Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Arkadaşlar bana yardım edin (1 Kullanıcı)

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞLERİM BUGÜNLERDE OLDUKÇA HÜZÜNLÜYÜM ABLAM EVLENİYOR HAFTAYA ALLAH İZİN VERİRSE.AMA BEN ÇOK ÜZÜLÜYORUM O BENİM HERŞEYİMDİ ŞİMDİ ONSUZ NAPICAM ANNEM DE ÇOK ÜZÜLÜYOR HEP ONA TESELLİ VERMEYE ÇALIŞIYORUM AMA BANA KİM TESELLİ VERİCEK HİÇ BİLMYORUM O BENİM HERŞEYİM BİTANECİK ABLAM Bİ DERDİM OLDUĞUNDA HEMEN ONA KOŞARDIM ODA BANA HERŞEYİMİZİ PAYLAŞIRDIK ŞİMDİ AYRILICAZ ŞUANDA BİLE GÖZLERİM DOLDU BANA YARDIM EDİN NE OLUR BU ALLAHIN EMRİ BU KADAR ÜZÜLMEM DOĞRU MU Kİ BANA Bİ YOL GÖSTERİN ŞİMDİDEN BÖYLEYİM EVLENDİĞİ GÜN NAPICAM HİÇ BİLMİYORUM MSJIMI OKUYUP BANA VAKTİNİ AYIRAN KARDEŞLERİMDEN ALLAH RAZI OLSUN...

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Arkadaşlar bana yardım edin

AH CANIM BENIM BIZ 4 KIZ KARDE$IZ HALA AYNI $EKILDEYIZ ÜSTELIK BEN ALMANYA DAYIM.ABLALARIM HAVAALANINDA HEP AYNI MANZARAYI YA$ARLAR VE YA$ATIRLAR.BILIYORUM COK ZORDUR.FAKAT $ÖYLE DÜ$ÜN AILE GENI$LIYOR ENI$TE ABI GIBIDIR HATTA ABIDEN DAHA IYIDIR(CÜNKI KARI$MAZLAR:D) ÜSTELIK YEGEN SEVGISI BAZI NOKTALARDA ABLAYI BILE GECER.ANNECIGINEDE SÖYLE ONUN ELLERINDEN ÖPERIM KISMETSE TORUNLARI OLDUGUNDA NASIL MUTLU BIR ANNEANNE OLACAK.BEN ANNEMLE BABAMLA COK KAR$I KAR$IYA GELDIM BENIM OGLUM CAY ICMEZ VE HER TR YE GELI$IMDE PROBLEMDIR.BILIYORMUSUN BABAM NE YAPMI$ OGLUMU KAHVEYE GÖTÜRÜP NESCAFE CAY GAZOZ ICIRMI$.BENIM ELIMDEN TUTUP BIR GÜN BILE YAPMADI BUNU.BA$TA ZOR OLUYOR EVLILIK ZANNETTIGIN KADAR KOPARAN BISEY DEGIL YANI BIR SON DEGIL KENDINI BU KADAR DARALTMA SENDE EVLENINCE HELE E$LERINIZDE IYI ANLA$IRSA BAK GÖR O ZAMAN NASIL DUA EDECEKSIN.BEN BU DUYGUYU 4 DEFA YA$ADIM.BIZ ARTIK GELIN ALIRKEN BILE AGLIYORUZ ALI$KANLIK OLDU:D

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

SAĞOL ABLACIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN BİRAZCIKTA OLSA İÇİM RAHATLADI ALIŞCAZ ABLACIM AMA BİRAZ ZOR OLUCAĞI Bİ KESİN ENİŞTEMDENDEN ALLAH RAZI OLSUN ÇOK İYİ BİRİ FAKAT NE OLURSA OLSUN AYNI EVDEKİ GİBİ OLMAYACAK ARTIK AMA BUNLAR GEÇİCİ BİLİYORUM ZAMANLA ALIŞICAZ RABBİMDEN BENİM DİLEĞİM ONUN ÇOK MUTLU HUZURLU BİR EVLİLİĞİNİN OLMASI TEKRAR SAĞOL ABLACIM ALLAH SENDEN RAZI OLSUN

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm kardeşim.şunu hiç bir zaman unutmaki ablanın mutluluğu senin mutluluğundur..ewet insanının canından ayrılması çok zordur..ama onun mutlu olacağını bildiğin zaman işte üzülmen için hiç bir şeyin olmadığını göreceksin..bence güçlü ol kardeşim.ablanın en mutlu gününde MUTLU OL Kİ ABLANDA MUTLU OLSUN.HEM DÜŞÜN YİĞENLERİN OLACAK İNŞ. ABLANIN DAHA ÇOK MUTLU OLDUĞUNU GÖRECEKSİN ZATEN BUNLARI GÖRDÜKÇE DAHA DA MUTLU OLACAKSIN..SELAMETLE KARDEŞİM..

gurbetten

Kayıtlı Kullanıcı

SENI BIRAZ OLSUN RAHATLATTIMSA NE MUTLU BANA.BAK HER$EY COK GÜZEL OLACAK ALLAH´IN IZNIYLE.ALLAH´A EMANET OL

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

GÖNÜLCÜM BENDE EVLENMEK ÜZEREYİN NİŞANLIYIM BENİMDE KIZ KARDEŞİM VAR BAZEN BANA AYNI SENİN SÖYLEDİKLERİNİ SÖYLÜYOR BENDE ÜZÜLÜYORUM BENİMDE 2 ABLAM EVLENDİ AMA ONLARDA BU KADAR ZOR OLMADI ÇÜNKÜ ONLARDAN AYRI YAŞAMIŞTIK BİZ KÖYDE NLAR BURDAYDI AMA BENİM EVLİLİĞİM KIZ KARDEŞİMİ ÇOK ÜZÜYOR BENDE ÜZÜLÜYORUM TABİ AMA HER GENÇ KIZ BUNU YAŞIYOR BU KAÇINILMAZ KIZ KARDEŞİM BANA BAZEN ÇOK KIZIYOR ARTIK EVLEN GİTTE KURTULAYIM SENDEN DİYOR AMA SONRA GELİP ÖZÜR DİLİYOR GERÇEKTEN ÇOK BİZ KIZKARDEŞİMLE HİÇ AYRILMADIK HEP BERABERDİK ŞUAN ONSUZ BİYERE GİTSEM HEP YOKLUĞUNU HİSSEDERİM ODA BENİM İÇİN AYNI ŞEYLERİ SÖYLÜYOR RABBİM EVLENİN YUVA KURUN DEMİŞ BİZDE BUNU YAPICAZ ALLAHIN İZNİYLE ÇOK FAZLA ÜZME KENDİNİ GURBETTEN ABLAMIN DEDİĞİ GİBİ YEĞEN SEVGİSİ BAZEN ABLA SEVGİSİNİ GEÇİYOR BİZE GELDİKLERİNDE İLK YEĞENLERİMİ KUCAKLIYORUZ HEPİMİZ CANIM ÜZÜLME ALIŞICAKSIN ZAMANLA İNŞALLAH ÇOK ZORLUK ÇEKMEZSİN ALLAHA EMANET OL

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

DEĞERLİ KARDEŞİM DÜŞÜNCELERİN DUYGULARIN BENCE ÇOK NORMAL İNSANIZ ELBETTE ÜZÜLECEĞİZ AĞLAYACAĞIZ AMA ÜZÜLMENİN YANISIRA BİR DÜŞÜN BAKALIM ABLAN MUTSUZ OLSA ÇEŞİTLİ SIKINTILAR YAŞASA AĞLASA ÜZÜLSE BUMU SENİ ÜZERDİ YOKSA ŞİMDİKİ GEÇİCİ OLAN BU AYRILIKMI HİSSETTİĞİB BU ÜZÜNTÜDE ABLAN İÇİN DUA EDERSEN EMİNİM KABUL OLACAKTIR EVLENMEDİĞİNİ DÜŞÜN BU SEFER LAFLAR SÖZLER DUYACAKSINIZ BU SİZİ DAHADA ÇOK ÜZECEK SENİN ÜZÜNTÜN GÜZEL BİR ÜZÜNTÜ ŞUNU BİLKİ ABLA YİNE SENİN ABLAN YİNE DERTLEŞİR YİNE PAYLAŞIRSINIZ DUA EDELİMDE RABBİM MUTLU BİR EVLİLİK NASİB ETSİN YÜZÜ GÜLSÜN SELAM VE DUA İLE

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

HEPİNİZDEN ALLAH SONSUZ RAZI OLSUN İNANIN YAZDIKLARINIZI OKURKEN BİLE AĞLADIM GERÇEKTEN ÇOK ZOR RABBİMDEN SABIR DİLİYORUM ZATEN HEP ANNEME TESELLİ VERİRKEN HEP SİZİN GİBİ BENDE ONA NASİHATLARDA BULUNUYORUM ÇOK ÜZÜLÜYORUZ AMA BU ALLAHIN EMRİ VE SİZLERİNDE DEDİĞİ GİBİ TEK İSTEĞİMİZ MUTLU BİR EVLİLİĞİNİN OLMASI SAADETLİ HUZURLU İNŞALLAH FİDANCIM İNŞALLAH SENİNDE ÇOK MUTLU HUZURLU BİR EVLİLİĞİN OLUR HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜR EDİYORUM RABBİM SİZDEN RAZI OLSUN ŞUANDA BİRAZ DAHA İYİYİM ...

fidan

Kayıtlı Kullanıcı

amin inşallah gönülcüm rabbim huzurlu bir hayat nasip eder bizlere allaha emanet ol canımB)

VEYS

Kayıtlı Kullanıcı

kardeşim belki bana laf düşmüyor ama bi hadisi şerif vardır
evlenen dinin yarısını korumuştur diğer ayrısı içinde ALlah tan korksun.
elbette insan duygusaldır üzülür ama baş şekilden de düşünmek iyidir yani dinimizin bize verilmiş en güzel hediyesidir evlilik kardeşim Allah onu şimdiden mesud etsin ALlah yardımcıları olsun.Hoşçakal kardeş.

goNuL_

Kayıtlı Kullanıcı

sağol veysel kardeşim ALLAH sendende razı olsun bende sizin gibi düşünüp kendimi üzmemeye gayret ediyorum güzel dileklerin içinde çok teşekkür ederim RABBİM den benimde dileğim bu inşallah çok mesut ve mutlu olurlar tekrardan ALLAH RAZI OLSUN CÜMLEMİZDEN İNŞ.

kum_saati

Kayıtlı Kullanıcı

GÖNÜL ARKADAŞIM BENİMDE ABLAM EVLENMİŞTİ.BENİM 2. ANENEMDİ O..GELİN ARABASINA BİNERKEN ARKASINDAN O KADAR AĞLAMIŞTIMKİ...AMA İNSAN ALIŞIYOR..AMA YİNEDE HALA İÇİMDE BURUKLUK VAR..ALLAH DAHA BÜYÜK SIKINTILAR VERMESİN..

serap bozkurt

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. KARDEŞİM SENİ ÇOK İYİ ANLIYORUM İNAN BANA BEN HEM ABİMİ HEM ABLAMI EVLENDİRDİM :(:(:(:( İLK ZAMANLAR ÇOK ZOR GELİYOR AMA SONRA HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLUYOR DÜŞÜN ONLAR BİZİM CANLARIMIZ BİRDE CANLARIMIZIN CANLARI OLSA FENA MI OLUR HEM TEYZELİK ANNE YARIDISIR DEĞİL Mİ BAK NE GÜZEL ERKENDEN ANNE OLACAKSIN BENCE ÜZÜLME VE ONLARIN YUVALARININ MUTLU VE HUZURLU OLMASI İÇİN BOL BOL DUA ET İNAN BANA HER ŞEY ESKİSİNDEN DAHA GÜZEL OLUYOR:D:D:D

Sanem

Kayıtlı Kullanıcı

Selamin Aleyküm Gönül kardesim bence sevinmelisin ne güzel ablan kendi ailesini kuruyor insallah hayirli esi ve mutlu huzurlu ailesi olur insallah ileride saglikli cocuklari. Hem siz daha cok görüsürsünüzki birbirinizi sen üzme tatli canini ve kalbini ferrah tut benim kuzenim vardi, 3 yil önce araba kazasi gecirdi ve vefat etti, allah nur icinde yatirsin insallah mekami cennet olur ve ben onu artik hic göremiyorum sadece resimlerle avunuyorum oda benim hersyimdi,dert ortagim, kardesim, ablam, ama gencecik yasinda bizlerden ayrildi 19 yasindaydi daha biliyorum aslinda üzülmemek lazim allahin sevgili kuluymuski yanina aldi ama üzülmemek elde degil malesef, sen ablani günlük olmasa bile SIK SIK görürüsün bense hatisimi hic göremiycem... Umarim biraz olsun icini rahatlatmisimdir. Kendini iyi bak. Allaha emanet ol kardesim.

esedturkey07

Kayıtlı Kullanıcı

bugün ağlamayacak güleceksin...ablanın en mutlu gününde de öyle.....önceleri ağlarsın buna engel olamaz insan,en çok sevdiğin senden ayrılmış....zamanla alışırsın.....unutma bu olması gerekn bi şey ve bugün gitmese yarın gidecekti...mutlaka gidecek....

ardaceren

Kayıtlı Kullanıcı
RE: merhaba

RE: merhaba

selam
bu dünya varoldukça biz insanlar her zaman sevinilecek olaylarda
üzüntü duyarız. neden üzülüyorsun, üzülmene gerek yok, mutlu olman lazım
anlıyorum ayrı kalmak zor, ama ebedi ayrılık değil, yeni bir başlangıcın ayrılığı,
bu başlangıç sayesinde bir mutlu yuva kuruluyor. bu mutlu yuvaya yardımcı olmanız
gerekir.
buda üzlerek değil ona yardım ederek olur. onun mutluluğunda sizde
mutlu olursanız bir anlamı olur.

ramazan cobanoglu

Kayıtlı Kullanıcı
RE: peygamberimiz

RE: peygamberimiz

sevgili arkadaşlar kardeşler ben heşke peygamber efendimizin yaşadığı zamanda yaşamak isterdim unu8n bastıgı toprak olmak isterdimB)

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı

gönül daha ne istersin hayattan evlenme sırası sana gelmiş . banada demişlerdi sira sana geldi dudukların kulagına deyiyo benzetmesi ile aslında helede teyze dayı olmak varya o çok muhteşem oluşturuyo

hazan_gulu

Kayıtlı Kullanıcı

DEĞERLİ KARDEŞİM DÜŞÜNCELERİN DUYGULARIN BENCE ÇOK NORMAL İNSANIZ ELBETTE ÜZÜLECEĞİZ AĞLAYACAĞIZ AMA ÜZÜLMENİN YANISIRA BİR DÜŞÜN BAKALIM ABLAN MUTSUZ OLSA ÇEŞİTLİ SIKINTILAR YAŞASA AĞLASA ÜZÜLSE BUMU SENİ ÜZERDİ YOKSA ŞİMDİKİ GEÇİCİ OLAN BU AYRILIKMI HİSSETTİĞİB BU ÜZÜNTÜDE ABLAN İÇİN DUA EDERSEN EMİNİM KABUL OLACAKTIR EVLENMEDİĞİNİ DÜŞÜN BU SEFER LAFLAR SÖZLER DUYACAKSINIZ BU SİZİ DAHADA ÇOK ÜZECEK SENİN ÜZÜNTÜN GÜZEL BİR ÜZÜNTÜ ŞUNU BİLKİ ABLA YİNE SENİN ABLAN YİNE DERTLEŞİR YİNE PAYLAŞIRSINIZ DUA EDELİMDE RABBİM MUTLU BİR EVLİLİK NASİB ETSİN YÜZÜ GÜLSÜN SELAM VE DUA İLE[/quote]

elzem

Kayıtlı Kullanıcı

bu msj 1aydan fazla oluyo şimdi gönül kardeşimizin ablası evlenip gitmiş ve gönülün şuanki halini merak ediyorum ayrılık çok zor keşke bütün ayrılıklar
evlenipte gitmek gibi olsa

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt