Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AŞKIM İSTANBUL KİMSE AĞLATMASIN SENİ (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AŞKIM İSTANBUL KİMSE AĞLATMASIN SENİ

bahar58 yazdı:
aska mecnun yazdı:
bahar58 yazdı:
Cok Güzel Resimler.. Istanbula gecen sene ilk defa gittim gercekten cok güzel camiler var yakindan görmek bi baska oluyor, cok güzel bi sehir... Ama SIVAS`i hicbir yere degismem..

öyle öyle de kardeşim köln sivasta mı yaw:eek:?
Yok kardes:D Köln de yasiyorum ama aslen Sivasliyim:D (önce yasadigim sehri sonrada altina Memleketimi yazdim:D

bende diyordum zaten ne alakası var diye şimdi köln sivasın yanılmamışım yani demekle Hayırlısı olsun inşAllah.... İşte sivas köln :D:D benden sana armağan olsun kardeşim..

eliffff

Kayıtlı Kullanıcı

s.a. ıstanbul bır başka güzel.çok hoş resımler:)a.e.o.B)

Kaan Erdem

Yönetici

S.H.T.HZ. A.S

aska mecnun yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
:):):p:p:D:D:DSELAM VE DUA İLE...AYRICA SÖYLEDİM Mİ BİLMEM AMA AVATARINIZ ÇOK GÜZEL O MÜBAREKLER İÇERSİNDE HEPSİ GÖNLÜMDE BİR TANESİ BAŞKA BENİM İÇİN AMA DAHA O YOLDA DAİM OLAMADIM ÇABAM VE GAYRETİM VAR SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN.......

aska mecnun yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
A.S :D:D:D:D.İNANIN İSTANBUL BENİM İÇİN BAMBAŞKA MAHSUS YAPMIYORUM OLUR MU HİÇ....BİLEREK YAPIYORUM İÇİNİZ GİTSİN DİYE....:D:D:D:DŞAKA TABİ...ALLAH CC EMANET OLUN...SELAM VE DUA İLE....

aska mecnun yazdı:
:eek:Selamünaleyküm;

Yaw kardeşim sen böyle istanbul dedikçe beni kalbimin ortasından vuruyorsun mahsuzçuktan mı yapıyorsun yaw.:(:(:(:( Sevgili kardeşim ama iyide yapıyorsun haaa dehşet manzaralar. Ben alıyorum Hakkını helal et Teşekkür ederim:):):)

pekâla öyle olsun bakalım:D:D:D

Aleykümselam;

Allah razı olsun kardeşim teşekkür ederim.. Acaba hangisi kulağıma fısılda kimse duymasın;)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN ERDEM yazdı:
S.H.T.HZ. A.S

aska mecnun yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
:):):p:p:D:D:DSELAM VE DUA İLE...AYRICA SÖYLEDİM Mİ BİLMEM AMA AVATARINIZ ÇOK GÜZEL O MÜBAREKLER İÇERSİNDE HEPSİ GÖNLÜMDE BİR TANESİ BAŞKA BENİM İÇİN AMA DAHA O YOLDA DAİM OLAMADIM ÇABAM VE GAYRETİM VAR SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN.......

aska mecnun yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
A.S :D:D:D:D.İNANIN İSTANBUL BENİM İÇİN BAMBAŞKA MAHSUS YAPMIYORUM OLUR MU HİÇ....BİLEREK YAPIYORUM İÇİNİZ GİTSİN DİYE....:D:D:D:DŞAKA TABİ...ALLAH CC EMANET OLUN...SELAM VE DUA İLE....

aska mecnun yazdı:

Yaw kardeşim sen böyle istanbul dedikçe beni kalbimin ortasından vuruyorsun mahsuzçuktan mı yapıyorsun yaw.:(:(:(:( Sevgili kardeşim ama iyide yapıyorsun haaa dehşet manzaralar. Ben alıyorum Hakkını helal et Teşekkür ederim:):):)

Aleykümselam;

Allah razı olsun kardeşim teşekkür ederim.. Acaba hangisi kulağıma fısılda kimse duymasın;)

HAYIRLI SABAHLAR TAMAM ARAMIZDA SIR MESAJI ALDIM:D:D ALLAH HAYIR ETSİN İNŞALLAH RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN SELAMETE

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

aska mecnun yazdı:
bahar58 yazdı:
aska mecnun yazdı:
bahar58 yazdı:
Cok Güzel Resimler.. Istanbula gecen sene ilk defa gittim gercekten cok güzel camiler var yakindan görmek bi baska oluyor, cok güzel bi sehir... Ama SIVAS`i hicbir yere degismem..

öyle öyle de kardeşim köln sivasta mı yaw:eek:?
Yok kardes:D Köln de yasiyorum ama aslen Sivasliyim:D (önce yasadigim sehri sonrada altina Memleketimi yazdim:D

bende diyordum zaten ne alakası var diye şimdi köln sivasın yanılmamışım yani demekle Hayırlısı olsun inşAllah.... İşte sivas köln :D:D benden sana armağan olsun kardeşim..

:D:D:D:D:D:D:D:D:DB)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)
Allah Razi olsun cok tesekkür ederim. gitmis, görmüs kadar oldum bundan daha güzel hediye olamazdi.B)

Kaan Erdem

Yönetici

:D:D:D:D ALLAH CC RAZI OLSUN...SELAM VE DUA İLE...ALLAH CC EMANET OLUN...

aska mecnun yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
S.H.T.HZ. A.S

aska mecnun yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:

aska mecnun yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:

aska mecnun yazdı:

Aleykümselam;

HAYIRLI SABAHLAR TAMAM ARAMIZDA SIR MESAJI ALDIM:D:D ALLAH HAYIR ETSİN İNŞALLAH RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN SELAMETE

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt