Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Aöf Sinavlari Hakkinda (2 Kullanıcı)

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞLERİM BİLİYORUM KONUYU YANLIŞ FORUMUN ALTINA AÇTIM ANCAK AÇACAK DAHA UYGUN BİR YER BULAMADIM.
5 - 6 NİSAN TARİHLERİ ARASINDA BİRÇOĞUMUZUN SINAVI VARDI BİLDİĞİM KADARI İLE... SINAV HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİNİZİ DÜŞÜNCELERİNİZİ HANGİ BÖLÜM OKUDUĞUNUZU VE SINAVLARINIZIN NASIL GEÇTİĞİNİ PAYLAŞIRMISINIZ ??? SELAM VE DUA İLE

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
İLK BEN BAŞLAYAYIM
İŞLETME 3. SINIF ÖĞRENCİSİYİM. BİRAZ TEMBEL BİR ÖĞRENCİYİM . 4 DERSTEN SORUMLUYUM AMA MALESEF PEK UMUDUM YOK :(

DUALARINIZDA YER ALMAK DUASI İLE​

Peçeli-Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
Es-Selamün Aleyküm ablacığım ALLAH yardımcın olsun.İnşaallah sorumlu olduğun dersi verirsin.Hiçbir zaman umudunu kaybetme..Başarabilirsin ALLAH'ın izniyle.Sadece yürekten inan ablacığım...ALLAH'a emanet olun.Başarılar...

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
€bru;632032' Alıntı:
Es-Selamün Aleyküm ablacığım ALLAH yardımcın olsun.İnşaallah sorumlu olduğun dersi verirsin.Hiçbir zaman umudunu kaybetme..Başarabilirsin ALLAH'ın izniyle.Sadece yürekten inan ablacığım...ALLAH'a emanet olun.Başarılar...

ALEYNA VE ALEYKÜMSELAM GÜZEL KARDEŞİM BENİM
ALLAH RAZI OLSUN RABBİM KİMSENİN EMEKELRİNİ BOŞA ÇIKARTMASIN İNŞALLAH
ALLAH A EMANET OL GÜZELİM

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
allah kolaylık versın kardeşım
ınanın kı bunu tum yurekten dıyorum kı ders calışmak şu an ıcın hayattakı en kolay seylerden bırı yeter kı azım olsun
allah sorumlu olduğunuz derslerı gecmenı nasıp etsın amın
allaha emanet olun

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
allah kolaylık versın kardeşım
ınanın kı bunu tum yurekten dıyorum kı ders calışmak şu an ıcın hayattakı en kolay seylerden bırı yeter kı azım olsun
allah sorumlu olduğunuz derslerı gecmenı nasıp etsın amın
allaha emanet olun

ALEYKÜMSELAM CANIM ABLACIĞIM
RABBİM RAZI OLSUN İNŞALLAH

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
selamün aleyküm safiye bende kamu yönetimi 2. sınıftayım allah izin verirse artık üçe geçemek istiyorum tembellik yapmaktan bitmedi okul ama çalışınca güzel notlar alınıyo benimde 4 dersim vardı bugünkiler güzledi yarında iki derse gircem istatistik ve iktisat bakalım nolcak inşallah iyi geçer çünkü çok çalıştım allaha emanet ol hoşçakal

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm safiye bende kamu yönetimi 2. sınıftayım allah izin verirse artık üçe geçemek istiyorum tembellik yapmaktan bitmedi okul ama çalışınca güzel notlar alınıyo benimde 4 dersim vardı bugünkiler güzledi yarında iki derse gircem istatistik ve iktisat bakalım nolcak inşallah iyi geçer çünkü çok çalıştım allaha emanet ol hoşçakal

ALEYKÜMSELAM NESLİHAN
KAMU YÖNETİMİ GÜZEL BİR BÖLÜM VE İŞLETME BÖLÜMÜ İLE ORTAK DERSİ ÇOK. AÇIK ÖĞRETİMDEN OKUMAK AYRI BİR EMEK GEREKTİRİYOR İLGİ İSTİYOR AMA İNSANDA DERSLERE ZAMAN AYIRMADA ZORLANIYOR BENDE ÇOK TEMBELLİK YAPTIM AMA ARTIK DUR DEME ZAMANI GELDİ HATTA GEÇ BİLE KALDIĞIMI DÜŞÜNÜYORUM . İNŞALLAH BUGÜNKÜ SINAVLARINDA İYİ GEÇMİŞTİR. HAYIRLI VEDE OLUMLU SONUÇLAR ALIRIZ İNŞALLAH SELAM VE DUA İLE RABBİME EMANET OL

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
herkese başarılar diliyorum umarım beklediğimiz sonuçları hayırlısı ile alırız

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bende 3.ünü sınıftayım geçen sene kaldım bu senede kalacam heralde :) en ufak bi umudum yok FİNALLERE çalışmam lazım ( İŞLETME BÖLÜMÜ OKUYORUM ) Açık öğretime alışamadım gitti.. Sınava Giren Arkadaşlar İnşallah Başarılı Sonuçlar alırlar Allah'a emanet olun selam ve dua ile ....

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bende 3.ünü sınıftayım geçen sene kaldım bu senede kalacam heralde :) en ufak bi umudum yok FİNALLERE çalışmam lazım ( İŞLETME BÖLÜMÜ OKUYORUM ) Açık öğretime alışamadım gitti.. Sınava Giren Arkadaşlar İnşallah Başarılı Sonuçlar alırlar Allah'a emanet olun selam ve dua ile ....

aleykümselam kardeşim
sen yine iyisin benim 3. sınıfta 3. yılım sağlam olsun dedim temel :K rabbim hepimizinn yardımcısı olsun inş. umudumuzu kesmeyelim daha bunun finalleri var bütünlemeleri var.... dualarında yer almak duası ile

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Heyyy Arkadaşlar Nerdesiniz Bu Kadarcik Kişi Mi Aöf öğrencisi Var Sitemizde :h

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
allah yardımcınız olsun kardeslerım

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
selamun aleyküm arkadaşlar eeee naptınız bakalım sınavları ya ben çok çalışıp girdim sınava ama bikaç soruyu çok basit olmasına rağmen yapamadım eve gelip baktığımda nekadar sinirlendim anlatamam sakın ola çok tekrar yapmayın sonra herşey karışıyo umarım sizinkiler iiiiii geçmiştir allaha emanet olun arkadaşlar

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm arkadaşlar eeee naptınız bakalım sınavları ya ben çok çalışıp girdim sınava ama bikaç soruyu çok basit olmasına rağmen yapamadım eve gelip baktığımda nekadar sinirlendim anlatamam sakın ola çok tekrar yapmayın sonra herşey karışıyo umarım sizinkiler iiiiii geçmiştir allaha emanet olun arkadaşlar

ALEYKÜMSELAM NA,ESLİHANCIM
BENİM PEK PARLAK DEĞİLDİ EN BAŞTAN SÖYLEDİĞİM GİBİ TEMBEL ÖĞRENCİYİM BEN .. SIKMA CANINI DAHA FİNALLER VAR UMARIM GEÇERİZ HEM NOLACAIĞINI BİLEMEYİZ RABBİM HEPİMİZİN YARDIMCISI OLSUN İNŞALLAH
HERKESS GEÇSİN YAA

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim
sen yine iyisin benim 3. sınıfta 3. yılım sağlam olsun dedim temel :K rabbim hepimizinn yardımcısı olsun inş. umudumuzu kesmeyelim daha bunun finalleri var bütünlemeleri var.... dualarında yer almak duası ile

selamun aleyküm Kardeşim Ben 2 yıl Kırıkkalede Okudum .. Sonra 3.üncü sınıftan açık öğretime devam ettim geçen sene başımdan bazı olaylar geçmişti hiç ders çalışamamıştım Açk öğretim gerçekten çok zor geldi .. :K ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum Ben Ticaret lisedinde okudum sınavda çıkan sorunlar hem lisede hem Üniversitede Gördüğüm dersler Ben bir muhasebeci olarak bu derslerden geçemiyorsam Hiç muhasebe dersi İktisat dersleri falan görmeyenler nasıl geçiyor Şaşırıyorum ... İnşallah Bu Sınavlardan Güzel sonuçlar alırız hepimizde ... Finallere çalış sende inşallah Geçersin .. Allah'a emanet olun selam ve dua ile ...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
selamun aleyküm Kardeşim Ben 2 yıl Kırıkkalede Okudum .. Sonra 3.üncü sınıftan açık öğretime devam ettim geçen sene başımdan bazı olaylar geçmişti hiç ders çalışamamıştım Açk öğretim gerçekten çok zor geldi .. :K ayrıca bir şey daha söylemek istiyorum Ben Ticaret lisedinde okudum sınavda çıkan sorunlar hem lisede hem Üniversitede Gördüğüm dersler Ben bir muhasebeci olarak bu derslerden geçemiyorsam Hiç muhasebe dersi İktisat dersleri falan görmeyenler nasıl geçiyor Şaşırıyorum ... İnşallah Bu Sınavlardan Güzel sonuçlar alırız hepimizde ... Finallere çalış sende inşallah Geçersin .. Allah'a emanet olun selam ve dua ile ...

merhaba önlisans mı okuyodun da açık öğtetime geçtin öyle değilse keşke bitirseydin kardeşim bu arada ben liseyi bitirene kadar kırıkkaledeydim dediğin gibi açıköğretim kendi kendimize çalıştığımız için zor muhasebe zaten genel olarak zor napcaz bilmiyorum sende allaha emanet ol hoşçakal

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba önlisans mı okuyodun da açık öğtetime geçtin öyle değilse keşke bitirseydin kardeşim bu arada ben liseyi bitirene kadar kırıkkaledeydim dediğin gibi açıköğretim kendi kendimize çalıştığımız için zor muhasebe zaten genel olarak zor napcaz bilmiyorum sende allaha emanet ol hoşçakal

MERHABA KARDEŞİM 2 YIL KIRIKKALEDE AMA MERKEZDE DEĞİL KESKİNDE MESLEK YÜKSEK OKULUNDA OKUDUM .. 3.ÜNCÜ SINIFTAN AÇIK ÖĞRETİME DEVAM ETTİM .. GERÇİ BEN MUHASEBEYİ LİSEDE DAHİL TAM 7 SENE DERSİNİ GÖRDÜM VE MUHASEBE BÜROSUNDA ÇALIŞMAMA RAĞMEN ZORLANDIM .. HİÇ MUHASEBE DERSİ BİLMEYENLERİN NASIL GEÇTİĞİNE ŞAŞIRIYORUM GERÇEKTEN KENDİ KENDİMİZE ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN ÇOK ZOR ÇÜNKÜ MUHASEBE ANLATIMLA ÖĞRENİLİR ... ÇALIŞAN HER ZAMAN KAZANIR TEMBELLİK YAPMAYIP DERS ÇALIŞALIM O ZAMAN :) İNŞALLAH BAŞARILI SONUÇLAR ALIRSINIZ .. ALLAH'A EMANET OLUN ...

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com

MERHABA KARDEŞİM 2 YIL KIRIKKALEDE AMA MERKEZDE DEĞİL KESKİNDE MESLEK YÜKSEK OKULUNDA OKUDUM .. 3.ÜNCÜ SINIFTAN AÇIK ÖĞRETİME DEVAM ETTİM .. GERÇİ BEN MUHASEBEYİ LİSEDE DAHİL TAM 7 SENE DERSİNİ GÖRDÜM VE MUHASEBE BÜROSUNDA ÇALIŞMAMA RAĞMEN ZORLANDIM .. HİÇ MUHASEBE DERSİ BİLMEYENLERİN NASIL GEÇTİĞİNE ŞAŞIRIYORUM GERÇEKTEN KENDİ KENDİMİZE ÇALIŞTIĞIMIZ İÇİN ÇOK ZOR ÇÜNKÜ MUHASEBE ANLATIMLA ÖĞRENİLİR ... ÇALIŞAN HER ZAMAN KAZANIR TEMBELLİK YAPMAYIP DERS ÇALIŞALIM O ZAMAN :) İNŞALLAH BAŞARILI SONUÇLAR ALIRSINIZ .. ALLAH'A EMANET OLUN ...

anladım kardeşim,7 yıl da az değil ama her işlem için onlarca kayıt var kayıtlarla öğrenmek zor bence de bu ders için çok uğraşmak lzaım 1. sınıfta da muhasebe vardı onuda çok uğraşıp geçmiştim bunuda öyle yapıp geçicem inşallah,umarım sende tüm kardeşlerimde emeklerinin karşılığını alır allaha emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt