Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 Mart 2009'a Az Kaldı. Salavat kampanyası başladı. hedef 1 milyon salavat. haydi sa (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
f_gllllllm_eb88acd.gif
“İnsanların şefâatıma en lâyığı; bana en çok salâvat okuyandır.”
f_gllllllm_eb88acd.gif

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. artık sıteye belırlı sebeplerden dolayı gıremedıgım ıcın sızede yazamamıyorum okuduklarımı 20.000 daha okunmustur Rabbım kabul eder ınsaallah Allaha emanet olun selam ve dua ıle

Allah Razı Ola kardeşim

özlettirdin kendini

arayı uzatmayasın

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar kardeşim bende 5.000 tane alayım ALLAH kabul etsin inşallah yalnız ben bitirince haber weremeyblrm internete girmek için çok fırsatım olmuyor ama kesin bitiririm gelebilrsemde haber weririm ALLAH razı olsun inşallah

Allah Razı Ola kardeşim

ismin listeye eklenmiştir

inşAllah haber verebilirsin

belgin

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum hayırlı haftalar ben 3750 tane daha okudum Rabbim kabul etsin inşallah Allah'a emanet olun...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
1000 tane de ben okuyum Allah izin verirse, yazarmısınız?

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.benim toplam 40.000 olacak ama 38.000 görünüyor....ALLAHA EMANET OLUN

keçi

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşim bende 2.000 tane almak istiyorum hatta aldım bu akşam başlarım eğer kabul ederseniz:G

keçi

Kayıtlı Kullanıcı
bende alabilirmiyim 2000 tane almak istiyorum inanın bitirebilirim lütfen benim adımıda yazarmısınız lütfen cevap yzın yazacakmısınız

keçi

Kayıtlı Kullanıcı
bende katılmak istiyorum nolur listeye benimde adımı yazın 2000 tane almak istiyorum

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kardeşim bende 2.000 tane almak istiyorum hatta aldım bu akşam başlarım eğer kabul ederseniz:G

bende alabilirmiyim 2000 tane almak istiyorum inanın bitirebilirim lütfen benim adımıda yazarmısınız lütfen cevap yzın yazacakmısınız

bende katılmak istiyorum nolur listeye benimde adımı yazın 2000 tane almak istiyorum

Kabul etmek ne demek tabiki Kardesim seve seve :D

Enes abim isminizi listeye ekleyecektir... Bitince de haber verirseniz bi zahmet listeye "okundu" Diye ekleyebilsin abi

ALLAH KABUL ETSIN DEVAMINIDA BEKLIYORUZ INSALLLAH
ALLAH´a.e.o

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt