Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arkadaşlar buyrun borçlarımızı ödeyelim (1 Kullanıcı)

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
aramıza h.g kardelen kardeşim seninde aramıza katılmana çok sevindim hemen başlarsın inşallah okuduysan birinci olana hediyemiz var allah yardımcın olsun amaç birlik olup borçlarımızı bitirmek bitiririzde inşallah a.e.ol kardeşim

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
canım çok ama çok geçmiş olsun benimde kaç gündür siniesel gastirit vardı o coştu.bende çok fazla kılamıyorum ama olsun bu yola baş koyduk ya az da olsa kılarız canım.kendine çok dikkat et olurmu?ALLAHA emanet ol

Sağolasın canım benim. Sana da büyük geçmiş olsun..
Rabbim acil şifalar nasip etsn. Sen de kendine dikkat et canım..
RABBİME EMANET OL..:H

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
KATILIM LİSTEMİZ

1-turk8487
2-sıla1
3-ebuzer25
4-tek_dileğim
5-serap8191
6-Dudu Abla
7.Yeşilyol
8-Fadime
9-Burcu
10-Kardelele
11-e.s.r.a

e.s.r.a

Kayıtlı Kullanıcı
bende inşallah başlayacağım ve her kıldığım gün için takvimden bir yaprak koparacam.

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
bende inşallah başlayacağım ve her kıldığım gün için takvimden bir yaprak koparacam.

Selamun aleyküm kardeşim..
Aramıza hoş geldiniz :a12: Maşaallah sayımız arttıkça biz de mutlu oluyoruz..:a12:
Rabbime şükürler olsun..
Rabbim size kolaylıklar versin.. Hayırlı cumalar olsun B)

yesilyol

Kayıtlı Kullanıcı
slm,arkadaşlar bu hayırlı yarışta bende vardım ama listeye eklememişsiniz.:(

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
slm,arkadaşlar bu hayırlı yarışta bende vardım ama listeye eklememişsiniz.:(

Aleyküm selam kardeşim.. Kusura bakmayın gözümden kaçmış:a03:
Hemen listeye ekliyorum.. Rabbim kıldığımız namazları kabul eylesin,
namazını dosdoğru, ihlasla kılanlardan eylesin inşaallah.. Hayırlı cumalar kardeşim:)

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
KATILIM LİSTEMİZ

1-turk8487
2-sıla1
3-ebuzer25
4-tek_dileğim
5-serap8191
6-Dudu Abla
7.Yeşilyol
8-Fadime
9-Burcu
10-Kardelele
11-e.s.r.a

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
serapcım valla içindeki coşkuna hayran kaldım neğüzel söyledin tabiki başlamamız bile çok büyük başarı ve azim gerektiren şey rabbim devamını nasip etsin inşallahta bitirelim artı sanada geçmiş olsun bitanem allah acil şfalar versin sanada tekdileğimede ve şifa isteyen herkese inşallah
evet dediğin gibi ailemiz gittikce büyüyor buğün biri daha katılcak aramıza cannurcan isminde bi kardeşim sizlerde etrafınızdan katılması için arkdşlr bulursanız bir kişi kurtarsak ne mutluluk bize öyle demi serapcım şimdi seni rabbime emanet ediyorum selametle kal bitanem

ablacım ALLAHTAN dileğim başladığımız gibi devam etmemizide nasip eyler güzel ALLAHIM inşallah.midem ağrısada bazen ,acayip huzur buluyorum kaza namazlarımıda kıldıkça.defterede kaydediyorum.güzel ALLAHIM ve siler vesilesiyle bir bakarmışım daha seneler var gerçi ama kaza namazlarım bitmiş.olsun en azından çabalıyorum.RABBİM inşallah dediğin gibi ablam herkese şifa versin .benimkisi ALLAH şükür ki çok büyük bir hastalık değil bunada şükür .
aman ne güzel bir kardeşimiz daha katılmış bu güzel yolculuğumuza ve sonunda inşallah bizi RABBİMİN affına kavuşturacak yolculuğumuza.bende bakıyorum etrafıma ama şimdilik arkadaşlarım katılamıyorlar ben biraz daha çabalaıyacağım tabi.inşallah bu vesileyle bizlerde burdaki kardeşlerimizde ,vesile olduklarımız yada olacaklarımızda kurtulaşa hep beraber ereriz ablacım.ALLAHA emanet olasın

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
serabım benim yüreğine hayran kaldığım canım arkadaşım böyle guzel insanların( harika bir şeye vesile oluyorlar) arasında bende varım :) canımsın serabım Rabbimeemnaetsin hayırlı cumalar

meleğim insan kendisinin aynasıdır.sen güzelsen, iyiysen, melek kalpliysen karşndakinid öyle görür ve ayna gibi o güzelliği yansıtırsın.asıl ben senin yüreğine hayranım meleğim.burdaki tüüüüm kardeşlerim çok ama çok güzel yürekli gerçekten.evet o güzel insanların arasında sende varsın hemmmmm.meleğim kendine dikkat et ALLAHA emanet ol

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm canım kardeşim,

Rabbim şifa versin inşAllah, yazını şimdi gördüm kusura bakma.

selam ve dua ile,

Selamun aleyküm abla.. Ooo maşallah listemiz artıyo..:a15:
Ben çok az kıldım. Benden korkmayın :) Sürekli Kur'an okuyorum. Cüzlerim birikti..
2 gün çok midem agrıdı.. Ayakta ve Namaz kılarken daha kötü oluyor.
Bugün de öyle.. Doktora gitmiştim ama..
Hap kullanıyorum işte sahurda, iftarda..
Ramazandan sonra doktora gitcem tekrar inşaallah.
Rabbim yardımcımız olsun.. Dua edin bana da inşaallah ben de rahat kılabileyim..

ceylantur

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm,

serapcığım sana da geçmiş olsun değerli kardeşim, Rabbim şifa versin inşAllah,

selametle,

canım çok ama çok geçmiş olsun benimde kaç gündür siniesel gastirit vardı o coştu.bende çok fazla kılamıyorum ama olsun bu yola baş koyduk ya az da olsa kılarız canım.kendine çok dikkat et olurmu?ALLAHA emanet ol

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm canım kardeşim,

Rabbim şifa versin inşAllah, yazını şimdi gördüm kusura bakma.

selam ve dua ile,

Ve aleyküm selam kardeşim..:a12: Rabbim razı olsun rice ederim ne kusuru..
Bugün Rabbime şükürler olsun ağrımadı.. Ohhh. Sağlık çok güzel bir nimet..
Rabbim değerini bilip şükredenlerden eylesin bizleri....
Seni pek göremiyorum artık..

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
ablacım ALLAHTAN dileğim başladığımız gibi devam etmemizide nasip eyler güzel ALLAHIM inşallah.midem ağrısada bazen ,acayip huzur buluyorum kaza namazlarımıda kıldıkça.defterede kaydediyorum.güzel ALLAHIM ve siler vesilesiyle bir bakarmışım daha seneler var gerçi ama kaza namazlarım bitmiş.olsun en azından çabalıyorum.RABBİM inşallah dediğin gibi ablam herkese şifa versin .benimkisi ALLAH şükür ki çok büyük bir hastalık değil bunada şükür .
aman ne güzel bir kardeşimiz daha katılmış bu güzel yolculuğumuza ve sonunda inşallah bizi RABBİMİN affına kavuşturacak yolculuğumuza.bende bakıyorum etrafıma ama şimdilik arkadaşlarım katılamıyorlar ben biraz daha çabalaıyacağım tabi.inşallah bu vesileyle bizlerde burdaki kardeşlerimizde ,vesile olduklarımız yada olacaklarımızda kurtulaşa hep beraber ereriz ablacım.ALLAHA emanet olasın

inşallah serapcım amin diyorum dualarına birkişiye vesile olmamız bile çok önemli heycan duyuyorum diyosun ya
geçekten bende inanılmaz heyecanla kılıyorum sanki kocaman bi yükün altından çıkmış gibi hafif hissediyorum
eminim arkdşlrda öledir allah hepimizede devamlı kılmak nasip etsin inşallah rabbime emanet ol bitanem

turk8487

Kayıtlı Kullanıcı
bende inşallah başlayacağım ve her kıldığım gün için takvimden bir yaprak koparacam

esracım öncelikle aramıza h.g kardeşim katılmana çok sevindim okuduysan bi hedefimiz var önce kazalarımızı biran önce bitirmek 2 nciside ayda ne kadar çok kılarsak birinciye hediyemiz var yani çok sıkı bi yarış içersindeyiz biran önce başla ve hızlan derim sana rabbim kolaylık versin kardeşim beraberce başaralım inşallah hadi bakalım yarışa a.e.ol esracım

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt