Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 Mart 2009'a Az Kaldı. Salavat kampanyası başladı. hedef 1 milyon salavat. haydi sa (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. be en son aldıgım 5000 de bıtırdım ben cektıkce rakamını sıze belırtıcem Rabbım kabul eder inşaallah Allaha emanet olun

s.a. ben en son aldıgım 5000ıde bıtırdım rabbım kabul eder ınsaallah 5000 tane daha alıyorum allaha emanet olun

Allah Razı olsun devamını bekliyoruz

Selamun Aleyküm
Bende şimdilik 5000 tane alayım. Bitince yine devam ederim İnşaAllah.
Allah (C.c) razı olsun kardeşim..

isminiz listeye eklendi ilk sayfadan kontrol ediniz

Selamun Aleykum Ben Aldiğim 5.000 Taneyi Bitirdim 5.000 Daha Aliyorum Rabbim Selaminizi Kabul Eder Inşallah. Selam Ve Dua Ile Rabbimize Emanet Olun.

değişiklikleri ilk sayfadan kontrol ediniz

bende 500 defa çektim eklerseniz iyi olur inş.
selam ve dua ile

Allah Razı olsun devamını bekliyoruz

allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun bende 200 tane alıyorum allah razı olsun

isminiz listeye eklendi ilk sayfadan kontrol ediniz

laves

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. ben 10.000 tane daha okudum selam ve dua ıle Allaha emanet olun

KONYA28

Kayıtlı Kullanıcı
salavat birleştirme hakkında

salavat birleştirme hakkında

Merhaba ben Gülmuhammedim.org site yöneticisiyim, başlattığımız kampanya hakkında birleştirme teklifi vermişsiniz, inşallah ümmetin sitesi olan gulmuhammedim.org sitesinde bu salavatları birleştirelim, belli bir site altında olursa bu çalışmalara ve alternatif çalışmalara daha çok hız verebileceğimizi düşünüyorum

Saygılarımla

seher vakit

Kayıtlı Kullanıcı
1. Allah ( c.c. ) ' ın emrine uymak ( Çünkü Allah ( c.c. ) Salavat - ı Şerife Getirmeyi Emrediyor. )
2. Allah ( c.c. ) ' ın yaptığını yapmak ( Çünkü Allah ( c.c. ) ' da Habibine Salavat getiriyor ve Rahmet Okuyor.)
3. Meleklere Uygunluk. ( Çünkü Meleklerde Salavat - ı Şerife Getiriyor. )
4. Allah ( c.c. ) ' dan 10 rahmet kazanmak.
5. 10 Derecesi yükseltilmek
6. 10 Sevap kazanmak
7. 10 günahın silinmesi.
8. Duasının kabulunun ümit edilmesi.
9. Resulüllah ( s.a.v. ) ' ın sefaatine kavuşma sebebi.
10. Kulun günahlarının affedilmesi ve ayıplarının örtülmesine vesile.
11. Kulun sıkıntılarının giderilmesine vesile..
12. Allah ( c.c. ) ! a yaklaşma vesilesi.
13. Sadaka vermek yerine geçer.
14. Kulun ne muradı varsa Allah ( c.c. ) ' dan dileği , onun yerine getirilmesi.
15. Ruhun ve Kalbinin temizlenmesi.
16. Kulun ölmeden Cennet ' le müjdelenmesi.
17. Kıyamet gününün siddetlerinden ve deshsetlerinden kurtulma vesilesi.
18. Resullüllah ( s.a.v. ) ' ın selamına cevap vermesi.
19. Unutulduğunu hatırlamak vesilesi.
20. Meclislerin güzel kokması sebebi.
21. Kıyamet günü oturduğu kalktığı meclislerde Salavat - ı Şerife okuduğu için o toplantılardan pişmanlığa düşmemesi.
22. Fakirliğin neyhi.Salavat - ı Şerife ' ye devam eden fakir olmaz.
23. Cimrilik vasıfından kurtulma vesilesi.
24. Resulüllah ( s.a.v. ) ' in ismi anıldığında Salavat getirmeyene yapılan beddualardan kurtulma vesilesi.
25. Sahibine Cennet yolunu göstermesi , terk edenede cehennem yolunu göstermesi.
26. Allah ( c.c. ) ve Resulüllah ( s.a.v. ) ' ın isimlerinin anılmadığı meclisdeki piş kokusundan , leş kokusundan kurtulması.
27. Hangi kelama , hangi işe hamd ve Salavat ' ı Şerife ile başlanırsa , onun tamama ermesi.
28. Kulun Sırat ' tan geçebilmesi.
29. Allah ( c.c. ) ve Resulüllah ( s.a.v. ) ' a cefa yapmaktan kurtulur , getirmeyen insan sie Resulüllah ( s.a.v. ) ' a eziyet etmiş olur.
30. Allah ( c.c. ) ' ın Salavat ' ı Şerife getirene güzel övgüler yağdırmasına vesile.
31. Allah ( c.c. ) ' ın merhametinin rahmetinin sebebi.
32. Bereketlerin bollukların sebebi.
33. Resulüllah ( s.a.v. ) ' ın muhabbetinin devamının ve ziyadasinin ve katlanarak artmasının sebebi.
34. Resulüllah ( s.a.v. ) ' ın Salavat ' ı getireni sevmesinin sebebi.
35. Kulun hidayetinin ve kalbinin , hayatının , ruhani hayatının ve kalbinin dirilmesinin sebebi.
36. Salavat ' ı Şerife getirenin isminin babasının isminin ve sülalesi ile soyunun Resulüllah ( s.a.v. ) ' ın yanında anılması.
37. Sırat ' ta mahşerde ayağının kaymaması islam yolunda ayağının sabit kalması.
38. Resulüllah ( s.a.v. ) ' ınüzerinde bulunan haklarından çok az bir hakkının ödenmesinin vesilesi.
39. Allah ( c.c. ) ' ın zikri , şükrü ve iyiliğini bilmek.
40. Kulun Rabbinden suali , duası bu arada kendi isteklerinin de Mevla tarafından görülmesine , Resulüllah ( s.a.v. ) a yaptığı duayı aracı kılması.
41. Salavat ' ı Şerife rabıta üzerine okunursa Resulüllah ( s.a.v. ) ' ın mübarek suretinin akla yerleşmesi ve mübarek rabıtanın kolaylaşması
42. Şeyh bulamayanların ve şeyhi olmayanın sırf Salavat ' ı Şerifeye davam ederek manen yetişmesinin garantisi.

selamünaleyküm kardeşim,

bende 10.000 adet alıyorum ALLAH razı olsun. Rabbimiz katında kabul buyurur inşaALLAH.

selamünaleyküm

Allah c.c. razi olsun kardesim emeginize saglik:H

laves

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. hadi arkadaşlar buyrun hep beraber salavat getirelim
Ne mutlu O'nu ananlara
kardeşim ben 1000 tane daha okudum rabbim kabul eder inşaallah

laves

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. 4000 tane daha okudum kardeşim az az okuduklarımı yazmım dedım ama bakıyorum kımse bısey yapmayınca ılk sayfalara gelırse belkı gozlerıne carparda okurlar dıorum yazıorum okuduklarımı kusura bakmayın sızede zor oluyo ama hakkınızı helal edin Allaha emanet olun

ktyglcnztkn

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar 10 000 tanede bana yazarmısınız bitirince haber veririm

vildana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm ben 5000 tane daha okudum eklerseniz sevinirim.Yalnız ben kullanıcı adımı değiştirdim daha önce kullanıcı adım secret idi.Allah(c.c.) emanet olun.Selam ve dua ile....

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm

Enesbatur Kardesim ALLAH (c.c) senden Razi Olsun__B) Yeni Fark ettim simdilik 20.000 Alayim__ Bitince Yine alirim InsALLAH
ALLAH (c.c) Kabul etsin__B)

ULSU

Kayıtlı Kullanıcı
ben bugün katıldım bana da yardım edin bende katılayım nasıl selavat getireceğim bitirince kime yazacağım (birden fazla selavatı şerife varya hangisiylede getirsem olurmu .? mesela '' Allahümme salli ve sellim ala seyidina Muhammed'' ne olursunuz cevap yazın

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
ben bugün katıldım bana da yardım edin bende katılayım nasıl selavat getireceğim bitirince kime yazacağım (birden fazla selavatı şerife varya hangisiylede getirsem olurmu .? mesela '' Allahümme salli ve sellim ala seyidina Muhammed'' ne olursunuz cevap yazın

Selamun Aleyküm Kardesim

Öncelikle Hosgeldiniz Üyeliginiz Hayirli Olsun__

(B)__Allahumme Salli ala Seyyidina Muhammed__B))
Bitince yine bu foruma yazacaksiniz

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı

uslu okuduğun zaman sayıyı buraya yazarsızn. ilk sayfadan da durumu kontrol edersin Allah Razı Ola O'nu ananlardan

sevçiçek

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ben 200 tane alıyorum selametle

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
laves Allah Razı Ola 35.000 okumuşsun şimdiye kadar devamını bekliyoruz inşallah

vidane (secret) toplam 15.000 okumuşsun Allah Razı Ola. devamını bekliyoruz inşallah

ktyglcntkn........ 10.000
bahar_58......... 20.000
okuduğunuzda haberdar ederseniz listeye ekleyelim. ilk sayfadan surumunuzu takip edebilirsiniz

ULSU

Kayıtlı Kullanıcı
cevap verdiğiniz için ALLAH razı olsun. bende başlangıç olarak 500 tane alayım. ALLAH a emanet olun

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
“Salavat”, Peygamber Efendimiz Hazreti Muhammed’i (sav) anmak, O’na selam göndermektir.

Efendimiz Aleyhisselam buyurdu:
" Bana en yakin olanlar, uzerime en cok salavat getirenler olacaktir. "

"Allah Teala (C.C) buyurdu: "Bir defa salavat getirene Ben ve meleklerim on defa salavat getiririz."

"Kiyamet gunu buyuk ecir almak isteyen, uzerime salavat getirsin."

"Bana salavat getirin. Nerede olursaniz olun salavatiniz bana ulasir. "

“İnsanların şefâatıma en lâyığı; bana en çok salâvat okuyandır.”

“Ümmetimden biri bana bir salâvat okusa; kendisi için on iyilik yazılır. Seyyiha hanesinden on kötülük imha edilir.”

f_dnenkalplerm_f9ad1f0.gif

♥ Allahumme Salli ala Seyyidina Muhammed ♥

seher vakit

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm kardesim simdilik 1000 tane aliyorum devami gelecek insallah
Allah c.c emanet olunuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt