Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AŞKLARIN EN GÜZELİNE SALAVAT GETİRELİM (1 Kullanıcı)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AŞKLARIN EN GÜZELİNE SALAVAT GETİRELİM

yaaa niye gülüyorsun yaaa
yeni gördüm buraya yazdıktan sonra sana söylemeden oraya yazmak doğru olmaz diye düşündüm...:(
çok kötüsün...:)

ferit

Kayıtlı Kullanıcı

ZEHRA MELEK yazdı:
yaaa niye gülüyorsun yaaa
yeni gördüm buraya yazdıktan sonra sana söylemeden oraya yazmak doğru olmaz diye düşündüm...:(
çok kötüsün...:)
:):) est. düşünmen yeter Allah c.c. razı olsun... B)B)B);)

ZEHRA MELEK

Kayıtlı Kullanıcı

amin cümlemizden inşlh.B)
Gönlümün sultanına emanetsin abim...;)

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM YA BİŞEY MERAK EDIYORUM FERIT ARKADASIMIZ ASKER GITTIGI İÇİN ACABA SALAVATLARA BAŞLATILMIYACAKMI VE ÜÇ AYLARADA OLDUGUMUZ İÇİN UMARIM SALAVATLAR DEVAM EDERİZ SELAMETLE GÜZEL YARADANA EMANETSİNİZB)B)B)B)B)B)B)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜNALEYKÜM

DEĞERLİ KARDEŞLERİM, ABLALARIM, ABİLERİM;

BİR RADYODA DİNLEDİM 30 MARTA KADAR 99 MİLYON SALAVAT-I ŞERİF OKUNUP MEVLİD KANDİLİNDE BAĞIŞLANACAK. TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA ŞİMDİ BU RAKAM 50 MİLYONLARDA İNŞAALLAH BİTİRECEKLER. ACİZANE BİZDE 30 MART'A KADAR 9 MİLYON SALAVAT-I ŞERİF OKUYALIM VE MEVLİD KANDİLİNDE BAĞIŞLAYALIM İNŞAALLAH.ZATEN SÜNNETE TAM RİAYET EDEMİYORUZ BARİ AŞKLARIN EN GÜZELİNE SEVGİMİZİ BÖYLE BELLİ EDELİM BİİZNİLLAH... VAR MISINIZ ? )

BEN ACİZANE 50,000 ALARAK BAŞLIYORUM İNŞAALLAH DAHA SONRA ARTTIRIRIM...

f_49jjm_51aaa39.gif

SELAMUN ALEYKÜM VE RAHMETULLAHI VE BEREKATÜH

Abilerim Ablalarim Kardeslerim

Ferit Kardesimiz gecen sene acmisti bu forumu onun vesilesi ile bizde Peygamber Efendimiz (s.a.v) Icin SALAVAT Okumustuk onun Sayesinde Bizde Bu Mükafati Büyük sevabtan Mahrum Kalmamistik Hedef 9 Milyon Iken 1 ay Gibi Bir Sürede 14.670 800 SALAVAT Okunmustu... Bu sene de Ferit Kardesimiz Aramizda Olmadigi icin Enesbatur abimiz Acti Forum´u suana kadar okunan Salavat 6.993.277 Hedefimiz 9.999.999 INSALLAH Siz Degerli Kardeslerimizin Katilimi Ile sayiyi tamamliycaz.... INSALLAH Belkide yine sayiyi gececegiz EFENDIMIZ ICIN AZ BILE DEGILMI?
19 Mart 2008´e yani Kutlu Dogum Haftasina Kadar Zaman Var...

BU SENENIN SALAVAT KAMPANYASINA KATILIM ICIN:

f_08m_6740968.gif

mustafa celik

Kayıtlı Kullanıcı
S.a kardeşim bende 20.000 alayim İNS çok güzel düşünmüşsün allah sizlerden razı olsun ins.VE İNS peygamberimizde bize şefaat eder(amiin)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
S.a kardeşim bende 20.000 alayim İNS çok güzel düşünmüşsün allah sizlerden razı olsun ins.VE İNS peygamberimizde bize şefaat eder(amiin)

Ve Aleyküm Selam

AMIN INSALLAH

ALLAH KABUL ETSIN

Yeni Kampanyamiz Bu Adreste:

(Ben Sizin Adinizi O Adrese Yazacagim Enes Abi Listeye Ekler)

ALLAH (c.c) Razi Olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt