Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

8 Mart 2009'a Az Kaldı. Salavat kampanyası başladı. hedef 1 milyon salavat. haydi sa (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
<font color="Green"><i>SELAMÜN ALEYKÜM HAYIRLI AKSAMLAR BEN BUGÜN SIZE YAZMISTIM SELAVATI SERIF ICIN BEN 300:000 KARDESIM NAME 150:000 GELINIMIZ AYSEL DE 150:000 SELAVAT OKUMAK ISTIYORUZ LUTFEN ADIMIZI KAYIT EDERMISINIZ </i></font><br>

selamün aleyküm kardeslerim ben 3000 salavat i bitirdim allaha emenet olun

kardeşim daaha önceki mesajların da bir yanlış anlaşılma var galiba.

300.000 adet yazmışsın yanlışlıkla 3000 mi olacak yoksa

ktyglcnztkn

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben 10000 tane almıştım o bitti şimdi tekrar 10000 tane alıyorum eklerseniz sevinirim allah razı olsun hayırlı cumalar cumanız mübarek olsun inş.hayırlı akşamlar

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
S-a Hayirli Sabahlar Hayiz Yanlis Bir Anlasilma Yok 300:000 Demistim 3000 Okudugumu Yazdim,2000 Daha Okudum Hepsi Su An Toplam 5000,oldu Gerisi Gelecek Insallah

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
*"ALLAH TEALA BUYURUYOR:
*"BIR DEFA SALAVAT GETIRENE BEN VE MELEKLERIM ON DEFA SALAVAT GETIRIRIZ!!!
*"ALLAH RESULÜ (S:A:V) BUYURUYOR":
*"ISMIMI DUYUNCA SALAVAT GETIRMEYEN,INSANLARIN EN CIMRISIDIR"!!!!
*"ADIMI DUYUNCA SALAVAT GETIRMEYEN,INSANLARIN EN ACIZIDIR"!!!!
*ÜZERIME SALAVAT GETIRMEDEN DAGILAN BIR TOPLULUK PISMAN OLACAKTIR"!!!!
*"ÜC KISI YÜZÜMÜ GÖRMEYECEKTIR:ANA BABASINA SIYAN EDEN,SÜNNETIMI TERK EDEN,ÜZERIME SALAVAT GETIRMEYEN"!!!!
*"ADIMI ISITIP TE SALAVAT GETIRMEYEN MUTSUZ KIMSEDIR"!!!
*"ADIMI DUYUNCA SALAVAT GETIRMEYEN,YÜZÜ KOYUN SÜRÜNSÜN"!!!
*"CUMA GÜNÜ VE GECELERI ÜZERIME 100 DEFA SALAVAT GETIRENIN ALLAH TEALA 30,U DÜNYAYA,70,I AHIRETE OLMAK ÜZERE 100 HACETINI KABUL EDER"!!!
*"DUA ILE SEMA ARASINDA BIR ENGEL VARDIR.ÜZERIME SALAVAT GETIRILINCE ENGEL ACILIR,DUA YERINE ULASIR"!!!
*"SIRAT KÖPRÜSÜNDE KALMIS HURMA YAPRAGI GIBI TIRTIR TITREYEN BIR ADAM GÖRDÜM.O ANDA ÜZERIME GETIRDIGI SALAVAT-I SERIFE GELIP BU DURUMDAN ONU KURTARDI"!!!
MECLISLERINIZI SALAVAT ILE SÜSLEYINIZ"!!!
CUMA GÜNÜ SEKSEN DEFA SALAVAT GETIRENIN SEKSEN SENELIK GÜNAHI AFFOLUNUR"!!!
*"KARSILASAN IKI MÜ´MIN SALAVAT GETIREREK MUSAFAHA EDERLERSE,GECMIS VE GELECEK GÜNAHLARI BAGISLANIR"!!!
ÜZERIME GÜNDE BIN DEFA SALAVAT GETIREN KIMSEYE CENNETTEKI MAKAMI GÖSTERILMEDEN ÖLMEZ"!!!
*"ÜZERIME YÜZ DEFA SALAVAT GETIRENE,ALLAH (C.C.)BIN DEFA RAHMET NAZARIYLA BAKAR.ISTIYAKLA DAHA FAZLA GETIREN ICIN KIYAMET GÜNÜNDE SEFAAT VE SAHITLIK EDERIM"!!!
*"BANA EN YAKIN OLANLAR, ÜZERIME ÜZERIME EN COK SALAVAT GETIREN OLACAKTIR"!!!
*"ÜZERIME SALAVAT GETIRIRSENIZ ALLAH TA SIZIN ÜTERINIZE SALAVAT GETIRIR"!!!
----------------------------------------------------------------------------------------------
"""BÜTÜN PEYGAMBERLER SEFAATCI OLACAKTIR"""
MÜ´MIN KARDESIM BU SALAVAT-I SERIFEYI UYKUYA YATMADAN BIRER DEFA OKURSAN BÜTÜN PEYGAMBERLER SANA SEFAATCI OLACAKTIR.
***ALLAHÜMME SALLI ALA MUHAMMEDIN VE ALA ADEME VE NUHIN VE IBRAHIME VE MUSA VE IYSA VE MA BEYNEHÜM MINEN NEBIYYINE VEL MURSELIN*SALEVATÜLLAHI VE SELAMÜHÜ ALEYHIM ECMAIYN*** ALLAH BÜTÜN SALATI SELAMIMIZI KABUL ETSIN HAYIRLI SABAHLAR

Betül YURDAKUL

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı Sabahlar herkese

Hayırlı Sabahlar herkese

Arkadaşlar ben 500 ad daha okudum bugun 1000 almak istiyorum daha çok alacagım ama sayarak yapamıyorum vaktim olmuyo çalıştıgım için. ama dinlenme molalarımda elimden geldigi kadar sayarak görevimi yerine getirmeye çalışıyorum inşAllah Rabbim Kabul Eyler...
Allaha Emanet Olun Dua İle Kalın

laves

Kayıtlı Kullanıcı
enes abı kusura bakma uzun zamandır okuyamadım sımdı telafı ederız ınsaallah elımde bırıkmıs dualarım vardı onlarıda bıtırım dedım gordugum herkesden dayanamayıp alıyorum sonra ceza verdım kendıme bıtırdım sukur tekrar salavat cekmeye baslıorum bugunden ıtıbaren telafı edelım ınsaallah Rabbıme emanet ol

Betül YURDAKUL

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar Allahın izni ile 1000 de tamam benden toplam 2000 oldu ben pazarada okurum pazartesi size adetini söylerim ama gördügüm kadarıyla bu ara yavaşlamış arkadaşlarım hadi arkadaşlar son günü beklemeyelim
Allahım yar ve yardımcımız olsun
Essalâtu vesselâmu aleyke Yâ Rasûlallâh

selimt

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. Arkadaslar.Bana şimdilik 500 tane yazarmısınız.Birde okuyacağımız salavat hangisi ?

belgin

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ben 500 tane daha okudum Rabbim kabul etsin

Betül YURDAKUL

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar benden 1000daha yani toplam 3000 oldu inşAllah
düzenlemeler günlük yapılsa daha güzel olmazmı?

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
Arkadaşlar ben 500 ad daha okudum bugun 1000 almak istiyorum daha çok alacagım ama sayarak yapamıyorum vaktim olmuyo çalıştıgım için. ama dinlenme molalarımda elimden geldigi kadar sayarak görevimi yerine getirmeye çalışıyorum inşAllah Rabbim Kabul Eyler...
Allaha Emanet Olun Dua İle Kalın

Allah Razı Ola kardeşim.

zor anlarında okuduğunun ecrini daha büyük olur

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
enes abı kusura bakma uzun zamandır okuyamadım sımdı telafı ederız ınsaallah elımde bırıkmıs dualarım vardı onlarıda bıtırım dedım gordugum herkesden dayanamayıp alıyorum sonra ceza verdım kendıme bıtırdım sukur tekrar salavat cekmeye baslıorum bugunden ıtıbaren telafı edelım ınsaallah Rabbıme emanet ol

laves kardeşim sağol. kendini özletme

belgin

Kayıtlı Kullanıcı
S.a ben 300 adet daha okudum bu gün 1000 adet daha okuyacağım inş.

selimt

Kayıtlı Kullanıcı
enes arkadaşım ekleme için teşekkürler.Allah razı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt