Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Allah için sevmek ne demektir? (2 Kullanıcı)

Y0lcu

Kayıtlı Kullanıcı
Amin ablam. Cümlemizi yolundan ayırmasın inşaAllah. Çünkü barış ve esenlik ancak doğru yolda gidenlerindir. Allah'ın ayetlerini yalanlayıp, büyüklük taslayanların ise çetin bir azaba uğrayacağı Kuran'da Rabbimden vahyolunmaktadır. Ben kendimi ancak Allah'a teslim ettim O'un izniyle. Şükürler olsun Mevlama Eğer O bana yol göstermeseydi ben muhakkak sapıklardan olurdum. Övgü O'nadır.Allah'ın boyasından daha güzel kimin boyası olabilir. Biz yalnızca O'na kulluk edenleriz. Allah'ın katındaki ticaretten de eğlenceden de daha hayırlıdır. Bu Kuranda herkesin zikri, şanı ve şerefi vardır. yakında ondan sorulacağız. O yüzden yarına ne hazırladığımıza bakmalı ve Allah'tan korkmalıyız ablam. Allah yaptıklarımızdan gafil değildirİnsanlar yaptığı iyiliği de kötülüğü de karşısında bulacağı gün , yaptığı kötülükle kendi arasında uzun bir mesafe olsun ister. Bu yüzden Allah kullarını kendinden sakındırmayı ister. O kullarına karşı çok şefkatli, çok merhametlidir.Yeryüzünün ve üzerindekilerin sahibi, yedi göğün ve büyük arş'ın yüce Rabbi, her şeyin hükümranlığı elinde olan, koruyan ama korunmayan Allah ne yücedir. Allah doğruyu getirip onu doğrulayan herkesden razı olsun. Selametle ablam...

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Allah c.c için sevmek ne güzeldir o resulun yolundaN GİTMEK
Kim mi? Muhammed mustafa sallalahu aleyhi vessellem can kurban yoluna, baş verdim uğruna, dünya dersen ne umurumda
al senin olsun dersem şeytan sanki umurumda , BAK! BAK bakıyor bak sanki karşımda
parayla alamassanız yolunuza ne kaldı ha? onuda yenecegim inşallah Alllah c.c yolunda

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt