Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Başörtülüler de Şaşırmakta (3 Kullanıcı)

N

nefs-i mutmainne

annem yıllar önce dersanenin birinde çocuk bakıcılığı yapıyodu öğretmenlerin ben küçüktüm annem işten ayrıldı babam sordu neden ayrıldın diye kızlar efendi kapalı abdestli namazlı dedi annemin tek dediği çarşafın altındaki jartiyelliyi sende görseydin dedi ben jartiyel denildiğinde arabanın jantına diyolar sanırdım ama büyüdüm anladım utanıyorum ya kadın olmaktan erkek olup pantolon gömlek gezinmek vardı ya ah ah

oy oyy.. neymis onlar öle ya :a30: bnde kapalıyım Allah kabul buyurursa ..bir kaç tanıdıgım var saclarını toplayıp kase koyuolar :D büyük dursun diye .. hatta ilköğremde bir din kültürü öğretmenimi esarbını yaparken gördüm sacını tepeden toplayıp tülbent sardı topuzuna din kültürü ögretmeni illla yapması gerekio demiorum ama bildigi halde :D

ishakyakup

Kayıtlı Kullanıcı
resim uygun değil...

kötü sözü tarif ederken aynı sözü söylemenin anlamı yoktur.. uygun olmadığını düşündüğünüz tesettürlüyü gözümüzün önüne çıkarmışsınız.. sayenizde gö
rdük..

edam005

Kayıtlı Kullanıcı
yav kardeşler,bi susun yav, ne bu resmen tanımadığımız hanımlar hakkında gıybet ediyorsunuz..
bize sadece hidayet dilemek düşer..dua dilemek düşer, merhamet dilemek düşer..
RABBİM HEPİMİZE HİDAYET VERSİN İNŞALLAH..

edam005

Kayıtlı Kullanıcı
Hanım kardeşler, bir hanım kardeşimizden bahsederken, hele hele bu müslüman kisvesi altında bir hanım kardeşimizse ,daha dikkatli olmalıyız ,onların vebali büyüktür,bu sitede erkek kardeşlerimiz olduğunu unutmuyalım canlar,,,biraz daha mahremiyet, bize çok şey kazandırır ama hiç bişey götürmez ...
rabbime emanet olun ve bana darılmayın kardeşlerim..bir ablanız olarak sizden ricamdır...

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Hanım kardeşler, bir hanım kardeşimizden bahsederken, hele hele bu müslüman kisvesi altında bir hanım kardeşimizse ,daha dikkatli olmalıyız ,onların vebali büyüktür,bu sitede erkek kardeşlerimiz olduğunu unutmuyalım canlar,,,biraz daha mahremiyet, bize çok şey kazandırır ama hiç bişey götürmez ...
rabbime emanet olun ve bana darılmayın kardeşlerim..bir ablanız olarak sizden ricamdır...

Estğ. canım bizi uyardığın için allah razı olsun.

Dua ile....

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
............................................

armour

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bir örtülü olarak çok üzülüyorum gerçekten onlarla aynı kefede olmaktan sırf çirkin saçları görünmesin diye örtünün gizemli güzelliğinden faydalanmak için örtünenlerden olmadığım için mutluyum. Ben 20 yaşındayım ve 8 yaşımdan beri örtülüyüm allah nasip ederse böylede ölürüm allah bizi göründüğü gibi olmayanların şerrinden korusun.dua ile

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bir örtülü olarak çok üzülüyorum gerçekten onlarla aynı kefede olmaktan sırf çirkin saçları görünmesin diye örtünün gizemli güzelliğinden faydalanmak için örtünenlerden olmadığım için mutluyum. Ben 20 yaşındayım ve 8 yaşımdan beri örtülüyüm allah nasip ederse böylede ölürüm allah bizi göründüğü gibi olmayanların şerrinden korusun.dua ile

Amin kardeşim, Rabbim doğru yolundan ayırmasın.

Selam ve dua ile....

huzurpınarı

Kayıtlı Kullanıcı
Ne Saçmalıyorsunuz siz moda denen bişey war hiç mi haberiniz yok :S Sizin gibileri yüzünden bu ülke böyle faşist köpekler türkiye Atatürkündür Laiktir hep de öyle kalcak Baş örtüsü filanda gelmicek boşuna ümit etmeyin bizler warken!

..................................
sana söylenecek hiç bişe yok RABBİM ıslah etsin seni ve senin gibileri.......

N

nefs-i mutmainne

ne saçmalıyorsunuz siz moda denen bişey war hiç mi haberiniz yok :s sizin gibileri yüzünden bu ülke böyle faşist köpekler türkiye atatürkündür laiktir hep de öyle kalcak baş örtüsü filanda gelmicek boşuna ümit etmeyin bizler warken!

zavallısın rabbim seni ıslah etsin dediklerin için pişman olursun İnsallah!

Elifh

Kayıtlı Kullanıcı
elinize sağlık bacı insan demeye utanıyor ama maalesef öyle onları görünce kendimden utanmışlığım çoktur allah ıslah etsin en beteride öğrecilerinki hani hem başları kapalı hemde afedersiniz türlü çeşit naneyi yiyorlar tıpkı yazıda anlatıldığı gibi bumu örtünmek ben kapalı olduğum halde tiksiniyorum ve işitmişliğim çoktur kimi başı açık kardeşlerimin kapanacağı varsada bunlar gibi olacağıma hiç örtünmem diyor bumu örnek olma tıpkı gece alayına katılan gece fenerleri gibiler o kadar çok dikkat çekiyorlarki ama maaalesef iyiliğe değil tamamen nefslerine yenikler ve nefse hitap peşindeler rabbim bizleride onlardan eylemesin amin selam ve dua ile kalın

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
elinize sağlık bacı insan demeye utanıyor ama maalesef öyle onları görünce kendimden utanmışlığım çoktur allah ıslah etsin en beteride öğrecilerinki hani hem başları kapalı hemde afedersiniz türlü çeşit naneyi yiyorlar tıpkı yazıda anlatıldığı gibi bumu örtünmek ben kapalı olduğum halde tiksiniyorum ve işitmişliğim çoktur kimi başı açık kardeşlerimin kapanacağı varsada bunlar gibi olacağıma hiç örtünmem diyor bumu örnek olma tıpkı gece alayına katılan gece fenerleri gibiler o kadar çok dikkat çekiyorlarki ama maaalesef iyiliğe değil tamamen nefslerine yenikler ve nefse hitap peşindeler rabbim bizleride onlardan eylemesin amin selam ve dua ile kalın

Amin canım, gözlerine sağlık.

Dua ile...

dua sekeri

Kayıtlı Kullanıcı
eeee yani? şimdi kapalı olup da kötü şeyleri yapanları anlattınız da çok mu kültür kazandık? ya da kapalılar böyle yapıyor diye açılalım mı? bu yazdıklarınızı gören kapanmak isteği olanlara da çok güzel örnekler verdiniz tebrik ederim. kusura bakmayın siizn yaptıklarınızı bizim mahalleli kadınlar yapıyorlar. bir araya geldiklerinde kendilerini temize çıkarmak için yükleniyorlar da yükleniyorlar kapalılara, çarşaflılara. yok kapalılar şöyle yapıyor çarşaflılar şunu yapıyormuş. bu siteye hiç yakıştıramadım. anlatın anlatın lütfen hiç durmadan anlatın ki okuyanlar daha çok iğrensin kapalılardan. sokakta her gördüğü kapalıya, tanıştığı her örtülüye öyle baksın. sonra da biz ailemize akrabalarımızı kendimizi kabul ettirmeye çalışırken ruhen hırpalanalım. örtü takmayan isteyen kardeşlerimize aileleri karşı çıksın. başörtüyü sevmeyenler yetmedi bi de siz vurun. lütfen hiç acımayın!

gokceayan

Kayıtlı Kullanıcı
Görünce üzülüyorum böyle olanları.allah yardımcımız olsun.allaha emanet olun...

gokceayan

Kayıtlı Kullanıcı
eeee yani? şimdi kapalı olup da kötü şeyleri yapanları anlattınız da çok mu kültür kazandık? Ya da kapalılar böyle yapıyor diye açılalım mı? Bu yazdıklarınızı gören kapanmak isteği olanlara da çok güzel örnekler verdiniz tebrik ederim. Kusura bakmayın siizn yaptıklarınızı bizim mahalleli kadınlar yapıyorlar. Bir araya geldiklerinde kendilerini temize çıkarmak için yükleniyorlar da yükleniyorlar kapalılara, çarşaflılara. Yok kapalılar şöyle yapıyor çarşaflılar şunu yapıyormuş. Bu siteye hiç yakıştıramadım. Anlatın anlatın lütfen hiç durmadan anlatın ki okuyanlar daha çok iğrensin kapalılardan. Sokakta her gördüğü kapalıya, tanıştığı her örtülüye öyle baksın. Sonra da biz ailemize akrabalarımızı kendimizi kabul ettirmeye çalışırken ruhen hırpalanalım. örtü takmayan isteyen kardeşlerimize aileleri karşı çıksın. Başörtüyü sevmeyenler yetmedi bi de siz vurun. Lütfen hiç acımayın!

evet haklısın.kötülemek yanlış bence yanlış bi davranış bu kadarda değil.

gokceayan

Kayıtlı Kullanıcı
Hakkınızı helal edin ama her kapalı böyle değil.

gokceayan

Kayıtlı Kullanıcı
Yanlış anlama arkadaşım niyetim seni kötülemek değil.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt