Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Avatar & İmza Hediye Edelim (2 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm bu da benden siz değerli büyüklerime,küçüklerime gelsin.

(eksik isimler var ise inşaALLAH ekleyeceğim-eklemekteyim )

talipamca
ishakyakup
im-müslim
gülnisa
nihalim
resul aydın
dinci
berat05
aminenur
delete
keltepe
mahsunkul
hafize anne
afzairem
-tuğba-
kasım hadi
iklim.ela
bahar 58
yun-us25
nevin-1982
aşka mecnun
ravza-nur
erkan
fatmana
çoban uveys
istiklal
istikbal
ipekkk
mumışığı
eminkms
ysmnkaos
mneccar
afakisevda
damla
huzunlu-gurbet
gecekondu
mabet-bekçisi
ebrarnisa
dualar
esfaka
t.nur
receb-i kamer
resul
nikko
gönül türker
rüyam3
deren 75
umeyye
mtekik
evindar
azra-nur
l@l
mudir
mihriban
bülent tunalı
evla
ekremeee
hafızkız
safiye
turgay
mazlumkul
s.s.s
vehabnas
metfamu
hakan can
kalbi-i selim
zehra melek
cennet gülü
adviye-34
meftun 61
m-muaz
mustafa xstar
desertrose
tsunami
sefine-i hayat
paradıse-angel
efsude
resul
nurus
zeynep.s
gizliözne
fatmana
nurrumeysa
adaalican
andelib
tuba07
adaletimahza
esmani
afra-nur
saliha
anamaya
mehmet29
mehmet koç
sevgi dinç
ireme
saher vakit
firdes
mustafa 11
ferit
islam güneşi
hamzayusuf
M DENİZ
seyyidetün_nisa
mustafa cilasun
meltem
birnur
sevvalmina
siyahgülsevdalısı
erdal
ecrin hicranı
fatma ergün
bezmisefa
serkan25
hayatısev
€bru
kardelen
fatıma
tebessüm
nevin 2007

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
Selamün Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü değerli Nihal ve Efsun ablalarım..Nihal ablam, bu güzel resmi kaydettim inşallah...Allah c.c razı olsun, gönlünüze, ellerinize sağlık olsun inşallah..Değerli Ablam, kusura bakacak hiçbir durum yok:)..Siz rahat olun..Gül çok güzeldi gerçekten çok teşekkür ediyorum.. Değerli Efsun Ablam..Asıl ben teşekkür ederim, sizi sevindirdiğine sevindim..Sizin eklediğiniz resim de çok güzeldi, gönlünüze, uğraş veren ellerinize sağlık.. Resmi kaydettim inşallah..Rahman c.c razı ve hoşnut olsun sizlerden ebeden..Dualarımdasınız inşallah..Selam ve baki dua ile, En Emin'e emanetimsiniz..

Değerli Efsun ve Nihal ablalarım bu resim de sizin için inşallah..

2146923241147509692lb5.jpg

Aleykümselam...kalbi güzel kardeşim ALLAH c.c. razı olsun...emeğinize sağlık çok güzel...B)
beğendiğiniz ve kaydettiğiniz için ben teşekkür ederim...ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...selametle İNŞALLAH...

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
çok sağol kardeşim çok güzel bir resim ALLAH'razı olsun.
660d1207021001-avatar-imza-hediye-edelim-a1wo8nq1ck7.jpg

dini1_2.jpg

cicekler1800x600.jpg

RABBİME EMANET OLUNUZ SELAMETLE.
Emin abi sizden de ALLAH c.c. razı olsun...emeğinize sağlık....
çok güzel...çok teşekkür ederim...ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...
selametle İNŞALLAH...
beğendiğiniz için :T

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
attachment.php

EsSelamuAleyküm Kardeşlerim..

Yazılmadı..Unultuldu..sanmayınız..ve de lütfen kırılmayınız..
Buyrun TATLI yiyelim..dükkanı getirdik..herkese ikram edelim..dileyen dilediği kadar yiyebilir-alabilir..yine de yazmayı unuttuğumuz varsa affola..

Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

Ahmet Yeğenim..Duana Amin Kardeşim..Rabbim bizi bize bırakmasın inşaAllah....çok sağolasın..
Dualar Kardeşim..Nihal Kardeşim..s.s.s. Kardeşim..İstikbal Kardeşim..
Hülya Kardeşim..Hediye yollayıpta sayfa yoğunluğundan kontrol edemediğimiz cümle Kardeşim..Rabbim cümleniz ve cümlemizden razı olsun inşaAllah.

[FONT=Arial Black, sans-serif]BÜTÜN KARDEŞLERİM İÇİNDİR[/FONT]

[FONT=Arial Black, sans-serif]LÜTFEN BU KÜÇÜK HEDİYEMİZİ KABUL BUYURUNUZ[/FONT]
[FONT=Arial Black, sans-serif]TEŞEKKÜR EDERİM..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Moslem-Ömer(Eş-Şehid Ömer)[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]KAAN---Nakşibendi---İshak Yakup---Aşka Mecnun[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Koskun---Umeyye---eminkms---Resul---Muaz---MustafaXtar[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]M.Deniz---Erdal---Yun_us 25---Kalbi Selim---Receb Kamer---enesbatur[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Nikko---Cevdet_71---gecekondu---İm_Muslim(Aydın)---Lütfi---orhan abi[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Çoban Uveys(Ahmet)---Mehmet Koç---Risale-i Nur---Resulaydın--Mustafa 11 [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Turgay.---MUDİR---İstikbal---Gizli Özne---mücahit 58---ekremeee(Ekrem)[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Kubat---Sivetok---Salih-43---Musa---FERİT---Andelib---Kasım Hadi---syk[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]tevhiteri---zunnun_u_misri---mtekik---yurtlu---usame 01---horonto[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]elmedja---çağrı 91---saklı---seastar---sakirdolmak---uzeyr---hakan can[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Delete---muharrir---islam_güneşi---suat aydın---sehadet27---Hak er[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]kenanamca---usame---cafzafer 2---6310---abdülbaki---KyMkC[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]mavi ufuk---BÜLENT TUNALI---hakan can---kurşunkalem--çağrı 91[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ERKAN---ADMİN[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS, cursive]******************************************************[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]Mahsun Kul-İncinur[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Ravza Nur---Adeleti Mahza---Mabet Bekçisi(Merve)---evindar--Esmani[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]nuresma---Birnur[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ZEHRA MELEK---Meftun---Oflu 61---meltem---belgin[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Hafize[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Aliye-aliye---niğdeli---nihalim---Sefine-i Hayat---Damla[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ysmnkaos[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]rüyam 3(Hülya)---Bahar 58---Tuğba---Gönlümün gülü---Keltepe[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Berat 05[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ısranurr---Sevgi Dinç---l@l---İkraa--zamannamaz---zeynep.s[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ervaa[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]afakisevda---efzairem---zynp_rukiye---Cennet Yolcusu---Cennet ağacı[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Gülnisa[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]DuaLar---aminenur---EBRARNİSA---tevbeyahak---desarthrose[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]FATIMAA[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Fatmana---SAFİYE---gizemsevgi---Nevin 1982---Arzu-76[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Ahmet-Gizem[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Cennet Gülü---nevin 70---sudelet---özden-ihl---evla[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]hüzünlü gurbet[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]hayatısev---hüzünlü köprü---T.Nur---Şengül---ebru---ebe 78[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]MAVİ LEYLAK[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Dağ çiçeği---nurus---mavicik---zimzum---gül kokusu[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]FATMA ZEHRA[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Rabia_Adeviye---mısra---hafızkız---derya 86---iklim.ela[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]fevzi sultansu[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]efşan---Nagihan---holalı---leyla 1---esmagül---islamgülü[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]vuslat_hasen[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Kadriye---Hüma---Medahms---Dinci---Naima(Nimet)[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]sıla 1[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]neslihan tozan---derya 61---Akın Karadağ---Sevgi Dolu[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Rosesdeath 88[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]nurgür---angel_dream---seda-seda---gülefşan---fidanras[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]HAK YOL İSLAM[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]kadem 78---nuresma---orumceq---nevin 2007---Mesa'[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]buket[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]yeliz 3529---mazlum kul---s.s.s.---Allah_affetsin---gülden 90[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]gülden özdemir[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]irem---mümine---zemzemm---ddeemmeett---canan25[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Canan 25[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]hifanur---avşar---ashab kiram---yeşim 92---melek 91[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]özlem-37[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]yurdagül çetin---ahirzaman gülü---Buuuket---@ebruli[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif](adını unuttuğum varsa lütfen hatırlatsın..kırılmasın inşaAllah)[/FONT]

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com
attachment.php

EsSelamuAleyküm Kardeşlerim..

Yazılmadı..Unultuldu..sanmayınız..ve de lütfen kırılmayınız..
Buyrun TATLI yiyelim..dükkanı getirdik..herkese ikram edelim..dileyen dilediği kadar yiyebilir-alabilir..yine de yazmayı unuttuğumuz varsa affola..

Selam ve dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

Ahmet Yeğenim..Duana Amin Kardeşim..Rabbim bizi bize bırakmasın inşaAllah....çok sağolasın..
Dualar Kardeşim..Nihal Kardeşim..s.s.s. Kardeşim..İstikbal Kardeşim..
Hülya Kardeşim..Hediye yollayıpta sayfa yoğunluğundan kontrol edemediğimiz cümle Kardeşim..Rabbim cümleniz ve cümlemizden razı olsun inşaAllah.

[FONT=Arial Black, sans-serif]BÜTÜN KARDEŞLERİM İÇİNDİR[/FONT]

[FONT=Arial Black, sans-serif]LÜTFEN BU KÜÇÜK HEDİYEMİZİ KABUL BUYURUNUZ[/FONT]
[FONT=Arial Black, sans-serif]TEŞEKKÜR EDERİM..[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Moslem-Ömer(Eş-Şehid Ömer)[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]KAAN---Nakşibendi---İshak Yakup---Aşka Mecnun[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Koskun---Umeyye---eminkms---Resul---Muaz---MustafaXtar[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]M.Deniz---Erdal---Yun_us 25---Kalbi Selim---Receb Kamer---enesbatur[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Nikko---Cevdet_71---gecekondu---İm_Muslim(Aydın)---Lütfi---orhan abi[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Çoban Uveys(Ahmet)---Mehmet Koç---Risale-i Nur---Resulaydın--Mustafa 11 [/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Turgay.---MUDİR---İstikbal---Gizli Özne---mücahit 58---ekremeee(Ekrem)[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Kubat---Sivetok---Salih-43---Musa---FERİT---Andelib---Kasım Hadi---syk[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]tevhiteri---zunnun_u_misri---mtekik---yurtlu---usame 01---horonto[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]elmedja---çağrı 91---saklı---seastar---sakirdolmak---uzeyr---hakan can[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Delete---muharrir---islam_güneşi---suat aydın---sehadet27---Hak er[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]kenanamca---usame---cafzafer 2---6310---abdülbaki---KyMkC[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]mavi ufuk---BÜLENT TUNALI---hakan can---kurşunkalem--çağrı 91[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ERKAN---ADMİN[/FONT]

[FONT=Comic Sans MS, cursive]******************************************************[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif]Mahsun Kul-İncinur[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Ravza Nur---Adeleti Mahza---Mabet Bekçisi(Merve)---evindar--Esmani[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]nuresma---Birnur[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ZEHRA MELEK---Meftun---Oflu 61---meltem---belgin[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Hafize[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Aliye-aliye---niğdeli---nihalim---Sefine-i Hayat---Damla[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ysmnkaos[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]rüyam 3(Hülya)---Bahar 58---Tuğba---Gönlümün gülü---Keltepe[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Berat 05[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ısranurr---Sevgi Dinç---l@l---İkraa--zamannamaz---zeynep.s[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]ervaa[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]afakisevda---efzairem---zynp_rukiye---Cennet Yolcusu---Cennet ağacı[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Gülnisa[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]DuaLar---aminenur---EBRARNİSA---tevbeyahak---desarthrose[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]FATIMAA[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Fatmana---SAFİYE---gizemsevgi---Nevin 1982---Arzu-76[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Ahmet-Gizem[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Cennet Gülü---nevin 70---sudelet---özden-ihl---evla[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]hüzünlü gurbet[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]hayatısev---hüzünlü köprü---T.Nur---Şengül---ebru---ebe 78[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]MAVİ LEYLAK[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Dağ çiçeği---nurus---mavicik---zimzum---gül kokusu[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]FATMA ZEHRA[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Rabia_Adeviye---mısra---hafızkız---derya 86---iklim.ela[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]fevzi sultansu[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]efşan---Nagihan---holalı---leyla 1---esmagül---islamgülü[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]vuslat_hasen[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Kadriye---Hüma---Medahms---Dinci---Naima(Nimet)[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]sıla 1[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]neslihan tozan---derya 61---Akın Karadağ---Sevgi Dolu[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Rosesdeath 88[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]nurgür---angel_dream---seda-seda---gülefşan---fidanras[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]HAK YOL İSLAM[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]kadem 78---nuresma---orumceq---nevin 2007---Mesa'[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]buket[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]yeliz 3529---mazlum kul---s.s.s.---Allah_affetsin---gülden 90[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]gülden özdemir[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]irem---mümine---zemzemm---ddeemmeett---canan25[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]Canan 25[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]hifanur---avşar---ashab kiram---yeşim 92---melek 91[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]özlem-37[/FONT]
[FONT=Arial, sans-serif]yurdagül çetin---ahirzaman gülü---Buuuket---@ebruli[/FONT]

[FONT=Arial, sans-serif](adını unuttuğum varsa lütfen hatırlatsın..kırılmasın inşaAllah)[/FONT]

Aleykümselam...Talip abi ALLAH c.c. razı olsun...emeğinize sağlık...
çok güzel duruyorlar acaba üst sıradakiler İSTANBUL akide şekerlerimi ?
veya benzettim...kesenize bereket İNŞALLAH...
ALLAH c.c. emanet olun...selam ve dua ile...
selametle İNŞALLAH...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aliye güzel kardeşim sizin oralara nilüfer çiçegi göndermiştim gelmemiş galiba iç sayfalarda kalmış

selam ve dua ile

Selamün Aleyküm kardelen kardeşim:).. Çok teşekkür ederim, çok çok güzeldi bu çiçek..Güzel gönlünüze, uğraş veren ellerinize sağlık güzel kardeşim. Ben size önceki sayfalarda teşekkür etmiştim. Nilüfer ve kardelen (özellikle kardelen) benzetmeleriniz tebessüm ettirdi güzel kardeşim. Bu sizin güzel görüşünüzdür, inşallah o zerafet abidesi ama azmin en büyük taşıyıcısı olan o güzel çiçeklerin mücadelesinden az da olsa bir şeyler alabiliyoruzdur güzel kardeşim.. Çok teşekkür ediyorum bu güzel düşünceleriniz için..Hediye ettiğiniz resimleri de sakladım inşallah:)..İkisi de çok çok güzel, bu güzel çiçeği de şimdi arkaplanı yaptım.. Sağolasınız güzel kardeşim.Bu da benden size gelsin tekrar.. Dualarda buluşmak duasıyla En Emin'e emanetsiniz inşallah güzel kardeşim. Selam ve baki dualar ile..

**Güzel kardeşim aminenura...

cicekler.jpg
..

** @ebruli ( Değerli Ebru ) ablamıza..

islamicwallpapers3uz3ktbh4.jpg

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm TALİP AMCA VE KAAN KARDEŞİM..ÇOK TEŞEKKÜRLER HEDİYELERİNİZ İÇİN...BENDE SİZE SABAH KAHVESİ YAPTIM UMARIM BEĞENİRSİNİZ..HAYIRLI GÜNLER...ALLAH(C.C)A EMANET OLUN...

Çoban Uveys

Kayıtlı Kullanıcı

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu...

içimden geldi tüm ailemi buraya davet ediyorum....buyrunuz..

vede ayrı ayrı hepinize bu gülleri takdim edeyim..

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm...

buda bende ayrı bir yere sahip olan gönlü güzel kardeşim ALİYEM için gelsin..avatarına benziyo..inşaallah beğenirsin güzelim benim...Allah'a (cc) emanet ol..Baki selam sevgi dua ve muhabbetle inşaallah...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamun Aleyküm...

buda bende ayrı bir yere sahip olan gönlü güzel kardeşim ALİYEM için gelsin..avatarına benziyo..inşaallah beğenirsin güzelim benim...Allah'a (cc) emanet ol..Baki selam sevgi dua ve muhabbetle inşaallah...

Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü canım kardeşimB)..Allah c.c razı olsun senden ebeden inşallah..Bu ne güzel bir resim böyle..Senden olur da beğenilmez mi güzel kardeşim?Çok teşekkür ederim canım kardeşim..Mor çiçeklerin ayrı bir yeri var benim için. Çok hoşuma gitti, avatarıma da çok benziyor gerçekten İrem'im.. O güzel gönlüne, güzel yüreğine sağlık olsun inşallah... Sen de benim için çok ayrısın ve çok değerlisin; forumlarda okul halimi hep seninle paylaşıyordum, sınavlarım için hep dua ediyordun.. Allah c.c razı olsun güzel kardeşim. Dualarımda unutmadım seni hiç. Rabbimiz c.c her iki cihanda da selamet ve afiyet bahşeylesin sana inşallah...Diğer mesajlarına az önce bakabildim...Dün resimleri eklerken, sayfada ''cevap yaz'' bölümünde fazla beklemiştim. Mesajlarını da o esnada yollamışsın.. Unutulmadın inşallah güzel kardeşim.. Yine eskisi gibi girebilirsin inşallah güzel kardeşim.. Selam, dua ve muhabbetle En Yüce'ye emanetsin..Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcın olsun inşallah..

Bu güzel ''Berceste''ler de sana olsun güzel kardeşim..B)

Gzel_Pembe_Gller.jpg

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü canım kardeşimB)..Allah c.c razı olsun senden ebeden inşallah..Bu ne güzel bir resim böyle..Senden olur da beğenilmez mi güzel kardeşim?Çok teşekkür ederim canım kardeşim..Mor çiçeklerin ayrı bir yeri var benim için. Çok hoşuma gitti, avatarıma da çok benziyor gerçekten İrem'im.. O güzel gönlüne, güzel yüreğine sağlık olsun inşallah... Sen de benim için çok ayrısın ve çok değerlisin; forumlarda okul halimi hep seninle paylaşıyordum, sınavlarım için hep dua ediyordun.. Allah c.c razı olsun güzel kardeşim. Dualarımda unutmadım seni hiç. Rabbimiz c.c her iki cihanda da selamet ve afiyet bahşeylesin sana inşallah...Diğer mesajlarına az önce bakabildim...Dün resimleri eklerken, sayfada ''cevap yaz'' bölümünde fazla beklemiştim. Mesajlarını da o esnada yollamışsın.. Unutulmadın inşallah güzel kardeşim.. Yine eskisi gibi girebilirsin inşallah güzel kardeşim.. Selam, dua ve muhabbetle En Yüce'ye emanetsin..Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcın olsun inşallah..

Selamun Aleyküm güzel aliyem...hiç unutmadım ne seni nede diğer arkadaş ve dostları....tain olayım vardı ondan önceside ve sonrasında bilgisayar ve net eksizliğinden giremiyordum....şimdi çok şükür netim var ve sizinleyim..yani ailemleyim elhamdülillah...Rabbul Alemin (cc) eksikliğinizi göstermesin...beni sizden sizleride benden ayırmasın inşaallah..canımsın aldım bercestelerini.kaydettim...çok güzel bi hediye..aldığım en güzel hediyelerden bi tanesi.;)..Allah (cc) senden ebeden razı ve hoşnut olsun...Rahman (cc) saliha kadın zümresinden eylesin inşaallah....canım özel olacak ama formu meşgul etmek istemiyorum naptın okulu devam ediyomusun...bittimi yoksa..gerçi çok başarılı bi öğrenci olduğunu biliyorum..eminim bitirmişsindir..şimdi belkide çalışıyorsundur..bu arada merakımı hoşgör..

Rahman ve Rahim olan (cc) Allah'ıma emanetsin..ben buralardayım inşaallah..her zaman yanında olduğumu unutma güzel aliyem...Baki sevgimle.B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Ve aleyküm selam ve rahmetullahi ve berekatühü canım kardeşim..Allah c.c razı olsun senden ebeden inşallah..Bu ne güzel bir resim böyle..Senden olur da beğenilmez mi güzel kardeşim?Çok teşekkür ederim canım kardeşim..Mor çiçeklerin ayrı bir yeri var benim için. Çok hoşuma gitti, avatarıma da çok benziyor gerçekten İrem'im.. O güzel gönlüne, güzel yüreğine sağlık olsun inşallah... Sen de benim için çok ayrısın ve çok değerlisin; forumlarda okul halimi hep seninle paylaşıyordum, sınavlarım için hep dua ediyordun.. Allah c.c razı olsun güzel kardeşim. Dualarımda unutmadım seni hiç. Rabbimiz c.c her iki cihanda da selamet ve afiyet bahşeylesin sana inşallah...Diğer mesajlarına az önce bakabildim...Dün resimleri eklerken, sayfada ''cevap yaz'' bölümünde fazla beklemiştim. Mesajlarını da o esnada yollamışsın.. Unutulmadın inşallah güzel kardeşim.. Yine eskisi gibi girebilirsin inşallah güzel kardeşim.. Selam, dua ve muhabbetle En Yüce'ye emanetsin..Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcın olsun inşallah..

Selamun Aleyküm güzel aliyem...hiç unutmadım ne seni nede diğer arkadaş ve dostları....tain olayım vardı ondan önceside ve sonrasında bilgisayar ve net eksizliğinden giremiyordum....şimdi çok şükür netim var ve sizinleyim..yani ailemleyim elhamdülillah...Rabbul Alemin (cc) eksikliğinizi göstermesin...beni sizden sizleride benden ayırmasın inşaallah..canımsın aldım bercestelerini.kaydettim...çok güzel bi hediye..aldığım en güzel hediyelerden bi tanesi...Allah (cc) senden ebeden razı ve hoşnut olsun...Rahman (cc) saliha kadın zümresinden eylesin inşaallah....canım özel olacak ama formu meşgul etmek istemiyorum naptın okulu devam ediyomusun...bittimi yoksa..gerçi çok başarılı bi öğrenci olduğunu biliyorum..eminim bitirmişsindir..şimdi belkide çalışıyorsundur..bu arada merakımı hoşgör..

Rahman ve Rahim olan (cc) Allah'ıma emanetsin..ben buralardayım inşaallah..her zaman yanında olduğumu unutma güzel aliyem...Baki sevgimle.

Ve aleyküm selam güzel kardeşim:)..Çok sevindim, artık buradasın inşallah..Hoşgeldin tekrar, sefalar getirdin.. Amin amin dualarına inşallah canım kardeşim, Rabbimiz c.c ayrılığını, eksikliğini göstermesin bizlere inşallah..Bercesteleri beğendiğine çok sevindim..Senin o güzel çiçeklerine karşılık olarak ben de bercestelerimi hediye ettim ;).. Benim okulum bitti can kardeşim.. Çalışmıyorum..Şu an miniklerimle ve İslami organizasyonları tertiplemekle ilgileniyorum inşallah.. Tayin meselen İnşallah hayırlı olmuştur senin için...Foruma da sen bir müddet giremeyince sorup öğrenemedim ama dualarımla hep yanındaydım..Rabbimiz c.c her işini hayırlı ve bereketli kılsın, yardım ve kolaylığını senden hiç esirgemesin inşallah..Yüce Rabbimiz c.c seni de saliha müminelerle haşreylesin, ahirette seni onlarla birlikte Adnlerde, Firdevslerde ağırlasın inşallah.. Güzel kardeşim, ben de daimi dualarımla her daim yanındayım inşallah..Selam, baki dua ve daimi muhabbetle Yüceler Yücesine emanetsin... Rabbimiz c.c için seviliyorsun inşallah..B)

ireme

Kayıtlı Kullanıcı
Essalamu Aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu...

ya ben bu formu çok sevdim ya..ne güzel düşünülmüş..ilkin bu güzel düşünce için ve formu açan gizli özne arkadaşıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum...Rahman (cc) senden ebeden razı ve hoşnut olsun....burdaki arkadaşlık kardeşlik ve dostluk baki...biz burdaki arkadaşlarımızın yüzünü onların sesini duymadan hepsini Allah (cc) rızası ve aşkı için çok seviyoruz..ve seven sevdiğine hediye sunmak ister..malesef hepimiz ayrı şehirlerde ve ayrı diyarlarda olduğumuz için hediye sunma işini gerçekleştiremiyoruz yız....kimimizle buluşmamız imkansız gibi bişey...gerçi biz hergün buluşup vede hediyelişiyoruzz...en büyük hediyemiz birbirimize etteğimiz duamız ..ee hediyeleşmekte Peygamber (as) sünneti olduğuna göre,madden hediyeleşemesek de bu forumla manen hepimiz birbirimizle hediyeleştik elhamdüllillah...sünneti seniyeyi yerine getirdik çok şükür...Rabbul Alemin (cc) sevap hanenize yazsın..ecrinizi versin inşaallah...Allah (cc) emanet olunuz...Baki selam sevgi ve dua ile inşaallah...

buda benden size gelsin gizli özne kardeşim...muhabbetle,Muhammed'(sav)le kalın...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt