Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

25 şubat 2010 a az kaldı. Salavat kampanyası başladı. Hedef 25.000.000 (3 Kullanıcı)

aysel-ay

Kayıtlı Kullanıcı
1000 adet ile başladım ,ben sayımı tamamladıktan sonra sayfaya ekliyorum devamıda gelecek inşallah.

berat05

Yönetici
25 şubat 2010 mevlüd kandili. Efendimizin doğum günü. O'na en büyük hediye O'nu anmak, O'nu unutmadığımızı söylemek

havva362

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.samsundayasamak.tr.gg
geldim ha... söyle bakalım ... ne istiyorsun ... anacığım bu kızda bensiz bi şey yapamaz:)
söyle bakalım hadi adını sen koy....

laza

Kayıtlı Kullanıcı
bende varım ...55 bin selavat benden

berat05

Yönetici
25 şubat 2010 mevlüd kandili. Efendimizin doğum günü. O'na en büyük hediye O'nu anmak, O'nu unutmadığımızı söylemek

CORE

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamü aleyküm ve rahmetullahi ve berakâtühü..

Bende ilk etapta 30.000 Adet alayım. Okumak nasip oldukça inşa ALLAH sonra tekrar alırım.

Allah'a emanet olun.

fatma87

Kayıtlı Kullanıcı
ben bu sitein yeni üyesiyim ve ilk defa çok sevindim böyle bir kampanya başlatarak efendimize olan sevgimizin, aşkımızın ve bağlılığımızın artacağı için aranıza bende katılmakve bu katılımdan istifade etmek,okuduğumuz ve okuyacağımız dualar,tesbihler,salavatlardan feyz almaktan ki inşallah alırım büyük bir şeref ve huzur duyarım .. esen, sevgi, selam ve dua ile kalın..

elo.06

Kayıtlı Kullanıcı
esselamü aleyküm ve rahmetullah
bende 50.000 alayım inşallah okuyunca yeniden alırım Allaha emanet olun

ikbal05

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.efemdigital.com
ben bu sitein yeni üyesiyim ve ilk defa çok sevindim böyle bir kampanya başlatarak efendimize olan sevgimizin, aşkımızın ve bağlılığımızın artacağı için aranıza bende katılmakve bu katılımdan istifade etmek,okuduğumuz ve okuyacağımız dualar,tesbihler,salavatlardan feyz almaktan ki inşallah alırım büyük bir şeref ve huzur duyarım .. esen, sevgi, selam ve dua ile kalın..

:a44:HOŞGELDİN FATMA ARKADAŞIM AİLEMİZE...:a44:

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleyküm Selam​

MASALLAH Abla seneye kadar rekor kirarsin artik Rabbim Mükafatini en güzel sekilde versin insALLAH​

icon12.gif
:H​

bahar ablacım keşke öyle birşey olsa.ne kadar güzel olurdu.ama bu aralar birazdepresyona girmişim sıkılıp bunalıp fazla okuyamıyorum.ama yolumdan kimse çeviremiyecek ablacım.mutlaka hergün okumaya çalışacağım ablam.sen nasılsın inşallah iyisindir ablacım.ALLAHA emanet ol

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı

hoşgeldin ablacım aramıza.üyeliğin hayırlı olur inşallah.ALLAHA emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt