Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

annemin ev baklavası (2 Kullanıcı)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
işime geldimi sağır sultanı oynuyorum ve duymuyorum..yaşasın baklava yemek:)

Aşk-ı İslam

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşımları resmen karşılıklı konuşma yerlerine çevirdiniz.biraz dikkat ediniz kardeşler.dışarıdan bakılınca hiçte hoş durmuyor illa edep,illa edep.

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
paylaşımları resmen karşılıklı konuşma yerlerine çevirdiniz.biraz dikkat ediniz kardeşler.dışarıdan bakılınca hiçte hoş durmuyor illa edep,illa edep.

edepsiz bişey yapmıyoruz kardeşim allaha şükür dışardan bakılsada kötü değil zaten bu sitede kötü insanlar yok bilmem anlatabildim mi

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı

edepsizliğe bi örnek göster arkadaşım....
karşılıklı konuşma olsa ne olacak bi zarar mı var...aksine samimilik var yani...bu da yanlışsa ozaman burda ne işimiz var...

Aşk-ı İslam

Kayıtlı Kullanıcı
19-) Aynı konu ile ilgili farklı bölümlere birden fazla mesaj gönderilmesi, forumu sohbet ortamına dönüştürecek mesajların eklenmesi ya da bozuk bir Türkçe ile mesaj yazılması, bu mesajların neden belirtilmeksizin silinmesine sebeb olur.

acaba ben anlatabildim mi?

edepsiz bişey yapmıyoruz kardeşim allaha şükür dışardan bakılsada kötü değil zaten bu sitede kötü insanlar yok bilmem anlatabildim mi

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
19-) Aynı konu ile ilgili farklı bölümlere birden fazla mesaj gönderilmesi, forumu sohbet ortamına dönüştürecek mesajların eklenmesi ya da bozuk bir Türkçe ile mesaj yazılması, bu mesajların neden belirtilmeksizin silinmesine sebeb olur.

acaba ben anlatabildim mi?

yeni üyesiniz galiba siz bilirsiniz benden yorum yokkkkkk selametlee

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
silinsin ozaman bi yanlışlık bi edepsizlik varsa bu forum kaç gündür var...........

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
merak ettim acaba sohbet ortamının oluşması edepsiz bir durummu?..

konu yemek tarifleri.burda hoş bi sohbet ortamı oluşmuş.zaten edepsiz yada gereksiz laflar oluştugunda herkes birbirini uyarabilecek akılda,diğeride bunu anlayışla karşılayabilecek karakterde insanlarız..

he su var..forumda özel mesaj bölümü olur.dersinki(eğer admın isen) konu dısına çıkmayalım,gerekiyorsa msnden konusun özellerinizi.

ya admın veya yetkiliysen söylersin bunuda,onun dısında söyleyemezsin..selam ve dua ile.

bu arada forumların amacı,bilgi birikim paylaşmak ve yenı arkadaş dost meclisleri oluşturmaktır.saygılarımla..

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com

konu yemek tarifleri.burda hoş bi sohbet ortamı oluşmuş.zaten edepsiz yada gereksiz laflar oluştugunda herkes birbirini uyarabilecek akılda,diğeride bunu anlayışla karşılayabilecek karakterde insanlarız..

he su var..forumda özel mesaj bölümü olur.dersinki(eğer admın isen) konu dısına çıkmayalım,gerekiyorsa msnden konusun özellerinizi.

ya admın veya yetkiliysen söylersin bunuda,onun dısında söyleyemezsin..selam ve dua ile.

bu arada forumların amacı,bilgi birikim paylaşmak ve yenı arkadaş dost meclisleri oluşturmaktır.saygılarımla..

sağol kardeşim dediğin gibi hoş olmayan bişey olursa birbirimizi uyarabiliriz biz yinede öyle olalım allah kalplerimize kötülüğü değil iyiliği nasip etsin slm ve dua ile

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı

sağol be tufan-78 acayip sinirlendim ya okadar forum var bu şekilşde onun yaptığına bak neyse siz idare edin benim çıkmam lazım.....selam ve dua ile.....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt