Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

AİLEMİZ VE BU AİLEDE BİZE DÜŞENLER (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: AİLEMİZ VE BU AİLEDE BİZE DÜŞENLER

konak kardeşim size yukarıdaki yorumu yaazarken bir yandan radyoda benim bir zamanlar çok sevdiğim bir parça çalıyordu belkide yılardır ilk defa dinliyorum gözleirmden yaşlar kendiliğinden akmaya başladı ve bu yorumu öylece yazıyorum düşünüyorumda günümüzde gençlik yaşadığını sanana kardeşlere rağmen ben hiç gençlik yaşamamışım çok şükür ediyorum aslında doğru ve nurlu yolda olduğum için bazen kıyaslama yapınca dünyevi olarak bir şey yaşamamışım kardeşlerimle kıyaslama yapıyorum onlar nerde ben neerde haa buarada dinlediğim parçada bitti erdoğan akından elveda neyse kimseyi fazla üzmeyeyim bugün duygusallığım üzerimde galiba selam ve dua ile

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Hayatta en güzel şey manevi yapısı güçlü biri olarak gençliğini geçirmek. Bu soru bize sorulduğunda kaçacak delik ararız sanırım. Çünkü gençliğimizi hiç te güzel bir yerde güzelliklerle geçirmedik diyelim. Ama sanırım yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla siz gençliğinizi Rabbinizin emir ve yasaklarına adamışsınız. Rabbim kabul buyursun. Eğer bu forumlardan yararlanan kardeşlerim varsa lütfen gençliklerini amacına uygun değerlendirsinler. Son pişmanlık fayda vermeyecektir.
Selam ve dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

konak yazdı:
Hayatta en güzel şey manevi yapısı güçlü biri olarak gençliğini geçirmek. Bu soru bize sorulduğunda kaçacak delik ararız sanırım. Çünkü gençliğimizi hiç te güzel bir yerde güzelliklerle geçirmedik diyelim. Ama sanırım yazdıklarınızdan anladığım kadarıyla siz gençliğinizi Rabbinizin emir ve yasaklarına adamışsınız. Rabbim kabul buyursun. Eğer bu forumlardan yararlanan kardeşlerim varsa lütfen gençliklerini amacına uygun değerlendirsinler. Son pişmanlık fayda vermeyecektir.
Selam ve dua ile.
Değerli kardeşim size şunu diyebilirim ne yaşadıysam 4.sınıfa kadardı ondan sonra hayatım tamamen farklıydı kuran kursu hayatım sonra hoclaık derken bu zamana kadar geldik çok şükür bu tabi benim bir değerim olduğu için değildi rabbimin dilemesiydi çokşükür bu acizanede bir iyilik varsa RABBİMDEN bir hata varsada NEFSİMDENDİR Rabbim şeytana ve nefsimize uymaktan muhafaza eylesin dua edin olurmu

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim cümlemizi hatalarımızdan dolayı affetsin. Şükretmek çok güzel ve şükürler olsun ki yaşadıklarınızı Yaratanımızın bir ihsanı olarak algılyor ve şükrediyorsunuz. Çok haklısınız hatalarımız ise bizlerin nefsimize yenilgisidir.
Selam ve dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Rabbim sizdende razı olsun nasihatlarınız için çok tşk rabbim razı olsun dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt