korusun Allahım inşaALLAH..
Şimdiden hayırlı teskereler diliyorum oğluna ve tüm asker kardeşlerimize..
Allaha emanet olsunlar..
selam ve dua ile...

Amin Gülsengül amin Rabbim tüm evlatları bizimkilerinide düşmandan korusun kötü düşünenlere fırsat vermesin Allah ortalığımıza dirlik düzenlik versin her türk evladı gibi gidecek vazifesini yapacak yeterki şu terörü bitirsinler analar babalar ağlamasın amin

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
hımm islamiyet.gen.tr olarak bir uğurlama yaparız artık ;)

hafize annemiz, oğlunuz hayırlısı ile askerliğini yapar döner inşaAllah..Allah tüm mehmetçiğimizi korusun , yar ve yardımcısı olsun;)

İnşallah uğurlamaya beklerizen güzel askerler bizden çıkıyor hangi ülkede var davullu zurnalı askere giden o bize özel gülerek giderler gülerek gelirler temennimiz bu inşallah

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Ağlattınız beni :( şiir çok güzeldi... ALLAH hayırlısıyla gidip sağ salim dönmesini nasip eylesin...Benimde oğlumun askerliği geldi ama tecil ettirdi... ALLAH askerlerimize hayırlı gidip dönmeyi nasip eylesin...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm arkadaşlar Allahın izni ile oğlum Onur bugün askerliği belli oldu Karabük Safranbolu hepimizde hem sevinç hem hüzün var hepinizden dualar bekliyorum büyük oğlumda çok ağladım bunda hiç ağlamıyacam diyorum ama :A

Ve Aleyküm selam Hafize Ablamız ...

Yüceler yücesi Rabbimiz sağlıcakla gidip gelmeyi nasip eylesin inşaAllah.
Sizlere sabır diliyorum,ne kadar alışkın olsanızda teslim edilirken hava nemleniyor Hafize ablamız.
Yüce Rabbimiz bütün asker kardeşlerimize sağlık içinde yuvalarına dönmeyi nasip eylesin.Amin inşaAllah....

selametle kalınız....

Ya Erdal bey sıra bize geldi ayrılık acısı bizimde içimize düştü siz bayağı alışmısınızdır insanın aklından hiç çıkmıyor ama onlarla beraber bizde askerlik yapacağız ne yapalım Allah iyilik sağlık versin sizinde yavrunuza hayırlı teskereler nasip etsin oğlunuz nerde şimdi eşinizede çok çok selamlar beraber ağlarız artık

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Ağlattınız beni :( şiir çok güzeldi... ALLAH hayırlısıyla gidip sağ salim dönmesini nasip eylesin...Benimde oğlumun askerliği geldi ama tecil ettirdi... ALLAH askerlerimize hayırlı gidip dönmeyi nasip eylesin...

Nisancım bizim bu yıl üniversite birde kaldı morali bozuldu bizde tecil edelim diye düşündük ama askerlik her şeyime mani oluyor gelince hem okurum hem çalışırım deyince bizede tamam demek kaldı şimdi dondurduk eh ne yapalım hayırlısı ne ise o olsun

Su-Eda

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm Hafize annemiz
Rahman c.c. kardeşimizin ve bütün asker ocağındaki kardeşlerimizin
hayırlı bir şekilde gidip dönmesini nasib etsin inşallah
Anne yüreğinize sağlık evlat olunca annede babada aynı yürekte ama anneler duygularını dışarda yaşıyor
duyguları yüreğinden taşıyor...
Tüm ailelere sabırlar askerlerimize kardeşlerimize hayırlı teskereler inşallah
Bütün hepsi En Güzel'e Rahman c.c. emanetler..
Selam ve Baki DualarımlaB)

erdal

Kayıtlı Kullanıcı

Ya Erdal bey sıra bize geldi ayrılık acısı bizimde içimize düştü siz bayağı alışmısınızdır insanın aklından hiç çıkmıyor ama onlarla beraber bizde askerlik yapacağız ne yapalım Allah iyilik sağlık versin sizinde yavrunuza hayırlı teskereler nasip etsin oğlunuz nerde şimdi eşinizede çok çok selamlar beraber ağlarız artık

Elhamdülillah bizim gurbetliğimiz 20 ocakta sona erdi.
Niğde Jandarma komutanlığında kısa dönem olarak tamamladı askerliğini oğlumuz.Şimdi başka hazırlıklar gayreti içinde...
Yüceler yücesi Rabbimiz bütün asker kardeşlerimize sağlık ve selamet içinde ailelerine kavuşmayı nasip eylesin...

sabır ve selamet diliyorum sizlere...

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Elhamdülillah bizim gurbetliğimiz 20 ocakta sona erdi.
Niğde Jandarma komutanlığında kısa dönem olarak tamamladı askerliğini oğlumuz.Şimdi başka hazırlıklar gayreti içinde...
Yüceler yücesi Rabbimiz bütün asker kardeşlerimize sağlık ve selamet içinde ailelerine kavuşmayı nasip eylesin...

sabır ve selamet diliyorum sizlere...

Maşallah maşallah Ay çok güzel sizin adınıza sevindim Allah yolunu açık etsin onlar için hayat şimdi başlıyor Rabbim her zaman doğruları doğru insanları çıkarsın karşısına AMİN

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm Hafize annemiz

Rahman c.c. kardeşimizin ve bütün asker ocağındaki kardeşlerimizin
hayırlı bir şekilde gidip dönmesini nasib etsin inşallah
Anne yüreğinize sağlık evlat olunca annede babada aynı yürekte ama anneler duygularını dışarda yaşıyor
duyguları yüreğinden taşıyor...
Tüm ailelere sabırlar askerlerimize kardeşlerimize hayırlı teskereler inşallah
Bütün hepsi En Güzel'e Rahman c.c. emanetler..

Selam ve Baki DualarımlaB)
Aleykümselam Su Edacım evet dediğin gibi anneler daha dolu oluyor ama bizim babamızda başladı :A o bizim sonkamızdı

arzu74

Kayıtlı Kullanıcı
İnşaALLAH hayırlı bir askerlik görevi yapar,sağ salim geri döner,ALLAH TEALA kavuştursun selamlar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt