Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AKŞAMA KADAR YAŞAMAK (2 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Şeker kardeşim. Çok manalı ve ibretlik bir kıssa idi.. Mevlamız c.c razı ve hoşnut olsun inşallah..Hepimiz böyle düşünebilsek, dünyayla sınırlarımızı güzel bir şekilde çizmeyi başarabilsek, faniliğimizin bilincine varıp Baki olan'a yönelsek, bir gün hiçbir şeysiz O'na döneceğimizi bir an dahi hatırımızdan çıkarmasak, ne ayrılıklar, ne hastalıklar ne de ölümler acı verecek o zaman... ''Kalp atışlarımız, aslında Azrail'in ayak sesleri..'' bu parolayı unutmadan günlerimizi yaşarsak her iki cihanda da saadeti yakalayanlardan oluruz biiznillah.. Güzel gönlüne sağlık, güzel kardeşim..Rabbim bu güzel paylaşımlarını ve varlığını daim kılsın inşallah burada..Selam, dua ve muhabbetle B)

aleykum selam gül kardeşim
ne güzel yazmışsın keşke daima bunların farkkında olabilsek...
kardeşim parolayı aldım rabbim unutturmasın çok güzel bir parola inşallah kardeşim iki cihandada saadeti yakalarız...
amin inşallah bende burayı çok seviyorum ama burayı sevmemim nedeninin biriside sizlersiniz canım kardeşim buraya ısındıran hemen aranıza katan
gül kardeşim cevdet abi kaaan erdem nigdeli kardeşlerim rabbim hepinizden razı olsun
rabbimize emanetsin inşallah canım kardeşim
selam dua ve muhabbetle B)B)B)

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
SelamunAleyküm Gül Damla'sı,
Kardeşlerini kendi nefsine tercih etmek,"Yokken" verebilmek-Fi'sebilillah-İnfak edebilmek,Veren El olmak...muhakkak çok daha fazlası da söylenebilir.İlk anda bunları getirdi hatırıma...Bizlere hatırlattıkların için Allah(CC) razı olsun,selam ve dua ile.

tuanna bak

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum yaaa ne kadar güzel hassasiyet dimi.
eline sağlık kardeşim

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM Kardeşim.Hani ibretlik resimler vardır uzun uzadıya Bakar bakar dururuz.Kimi boş gözlerle bakar, kimide hayranlıkla.işte bence seninde yazdıgın metin bir ibretlik metindir.ALLAHIM boş bakan gözlerden eylemesin.ALLAHA emanet ol.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
SelamunAleyküm Gül Damla'sı,
Kardeşlerini kendi nefsine tercih etmek,"Yokken" verebilmek-Fi'sebilillah-İnfak edebilmek,Veren El olmak...muhakkak çok daha fazlası da söylenebilir.İlk anda bunları getirdi hatırıma...Bizlere hatırlattıkların için Allah(CC) razı olsun,selam ve dua ile.

aleykum selam talip amca
rabbim senden de razı olsun veren el olmak yokken verebilmek ne güzel inşallah bizde bunları yapabiliriz...
rabbimize emanetsin inşallah talip amca
selam dua ile

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM Kardeşim.Hani ibretlik resimler vardır uzun uzadıya Bakar bakar dururuz.Kimi boş gözlerle bakar, kimide hayranlıkla.işte bence seninde yazdıgın metin bir ibretlik metindir.ALLAHIM boş bakan gözlerden eylemesin.ALLAHA emanet ol.

aleykum selam kardeşim
amin inşallah...
rabbimize emanetsin inşallah

rkycskn

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm... Allah razı olsun çok güzeldi Rabbim bizide böyle insanlardan eylesin inşallah...
Ben bugün ilk defa foruma giriyorum ve hayran kaldım gerçekten... Birbirinizle diyaloğunuz çok hoşuma gitti. Böyle imanlı insanların bu kadar çok olması beni çok sevindirdi. Allah hepinizden razı olsun inşallah...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm... Allah razı olsun çok güzeldi Rabbim bizide böyle insanlardan eylesin inşallah...
Ben bugün ilk defa foruma giriyorum ve hayran kaldım gerçekten... Birbirinizle diyaloğunuz çok hoşuma gitti. Böyle imanlı insanların bu kadar çok olması beni çok sevindirdi. Allah hepinizden razı olsun inşallah...

aleykum selam kardeşim
rabbim senden de razı olsun amin inşallah...
"KİŞİ DOSTUNUN DİNİ ÜZEREDİR" gerçekten kimlerle dostluk kurduğumuzu iyi bilmemiz gerekiyor kardeşim...
rabbimize eamnetsin inşallah

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
paylasim icin tesekkürler.. Gerçekten çok güzel bir paylaşımdı emeğinize sağlık allah razı olsun.
keske hepimiz ayni hassasyeti gösterebilsek.. ölümün bize şah damarımıdan daha yakin oldugunu aklimizdan hic cikarmasak..

selam ve dua ile..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
paylasim icin tesekkürler.. Gerçekten çok güzel bir paylaşımdı emeğinize sağlık allah razı olsun.
keske hepimiz ayni hassasyeti gösterebilsek.. ölümün bize şah damarımıdan daha yakin oldugunu aklimizdan hic cikarmasak..

selam ve dua ile..

rabbim senden de razı olsun kardeşim
inşallah göstermeyew çabalıyalım...
rabbimize emanetsin inşallah

berkanazkara46

Kayıtlı Kullanıcı
Akşama Kadar Yaşamak

Akşama Kadar Yaşamak

Yaşlı bir adam ve genç bir delikanlı bir köşede oturup konuşmaktalar. Önlerinde iyi giyimli bir adam belirir. Genç olanın önüne bir kese altın koyar.

Genç:
- Sağol, paraya ihtiyacım yok.

- Olsun, ben sana veriyorum, ister sen harca, ister fakirere ver.

Genç fazla ısrar etmez. Keseyi alır hemen hepsini ihtiyacı olduğunu bildiklerine dağıtır.

Yaşlı adam aynı akşam genci bir başkasından yardım isterken görür ve sorar:

- Niçin o bir kese altından kendine ayırmadın?

Genç:

-Akşama kadar yaşayacağımı düşünemezdim.

BaFrALı AhMeT

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ahmetcy.tr.gg
Akşama kadar yaşamak....

Akşama kadar yaşamak....

Akşama Kadar Yaşamak
Mekke...

Yaşlı bir adam ve genç bir delikanlı bir köşede oturup konuşmaktalar. Önlerinde iyi giyimli bir adam belirir. Genç olanın önüne bir kese altın koyar.
Genç:
- Sağol, paraya ihtiyacım yok.
- Olsun, ben sana veriyorum, ister sen harca, ister fakirere ver.
Genç fazla ısrar etmez. Keseyi alır hemen hepsini ihtiyacı olduğunu bildiklerine dağıtır.
Yaşlı adam aynı akşam genci bir başkasından yardım isterken görür ve sorar:
- Niçin o bir kese altından kendine ayırmadın?
Genç:
-Akşama kadar yaşayacağımı düşünemezdim.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim paylaşımın için teşekkürler..
hemşerimsin hemde çççok yakından benda bafralıyım...
hoşgeldin sitemize..
RABBİM daim ve hayırlı eylesin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt