Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bana yardımcı olucak olan varmı? (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
izne mi çıkıyosun hayırdır izne çıkmak için erken değil mi?
Yazın ne yapıcan?
kızım ameliyat olucak ya ondan canım.hem yazında çıkıcam ben:K16 yaşından beri çalışırım.yazın işten çıkıp klışın girerim.ne güzel demi:K

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
abla ya durup dururken ne izini bu görende çok çalıştın yoruldun :evet
sanacak
çalış işte ne güzel
15 gün geçer mi hiç

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
kızım ameliyat olucak ya ondan canım.hem yazında çıkıcam ben:K16 yaşından beri çalışırım.yazın işten çıkıp klışın girerim.ne güzel demi:K

Canım çok geçmiş olsun bilmiyordum ben ameliyat olucağını Tuba yazmış bademcik diye Rabbim şifalar versin çok geçmiş olsun üzüldüm valla

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
lütfen fikri olan yokmu.15 gün izne çıkıcam ama msn hep açık kalıcak:A

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Canım ya o zaman çevrimdışı göster kendini :]

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Ya Canım ya o zaman çevrimdışı göster kendini :]
CANIM BAK BEN 7,5 KULLANIYORUM ONU AÇTIĞIMDA 4.7 KAPATIYOR KENDİNİ.AMA ONDA ÇEVRİM DIŞI GÖSTEREMİYORUM KENDİM.YANİ BİLGİSAYAR AÇILIR AÇILMAZ ÇEVRİÇ İÇİ GÖRÜNÜYORUM 4.7 DE .

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
CANIM BAK BEN 7,5 KULLANIYORUM ONU AÇTIĞIMDA 4.7 KAPATIYOR KENDİNİ.AMA ONDA ÇEVRİM DIŞI GÖSTEREMİYORUM KENDİM.YANİ BİLGİSAYAR AÇILIR AÇILMAZ ÇEVRİÇ İÇİ GÖRÜNÜYORUM 4.7 DE .

En iyisi sen o bilgisayara format attır gerekli bilgileri kopyala diskete veya cd ye o zaman kesin silinir

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Canım ben çıkıyorum sende 15 gün yoksun Allah c.c. emanet olun incinurumuda öp benim için tekrar çok geçmiş olsun selametle kardeşim

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM AYNI OLAY BENİMDE BAŞIMDA İDİ BENİMKİ BİLGİ SAYARI KİM ACSA OTAMATİK ACIYORDU TABİ ARKADAŞLARIMDA SELAM VERMİYORSUN DİYE BANA KIZIYORLARDI VE BU GÜN BİR İNTERNETCİ ARKADAŞIMDAN ÖĞRENDİM İNŞALLAH SANADA YARDIMCI OLUR BAKIN ÖNCE BAŞLATI TIKLA CALIŞTIR AC VE OTAYA MSCONFİG YAZ SONRA BAŞLANGICI AC ORADA MSMSPS BUL KALDIR BUNUN ARKASINA BİR İKİ HARF DAHA OLABİLİYORMUŞ BAZILARININ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN EĞER OLMAZSA TEKRAR YAZIN BEN TAM SİZİN SORUMUNUZU ÖĞRENİRİM

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM AYNI OLAY BENİMDE BAŞIMDA İDİ BENİMKİ BİLGİ SAYARI KİM ACSA OTAMATİK ACIYORDU TABİ ARKADAŞLARIMDA SELAM VERMİYORSUN DİYE BANA KIZIYORLARDI VE BU GÜN BİR İNTERNETCİ ARKADAŞIMDAN ÖĞRENDİM İNŞALLAH SANADA YARDIMCI OLUR BAKIN ÖNCE BAŞLATI TIKLA CALIŞTIR AC VE OTAYA MSCONFİG YAZ SONRA BAŞLANGICI AC ORADA MSMSPS BUL KALDIR BUNUN ARKASINA BİR İKİ HARF DAHA OLABİLİYORMUŞ BAZILARININ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN EĞER OLMAZSA TEKRAR YAZIN BEN TAM SİZİN SORUMUNUZU ÖĞRENİRİM
AS ABİM.DEDİĞİNİ YAPIYORUM AMA BÖYLE BİR DOSYA BULUNAMADI DİYOR.

D-e-R-y-A

Kayıtlı Kullanıcı
abicim
başlat/ ayarlar/ denetim masası/program ekle kaldır dan bütün msn leri sil
daha sonra yüklemek istediğin msn tekrar yükle

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
abicim
başlat/ ayarlar/ denetim masası/program ekle kaldır dan bütün msn leri sil
daha sonra yüklemek istediğin msn tekrar yükle

allah razı olsun kardeşim ozaman sadece ekle kaldır siliniyor ama benlikteki silinmiyor otamatik silimi bu şekil tekrar teşekkür ederim bilginiz icin bizi yaradana emaenetsiniz

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
birdaha dene benim yazılarımı iyi
oku ve takip et almazsa bana tam sorumu yaz ben pazartesi sana yazarım yaradana emaanet olun

YAPTIM OLMUYOR.ŞİMDİ SORUN ŞU.1 AY ÖNCE KULLANDIM SÜRÜME VİRÜS GİRMİŞTİ BENDE ONU İPTAL ETTİM.SONRA PCDE YENİ BİR SÜRÜM VARDI ODA ÇOK ESKİYMİŞ.4.7. SÜREKLİ ÇEVRİM İÇİ GÖRÜNDÜĞÜM İÇİN BEN BUNU DENETİM MASASINA GİRİP KALDIRMIŞTIM.YENİ BİR SÜRÜM İNDİRDİM.AMA BİLGİSAYARIMI AÇTIĞIM GİBİ 4.7 DE ÇEVRİM İÇİ GÖRÜNÜYORUM.YANİ PCDE AMA SİLEMİYORUM.YENİ İNDİRDİĞİM 7.5 SÜRÜMÜNÜ AÇTIĞIM GİBİ DİĞER SÜRÜM KENDİNİ KAPATIYOR.VE BEN BUNU PCDEN ÇIKARTAMIYORUM.DUYDUĞUMA GÖRE 4.7 SÜRÜMÜ BİLGİSAYARA ZARARDA VERBİLİYORMUŞ VE KAYBOLMUYORMUŞ.ANLADINMI CEVDET ABİ.:A

D-e-R-y-A

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim ozaman sadece ekle kaldır siliniyor ama benlikteki silinmiyor otamatik silimi bu şekil tekrar teşekkür ederim bilginiz icin bizi yaradana emaenetsiniz

ben teşekkür ederim abicim... bu şekilde yaparsanız bilgisayarın hafızasından tamamen silmiş olursunuz...
ben bilgisayarı boza yapa öğrendim bunları :)
arkadaşlarda bi problem olunca hemen bana sorarlar....
tabi bilgisayara ne işkenceler yapıyorum :)

D-e-R-y-A

Kayıtlı Kullanıcı
YAPTIM OLMUYOR.ŞİMDİ SORUN ŞU.1 AY ÖNCE KULLANDIM SÜRÜME VİRÜS GİRMİŞTİ BENDE ONU İPTAL ETTİM.SONRA PCDE YENİ BİR SÜRÜM VARDI ODA ÇOK ESKİYMİŞ.4.7. SÜREKLİ ÇEVRİM İÇİ GÖRÜNDÜĞÜM İÇİN BEN BUNU DENETİM MASASINA GİRİP KALDIRMIŞTIM.YENİ BİR SÜRÜM İNDİRDİM.AMA BİLGİSAYARIMI AÇTIĞIM GİBİ 4.7 DE ÇEVRİM İÇİ GÖRÜNÜYORUM.YANİ PCDE AMA SİLEMİYORUM.YENİ İNDİRDİĞİM 7.5 SÜRÜMÜNÜ AÇTIĞIM GİBİ DİĞER SÜRÜM KENDİNİ KAPATIYOR.VE BEN BUNU PCDEN ÇIKARTAMIYORUM.DUYDUĞUMA GÖRE 4.7 SÜRÜMÜ BİLGİSAYARA ZARARDA VERBİLİYORMUŞ VE KAYBOLMUYORMUŞ.ANLADINMI CEVDET ABİ.:A

program ekle kaldırdan silerseniz dediğim gibi hafızadan silmiş olursunuz....
silinmiyorsa da virüs vardır, format lazım bildiğim kadarıyla....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt