Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Başörtülüler de Şaşırmakta (1 Kullanıcı)

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun değerli din kardesim gerçekten çok güzel konulara değinmişsin. Malesef bizim halen kapanmayan yaralarımıza değinmişsin. Ben üniversite okuyorum. Okuldaki tesettürlü kızlar az çok belli oluyor. Dışarıda görüyoruz nasıl davrandıklarını. Kimileri kot pantolun giyiyor kimilere yüzü gözü boyalı helede o igrenç parfümleri sürüyorlar. Onları gördüğüm zaman gidip rezil etmek geçiyor içimde ama yapamıyorsun sonuçta islamin simgesini takıyor ben orada onları rezil etsem onları rezil etmiş değil islam simgesini rezil etmiş olacam. Kız kardeslerim bu konulara dikkat etmelidirler. Devir öyle devirki artık herkesin gözü kapalılarda. Onlar ne yapsa hemen göze batıyor. Açık bayanlara kapanmaya teşvik ettiğimiz zaman bize direk ben kapalılardan daha müslümanım onların yaptıklarını ben yapmıyorum diyorlar. Ozamanda hiç bir sey diyemiyorum. Kız kardeslerimden ricam lütfen daha dikkatli olsun bize o lafları söyletmesinler. Kendinizi birakın bir kenara Allahın emrini savunamaz hala geldim sizlere yalvarıyorum lütfen daha dikkatli olun milletin diline düşecek hareketlerden sakının Allahın rızası için baska hiç bir sey için yapmayın Allahın rızası için...

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
münafık

münafık

aslında bu konuda anlatılan şeyler ve diğerleri münafıklıktan ve şeytanın bizi kandırıp nefsimize yenilmemizden kaynaklanıyor bence

ben de yeni kapandım, eskiden sokakta nişanlımın elini tutarken hiç düşünmezdim ama bugün çok tedirgindim, yanlış bi şey yapıp da benim nazarımda kapalı olan arkadaşlarımıza ve bana bi laf gelmesin diye :a36:

selam ve dua ile,

hayırlı geceler

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli abı-hayat paylaşımınız için Allah c.c. razı olsun..
Fakat koymuş olduğunuz resmin kaldırılmasında fayda görüyorum.
Anlaşılması duasıyla,
Hayırlı geceler inşallah...

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
aslında bu konuda anlatılan şeyler ve diğerleri münafıklıktan ve şeytanın bizi kandırıp nefsimize yenilmemizden kaynaklanıyor bence

ben de yeni kapandım, eskiden sokakta nişanlımın elini tutarken hiç düşünmezdim ama bugün çok tedirgindim, yanlış bi şey yapıp da benim nazarımda kapalı olan arkadaşlarımıza ve bana bi laf gelmesin diye :a36:

selam ve dua ile,

hayırlı geceler

size tebrik ederim. Ah keske bütün bacılarımızda sizin gibi tedirgin olsa sizin gibi dikkat etse. Ah keske Ah

erzsalih

Kayıtlı Kullanıcı
su resme bir an baktımda ne kadar iğrenç ya bir basörtülü bacımıza bu yakışıyormu nasıl yapabiliyorlar anlayamıyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt