Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

25 şubat 2010 a az kaldı. Salavat kampanyası başladı. Hedef 25.000.000 (2 Kullanıcı)

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
bu arada unuttum 1500 tane okudum.ALLAHA emanet olun.

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
bahar ablacım keşke öyle birşey olsa.ne kadar güzel olurdu.ama bu aralar birazdepresyona girmişim sıkılıp bunalıp fazla okuyamıyorum.ama yolumdan kimse çeviremiyecek ablacım.mutlaka hergün okumaya çalışacağım ablam.sen nasılsın inşallah iyisindir ablacım.ALLAHA emanet ol

Olur insALLAH. Her dert ALLAH´tan gelir derdi veren sonra dermani ni veren Rabbimize Hamd Olsun. Her ne derdin SIkIntIn varsa Rabbim Sabrini versin Abla. insALLAH en kisa zamanda düzelir SIkma tatli canini.

Iyiyim Abla tatilim bitti pazartesi yine okul basliyo:mad: Hersey yolunda cok sükür.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Olur insALLAH. Her dert ALLAH´tan gelir derdi veren sonra dermani ni veren Rabbimize Hamd Olsun. Her ne derdin SIkIntIn varsa Rabbim Sabrini versin Abla. insALLAH en kisa zamanda düzelir SIkma tatli canini.

Iyiyim Abla tatilim bitti pazartesi yine okul basliyo:mad: Hersey yolunda cok sükür.

155 tane daha okudum.canım bunada şükür dediğin gibi buda geçecek inşallah.sabır ve mücadeleyle.sağol ablacım.aman şimdi okul ne zor gelecek sana tatilden sonra ALLAH derslerinde zihin açıklığı versin ablam.ALLAHA emanet ol

Aşk-ı Hicab

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm 1000 tane okundu..
Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Allah kabul etsin şimdilik 5.000 tane alıyorum Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm herkese şimdilik 250 tane okudum.ALLAHA emanet olun.

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:Bselamun aleyküm arkadaşlar maşallah çok iyi gidiyoruz...

:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B:B

berat05

Yönetici
25 şubat 2010 mevlüd kandili. Efendimizin doğum günü. O'na en büyük hediye O'nu anmak, O'nu unutmadığımızı söylemek

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
155 tane daha okudum.canım bunada şükür dediğin gibi buda geçecek inşallah.sabır ve mücadeleyle.sağol ablacım.aman şimdi okul ne zor gelecek sana tatilden sonra ALLAH derslerinde zihin açıklığı versin ablam.ALLAHA emanet ol

Amin Abla Sagolasin

sevim80

Kayıtlı Kullanıcı
bende 1000 tane alıyorum bitince yine yazarım Allah yar ve yardımcınız olsun

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim.250 tane daha okudum okumayada devam ediyorum.ALLAHA emanet olun.

1000 adet ile başladım ,ben sayımı tamamladıktan sonra sayfaya ekliyorum devamıda gelecek inşallah.

ben 20 bin dedim var mı artıran
:) :)

önümüzde Rabbim izin verirse kocaaaamaaaan bir yıl var bu kadarcık mı:) sana hiç yakıştıramadım ben 50.000 diyorum ....

bende varım ...55 bin selavat benden

Selamun aleyküm

20.000 okundu
hayırlı olsun rabbim kabul etsin

bacım hayırlı olsun yokmu kardeşine:)

Enesbatur kardeşim ben bir 20.000 daha alim hayırlısıyla ...
E hadi bismillah

Esselamü aleyküm ve rahmetullahi ve berakâtühü..

Bende ilk etapta 30.000 Adet alayım. Okumak nasip oldukça inşa ALLAH sonra tekrar alırım.

Allah'a emanet olun.

esselamü aleyküm ve rahmetullah
bende 50.000 alayım inşallah okuyunca yeniden alırım Allaha emanet olun

bu arada unuttum 1500 tane okudum.ALLAHA emanet olun.

Selamun aleyküm 1000 tane okundu..
Allah kabul etsin.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Allah kabul etsin şimdilik 5.000 tane alıyorum Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun hayırlı cumalar.

selamün aleyküm herkese şimdilik 250 tane okudum.ALLAHA emanet olun.

bende 1000 tane alıyorum bitince yine yazarım Allah yar ve yardımcınız olsun

Allah Razı Ola kardeşlerim

listeye işlenmiştir

enesbatur

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım Efendimizi anışımızdan haberdar et

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm 1100 tane daha okudum.ALLAHA emanet olun.

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım Efendimizi anışımızdan haberdar et

Amin

Şefaatime en layık olan, bana en çok salevat okuyandır [Tirmizi]

blmrdrose23fe.gif

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu sitein yeni üyesiyim ve ilk defa çok sevindim böyle bir kampanya başlatarak efendimize olan sevgimizin, aşkımızın ve bağlılığımızın artacağı için aranıza bende katılmakve bu katılımdan istifade etmek,okuduğumuz ve okuyacağımız dualar,tesbihler,salavatlardan feyz almaktan ki inşallah alırım büyük bir şeref ve huzur duyarım .. esen, sevgi, selam ve dua ile kalın..

Kusura Bakmayin biraz gec oldu ama Aramiza hosgeldiniz üyeliginiz Hayirli Olsun

selamün aleyküm sevgili arkadaş ve kardeşlerim aranıza bende katılmak istiyorum banada ilk defa nasip olucak böyle bir salavat paylaşımı 5.000 yazın banada daha da fazlasını okumaya çalışırım inşallah hepinizi yürekten sevgilerimle selamlıyorum ..Rabbime emanet olun..

bu mesajinizi bitmis olan Salavat Kampanyasinin forum una yazmissiniz :) insALLAH bundan sonra okumak istediginiz zaman yada okudugunuzu haber vermek icin buraya yazin

ALLAH KABUL ETSIN

Tekrar Hosgeldiniz

Enes Abi
Fatma87 Kardesimiz adina 5.000 yazarmisin listeye

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
se3lamün aleyküm enes bey bahar ve diğer kardeşlerim 250 tane daha okudum şimdilik .ALLAHA emanet olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt