Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

bana yardımcı olucak olan varmı? (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm;
şimdi benim pcde eski bir msn sürüm vardı.sanırım 5.0 .
yeni bir sürüm indirmiştim.7.5 .ama 5.0 olan msn otomotik olarak çevrim içi oluyor.ben yokkende açılıyor.
ne yapmam gerek.otomotik iptal edin demeyin olmuyor.meğer bu eski sürüm olduğu için kayıtlı kalıyormuş.nolur yadım edin.burası işyeri.eve gidince msn sürekli açık.7.5 açtığımda diğeri otomotik olarak kapanıyor.ama bu 5.0 pc den silemiyorum.yapıştı kaldı valla.anladınızmı anlattığımı:K

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam
Canım enteresan bir olay yeni sürüm indirdiğin zaman eskisi silinmesi gerekiyor bende öyle olmuştu yapacağın eski msn silmek acaba farklı oturum mu var sende

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam
Canım enteresan bir olay yeni sürüm indirdiğin zaman eskisi silinmesi gerekiyor bende öyle olmuştu yapacağın eski msn silmek acaba farklı oturum mu var sende
canım iptal olmuyor bu sürüm .çok eski malesef.yapıştı kaldı pcde.:gulegule

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam abla Bak Yeni sürümü yüklediysen Eskisini sil bişeye yaramaz

Bilgisayarım / C: / proğram files dosyasından eski sürümü sileceksinnn

şimdi yenisini yüklediysen bu dediğim yerde 2 tane messenger diye dosya vardır eskisinde messenger yazar onu sil yenisinde msn messenger yazar o dursunn

gelelim digerine :D eski sürüm msn den oturumu kapata bas sonra başka bir msn girer gibi msn şifreni falan girdiğin bölümde ( OTOMATİK OTURUM AÇ ) senin o tuç basılıdır otomatik oturumu aç yazan yerin yanındaki yeşil işareti kaldır bi daha açılmazzzzzz valla aklımın yettiği kadar anlatmaya çalıştım :D İnşallah başarırsın

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
ablacım sendeki büyük bir ihtimalle windows messenger.
onu bilgisayarımdan denetim masasından program ekle kaldır kısmından sol taraftaki windows bileşenlerini kaldır kısmından kaldırman gerekiyor. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.
Allah'a emanet olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
hatırlıyo musun ben sana bi bilmece sormuştumda sende hiç bişey bilmiyosun bize soruyosun demiştin
abla sende herşeyi bize soruyosun canım bilemeyincede dövüyosunnn:K:K

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam abla Bak Yeni sürümü yüklediysen Eskisini sil bişeye yaramaz

Bilgisayarım / C: / proğram files dosyasından eski sürümü sileceksinnn

şimdi yenisini yüklediysen bu dediğim yerde 2 tane messenger diye dosya vardır eskisinde messenger yazar onu sil yenisinde msn messenger yazar o dursunn

gelelim digerine :D eski sürüm msn den oturumu kapata bas sonra başka bir msn girer gibi msn şifreni falan girdiğin bölümde ( OTOMATİK OTURUM AÇ ) senin o tuç basılıdır otomatik oturumu aç yazan yerin yanındaki yeşil işareti kaldır bi daha açılmazzzzzz valla aklımın yettiği kadar anlatmaya çalıştım :D İnşallah başarırsın
ablam 1.otomotik olayı yok bu sürümde.2 zaten dediğin gibi yapıp sildim.ama pc den yinede silinmiyor.bak rüyamda yazmış eyvah bu sürüm silinmiyormuş:Ailgi ve alakana teşekkürler:gulegule

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
ablacım sendeki büyük bir ihtimalle windows messenger.
onu bilgisayarımdan denetim masasından program ekle kaldır kısmından sol taraftaki windows bileşenlerini kaldır kısmından kaldırman gerekiyor. İnşallah yardımcı olabilmişimdir.
Allah'a emanet olun
aleyküme selam kardeşim.dediğiniz şekilde yapılsada olmuyor.allah razı olsun.:gulegule

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Canım bak şimdi program ekle ve kaldır var bilgisayarımın içinde oraya gir ve her iki msn yide sil sonra yeni msnyi yükle7.5 liği sonra bilgisayarı kapatım aç
düzelmiş olması gerekiyor

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
hatırlıyo musun ben sana bi bilmece sormuştumda sende hiç bişey bilmiyosun bize soruyosun demiştin

abla sende herşeyi bize soruyosun canım bilemeyincede dövüyosunnn:K:K
gül gül 15 gün yokum ağlarsın abla nerdesin diye:evetizne çıkmadan halletmem lazım bu konuyu.:gulegule

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Canım bak şimdi program ekle ve kaldır var bilgisayarımın içinde oraya gir ve her iki msn yide sil sonra yeni msnyi yükle7.5 liği sonra bilgisayarı kapatım aç
düzelmiş olması gerekiyor
hülyam ben ordan eskisini sildim zaten ama yenisi duruyor bir öğren bakim bekliyorum.yani 4,0 zaten programdan kaldırıldı.ya bir özele gelsene ordan anlatayım sana.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt