Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

annemin ev baklavası (1 Kullanıcı)

tufan_78

Kayıtlı Kullanıcı
acısız dürüm gibi oldu ama bu :):)

her sey için ellerinize kollarınıza sağlık arkadaşlar,eminimki her biri birbirinden lezzetlidir..

ama bi baklava göndermediniz alacağınız olsun..bayan arkadaşların birlikteliğine geldik ve baklavasız kaldık vay beee:(

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com

her sey için ellerinize kollarınıza sağlık arkadaşlar,eminimki her biri birbirinden lezzetlidir..

ama bi baklava göndermediniz alacağınız olsun..bayan arkadaşların birlikteliğine geldik ve baklavasız kaldık vay beee:(
öle wallahi olan size oldu bak son sözümü bile söyledimmmm:K

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı

valla ayıp oldu biliyorum size ama şurda ben kendi boğazımı düşünüyorum...
yani ben yapsam neyse eşe dosta size hatta neslihan ustaya bile ders olsun diye gönderirdim sizden kıymetlimi ama işte beceri meselesi..:K

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
valla ayıp oldu biliyorum size ama şurda ben kendi boğazımı düşünüyorum...
yani ben yapsam neyse eşe dosta size hatta neslihan ustaya bile ders olsun diye gönderirdim sizden kıymetlimi ama işte beceri meselesi..:K

bak bakkkk hain seni ben senin yüzünden korkuyum sen bana taş at ah ah kardeş dedik bağrımıza bastık:A

neslihantozan

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
pastalar2008.blogcu.com
hiiç korkma arkanda ben varım...güven bana sen...
blöf yapıyorum ben çaktırma...:K

hiç çaktırırmıyımmmm zeynebim namaz vakti namazımızı kılalım dua edelim allah bizi birbirimize düşman olmaktan korusun kalplerimizi mühürlemesin nefsimize gem vurabilmeyi bize nasip etsin iyi ve gerçek müslümanlar olarak yaşamayı nasip etsin ay birden ağlayasım geldi :gulegule

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
hiç çaktırırmıyımmmm zeynebim namaz vakti namazımızı kılalım dua edelim allah bizi birbirimize düşman olmaktan korusun kalplerimizi mühürlemesin nefsimize gem vurabilmeyi bize nasip etsin iyi ve gerçek müslümanlar olarak yaşamayı nasip etsin ay birden ağlayasım geldi :gulegule

AMİN ablacım RABBİM kabul etsin.....oy ağlama ağlama benide ağlatacaksın bak gül hadi :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt