Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aşk Bumu Yani! (1 Kullanıcı)

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
GENÇ WE GÜZEL OLAN SARİYE PARMAĞINDAKİ YÜZÜĞÜ ÇIKARTIP NİŞANLISI SALAMON A UZATTI VE BEN ARTIK İZAKI SEWİYORUM ONUNLA EWLENECEĞİM SALAMON DEDİ. BU SÖZLERİ DUYAN SALAMON BİRAZ HAYRETLİ ŞEKİLDE NERDE O İZAK DİYE SORDU
SARİYE AĞLAMAKLI BİR ŞEKİLDE "NOLUR ONA Bİ ŞEY YAPMA" DEDİ SALAMONA,
SALAMON TEKRAR SORDU"NERDE İZAK Bİ ŞEY YAPMICAM SÖYLE "
SARİYE BU SEFER "PEKİ NİYE SORUYOSUN O NU" DİYE SORDU
SALAMON ŞU CEWABI WERDİ "ONU BULUP BU YÜZÜĞÜ O NA SATICAM

ne yani aşk bumu bu dewirdeki aşların hiç birine inanmıyorum hepsi yalan bence.Bana katılan warmı? Leyla ile mecnunda kimmiş gerçek mi acaba???
AMAN ŞİMDİ BÜTÜN SİTE ÜSTÜME GELMESİN KORKTUM:]

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a gerçek sevgiyi yaşayan insanlar çok az günümüzde,ALLAH a çok şükür ki bana gerçek sevginin nasıl bir duygu olduğunu yaşattı.acısıyla,tatlısıyla...:A

nnuurr

Kayıtlı Kullanıcı
selamün eleyküm yoo niye kızalım sonuna kadar haklısın ben ne aşık olup evlenip boşananlar biliyorum aşk meşk hikaye nekedar uzun sürerse sürsün aşk biter

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bencede bu devirdeki aşkların hepsi hikaye resmen dalgacı bazı kişiler dışında tabii

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm..evet bazi asklar yinede kalitesini korusada bu devirde herkes dalgasina bakiyor ..üzücü bir olay...Yüce Rabbim Bizlere Allah ve Rasul sevgisini asmayacak sekilde birbirlerimizi yürekten seven insanlar eyler insallah bizleri ---Allah razi olsun...

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
GENÇ WE GÜZEL OLAN SARİYE PARMAĞINDAKİ YÜZÜĞÜ ÇIKARTIP NİŞANLISI SALAMON A UZATTI VE BEN ARTIK İZAKI SEWİYORUM ONUNLA EWLENECEĞİM SALAMON DEDİ. BU SÖZLERİ DUYAN SALAMON BİRAZ HAYRETLİ ŞEKİLDE NERDE O İZAK DİYE SORDU
SARİYE AĞLAMAKLI BİR ŞEKİLDE "NOLUR ONA Bİ ŞEY YAPMA" DEDİ SALAMONA,
SALAMON TEKRAR SORDU"NERDE İZAK Bİ ŞEY YAPMICAM SÖYLE "
SARİYE BU SEFER "PEKİ NİYE SORUYOSUN O NU" DİYE SORDU
SALAMON ŞU CEWABI WERDİ "ONU BULUP BU YÜZÜĞÜ O NA SATICAM

ne yani aşk bumu bu dewirdeki aşların hiç birine inanmıyorum hepsi yalan bence.Bana katılan warmı
AMAN ŞİMDİ BÜTÜN SİTE ÜSTÜME GELMESİN KORKTUM:]

selamun aleykum hafızkız.
RABBIM razı olsun.güzel bir konu.
çünkü zamanımız öyle bozuk bir zamanki bütün dostluklar ve arkadaşlıklar menfaat ugruna kuruluyor.hatta ve hatta çagımızda evliklerde artık bir nevi menfaat ugruna kuruluyor.
adliye binalarına ugrayanlar orada mahkeme önlerinde boşanmak için bekleyen onlarca yeni evli çift görebilir.buda bir gerçek.
içinde ALLAH korkusu olmayan kendinede ailesinede saygı ve sevgi duymaz.ALLAHIM kimseyi şaşırtmasın.amin.
bir kaç gündür yaylaya çıkmıştım.ondan pek siteye giremiyordum.ondan yoklugum olmulmuştur.
allaha emanet ol.selametle.:H

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hafızkız.
RABBIM razı olsun.güzel bir konu.
çünkü zamanımız öyle bozuk bir zamanki bütün dostluklar ve arkadaşlıklar menfaat ugruna kuruluyor.hatta ve hatta çagımızda evliklerde artık bir nevi menfaat ugruna kuruluyor.
adliye binalarına ugrayanlar orada mahkeme önlerinde boşanmak için bekleyen onlarca yeni evli çift görebilir.buda bir gerçek.
içinde ALLAH korkusu olmayan kendinede ailesinede saygı ve sevgi duymaz.ALLAHIM kimseyi şaşırtmasın.amin.
bir kaç gündür yaylaya çıkmıştım.ondan pek siteye giremiyordum.ondan yoklugum olmulmuştur.
allaha emanet ol.selametle.:H

amin kasım abi slm we dua ile inş.

mustafa11

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.mobilyaonarim.com
s a kardeşim zaten aşk diye bir şey yoktur ..aşk demek karşındakini
kandırmak ve onu kullanma anlamındadır. ama sevgi çok kuvvetli bir bağdır onun için aşk yok ama sevgi var...........

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Kardeşim okuyunca gülümsedim fıkra gibi geldi bana ama gerçek bi olaysa enteresan yaa

selam ve dua ile...

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm..evet bazi asklar yinede kalitesini korusada bu devirde herkes dalgasina bakiyor ..üzücü bir olay...Yüce Rabbim Bizlere Allah ve Rasul sevgisini asmayacak sekilde birbirlerimizi yürekten seven insanlar eyler insallah bizleri ---Allah razi olsun...

ALEYKÜMSELAM AMİİİİİİİİN ECMAİN İNŞAALLAH.

meva_ada

Kayıtlı Kullanıcı
RABBİM gercekten sevenleride birbiriyle imtihan etmesin inşaalah

ahirzamangülü

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim güzeldi paylaşımın.doğru söylüyosun bence,kim üstüne gelsinki.kalmadı eski sevdalar.şimdi herkez zevk için seviyo.daha doğrusu sevemiyo.amaaa istisnalar var tabi.Rabbim hayırlılarla karşılaştırsın(amin) AŞK ALLAH RIZASI İÇİN SEVMEKTİR........

SUSYÜREĞİM

Kayıtlı Kullanıcı
Aşk denilen şey sadece Allaha duyulan sonsuz histir
insanın insana karşı hissettiği sadece etkilenmektir sevgi değildir
ben sevgiye inanmayanlardanım
kader utansın

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
a.s esma ben daha sifte etmedim bu konuda:] inşallah olur bigün;)varmıdır yokmudur onuda bilmiyorum.Pek sanmıyorum ama.aeol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt