Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 Mart 2009'a Az Kaldı. Salavat kampanyası başladı. hedef 1 milyon salavat. haydi sa (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

evla

Kayıtlı Kullanıcı
ben yeni üye oldum nereye ne yazacağımı tam bilemiyorum şimdilik 1000 tane alıyorum bitince yazarım yeniden alırım bide belli bi salavat varmı biz bildiğimizimi okuyoruz

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
ben yeni üye oldum nereye ne yazacağımı tam bilemiyorum şimdilik 1000 tane alıyorum bitince yazarım yeniden alırım bide belli bi salavat varmı biz bildiğimizimi okuyoruz

" Allahümme salli ala seyyidina Muhammedin ve ala ali seyyidina Muhammed "

ALLAH (c.c) KABUL ETSIN KARDESIM... INSALLAH

B) :H

M DENIZ

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM 700 TANE DAHA OKUDUM...EKLERSİNİZ ALLAH'A(C.C) EMANET OLUN...SELAMUN ALEYKÜM...

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Bahar kardeşim 5000 tane daha okundu listeye eklerseniz sevinirim

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

yurtlu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Kardeşim
Ben 2500 Tane Daha Okudum Eklerseniz Sevinirim
Rabbime Emanet Olun
Hayirli Geceler...

saygül

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar ben 500 tane selavat okudum eklerseniz sevinirim slm ve dua ile....

Sefine-i Hayat

Kayıtlı Kullanıcı
ES SELAMUN ALEYKÜM BAHAR KARDEŞİM.10.000 DAHA OKUNDU.RAB'BİM C.C. KABUL BUYURSUN İNŞAALLAH.SELAMETLE...B)

selimt

Kayıtlı Kullanıcı
son aldığım 2000 adet okunmuştur. 2000 tane daha eklerseniz sevinirim.
hayırlı geceler.

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum..
20 bin daha okundu ve 20 bin daha alıyorum...

Kardeşlerim ben 500 demiştim ama 600 tane salavatı çektim :):)A.E.o

s.a enesbatur kardesim...
su anda 200 tane okunmustur Allah C.C kabul etsin...
okudukca gonderecegım inşallah....
ALLAH'A EMANET OLUN ALLAH DUALRIMIZI KABUL ETSIN İNŞALLAH AMİN. SELAM VE DUA İLE İYİ GECELER.

bende alabilirim deil mi??
alabiliyorsam şimdilik 1000 tane okuycam bitirince yenisiniz alırım..
selametle kalın inş...

Selamün aleyküm bende şimdilik 500 alayım bitince inşallah tekrar alırım. Hayırlı günler

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM...5.600 OKUDUM EKLERSEN SEVİNİRİM...ALLAH'A(C.C) EMANET OLUN...SELAMUN ALEYKÜM

Enes kardeşim ben 20.000 tane inşaallah okurum okuyunca sana söylerim, arkadaşım ayşe 1.000 tane okumaya niyetli inşaalah o da okur rabbim sizinden razı olsun amin.

Selamün aleyküm kardedeşim 65.000 yeni okudum. Önceden de 17.500 var idi. Toplam 82.500 okumuş oluyorum. Rabbim hepimizden razı olsun. A.E.O. Selam ve dua ile

selamün aleyküm ....3.000 tane daha okudum..46.000 oldu..RABBİME EMANET OLUN.

Selamün aleyküm kardeşim bugün 9.750 Salavat-ı Şerif okudum. Rabbim kabul ve makbul eylesin. Selam ve dua le

Sa Kardesim Bugun De 300 Okudum... Eklersin Artik....

selamun aleyküm 1000 tane daha okunmuştur
Rabbime emanet...

Selamün Aleyküm Arkadaşlar

Okuyacağımı söylediğim 5000 adet selavatı şerifi tamamladım. Listenize alırsanız sevinirim.

Allah Razı Ola kardeşlerim listeye işlenmiştir

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben şimdiye kadar 46.000 okudm 54.000 daha alıyorum...100.000 olsun..siteye fazla girmeyeceğim takılıp kalıyorum.şimdiye kadar dualarım çok olduğu için salavata ağırlık vermmeiştim 19 marta kadar salavata ağırlık vereceğim.......okuyunca sizi haberdare ederim mutlaka...enes bey açmış olduğunuz haftada 1 hatim kampanyasınıda sürekli takip edeceğim..RABBİME EMANET OLUN...

Allah Razı Ola kardeşim Hatim kampanyasını devam ettireceğiz inşAllah

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm 1,000 tane okunmuştur rabbim kabul etsin inşallah

11.000 tane yaptık inşallah Allah kabul eder

bende bu forumda yeniyim iki gün oldu.........Allah hepinizden razı olsun bende okumak istiyorum şimdilik 5.000 tane sonra daha fazla inşallah.Allaha emanet olun.

selamün aleyküm ben 20.000 almıştım 2.000 okundu Allah'a emanet olun inşaalah 18.000'i de en kısa zamanda okuyacağım. hayırlı günler

Selam aleyküm.
10.000.- adet daha okunmuştur.
Allah ( cc ) kabül etsin inşallah.
Allah' a ( cc ) ısmarladık.
( Bu arada :) seni geçtim Bahar kardeşim )

Toplam : 195.000.-

SELAMIN ALEYKUM baharcım ve enes abi 20.000 daha okunmustur Allaha emanet olun selam ve dua ıle...

selamun aleyküm ben 4500 tane daha okudum Rabbim kabul etsin inşallah hayırlı cumalar Allah'a emanet olun...

HATIRLI CUMALAR KARDEŞLERİM. BENDEN 3.000 TANE EKLER MİSİNİZ? ALLAH'a emanet olun...

Canim Kardeşim Allah C.c.de Sizlerden Razi Olsun Mevlam Sizlere Hayirli Uzun ömür Versin
1000 Tane Daha Okudum şimdilik 500malayim Kendim Içinde Dua Sirasi Bende Onun Için Kendim Bol Bol Alip Okumam Lazim Okuma Sirasi Benden Geçince Daha çok Almaya çalişirim Allah C.c. Emanet Olum Selam Ve Sevgilerle Hayirli Akşamlar

Selamün aleyküm kardeşim bende bugün 12.000 tane okudum. Rabbim kabul ve makbul eylesin. Amin.

5000 tane okunmuştur kardeşim. Allah'ım kabul eder inşallah.

Selamün Aleyküm
Ben aldığım 5,000 salavatı okudum Rabbim kabul eder inşallah Amin
selametle

SELAMUN ALEYKÜM KARDEŞİM 700 TANE DAHA OKUDUM...EKLERSİNİZ ALLAH'A(C.C) EMANET OLUN...SELAMUN ALEYKÜM...

Selamün Aleyküm Bahar kardeşim 5000 tane daha okundu listeye eklerseniz sevinirim

SELAM ve DUA ile kalın ALLAHA EMANET OLUN

Selamun Aleyküm Kardeşim
Ben 2500 Tane Daha Okudum Eklerseniz Sevinirim
Rabbime Emanet Olun
Hayirli Geceler...

s.a arkadaşlar ben 500 tane selavat okudum eklerseniz sevinirim slm ve dua ile....

ES SELAMUN ALEYKÜM BAHAR KARDEŞİM.10.000 DAHA OKUNDU.RAB'BİM C.C. KABUL BUYURSUN İNŞAALLAH.SELAMETLE...B)

son aldığım 2000 adet okunmuştur. 2000 tane daha eklerseniz sevinirim.
hayırlı geceler.

selamünaleyküm...
bende 1500 okuyabildim..

Allah Razı Ola kardeşlerim listeye işlenmiştir

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM VE RAHMETULLAHI VE BEREKATÜH

Enes Abi 110.000 daha Okundu... (tek basima okuyorum sanmayin annem teyzelerim kolu komsu haber saldim :D onlarla birlikte okuyoruz)

ALLAH´a.e.o ABIM

Hayirli Cumalar

MAŞALLAH

Başka söze ne gerek

Allah Razı Ola okuyanlardan

heartbroken

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm, Allah hepinizden ve bu konuyu başlatandan yerden göğe kadar razı olsun. 2000 tane şimdilik alıyorum, okuduktan sonra inşallah alacağım.

evla

Kayıtlı Kullanıcı
1000 tane okudum (1000 tane daha okumuştum yanlış yeremi gönderdim noldu bilmiyorum) okumaya devam ediyorum allah hepimizinkini kabul etsin aminnn

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt