Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

1.2.3.4.5......Boommmmm..! (1 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ya valla alınmadım neden böyle yaptınızki...

Mesajlarınızda en azından bir tane gülücük falan kullanırdınız, kullanmayınca belki alınmamış olabilirsiniz ama hoşunuza gitmediğini ya da o tarz birşey olduğunu düşündüm :a03: fakat ben orada katılım olmamasına değinmek istemiştim, kesinlikle sizin yaptığınızı işe birşey demek istememiştim ki haddimize de değil öyle birşey.. Hakkınızı helal edin kardeşim

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Mesajlarınızda en azından bir tane gülücük falan kullanırdınız, kullanmayınca belki alınmamış olabilirsiniz ama hoşunuza gitmediğini ya da o tarz birşey olduğunu düşündüm :a03: fakat ben orada katılım olmamasına değinmek istemiştim, kesinlikle sizin yaptığınızı işe birşey demek istememiştim ki haddimize de değil öyle birşey.. Hakkınızı helal edin kardeşim

ya est demeyim öyle:a03:
helal olsun hem öyle bir durumda yok ortada gönlünüz rahat olsun bakın gülüyorum:a15:

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ya est demeyim öyle:a03:
helal olsun hem öyle bir durumda yok ortada gönlünüz rahat olsun bakın gülüyorum:a15:

peki kardeşim, kusura bakmayasın, ama ortada bir kardeşimin gönlü varsa, ben biraz fazla hassas oluyorum :a03: fakat olmamak mümkün müdür kardeşim:

"Bir gönlü mü kırdın; ağlamalısın. Hele özür dilemesini bilmiyorsan; senden dost olmaz, Senden yâren olmaz.. ya incittiğin, kırdığın gönlü ALLAH (c.c.) seviyorsa..! RASULULLAH (S.A.V.) seviyorsa..! hatta arz-ü sema dahi seviyorsa... Nerden bileceksin, bilmiyorsun.. Bilseydin ödün kopardı dokunmaktan..

behiye 1234 beeeeeeeş ve boooooooom:a15:
bakın bunada gülün diye yaptım:D:D:D

:D :D Allah razı olsun kardeşim :D :D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
peki kardeşim, kusura bakmayasın, ama ortada bir kardeşimin gönlü varsa, ben biraz fazla hassas oluyorum :a03: fakat olmamak mümkün müdür kardeşim:

"Bir gönlü mü kırdın; ağlamalısın. Hele özür dilemesini bilmiyorsan; senden dost olmaz, Senden yâren olmaz.. ya incittiğin, kırdığın gönlü ALLAH (c.c.) seviyorsa..! RASULULLAH (S.A.V.) seviyorsa..! hatta arz-ü sema dahi seviyorsa... Nerden bileceksin, bilmiyorsun.. Bilseydin ödün kopardı dokunmaktan..

:D :D Allah razı olsun kardeşim :D :D
ya var ya abi şimdi eklediniz fon müzğini dinliyordum sizde öyle yazınca çok duygulandım saolsın gösterdiğin hassesiyet için gerçekten çok mutlu oldum:)
hem ben sizi biliyorum ne kadar iyi bi insan olduğunuzu:)
kalb kırmamaya çok dikkat ettğinizin farkındayım:)ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN:)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
ya var ya abi şimdi eklediniz fon müzğini dinliyordum sizde öyle yazınca çok duygulandım saolsın gösterdiğin hassesiyet için gerçekten çok mutlu oldum:)
hem ben sizi biliyorum ne kadar iyi bi insan olduğunuzu:)
kalb kırmaya çok dikkat ettğinizin farkındayım:)ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN:)

Ben de sizin mutlu olmanızdan çok mutlu oldum, Allah razı olsun :)

Est kardeşim, o sizin güzel düşünceleriniz.. Hem ne demişler, kişi kişinin aynasıdır :a26:

Cümlemizden inş kardeşim, cümlemizden..

Kardeşim müsadenle ben çıkıyorum, geceniz hayırlara vesile olsun inş, Allah'a emanet olasın..

Tüm kardeşlerime de hayırlı geceler olsun inş..

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de sizin mutlu olmanızdan çok mutlu oldum, Allah razı olsun :)

Est kardeşim, o sizin güzel düşünceleriniz.. Hem ne demişler, kişi kişinin aynasıdır :a26:

Cümlemizden inş kardeşim, cümlemizden..

Kardeşim müsadenle ben çıkıyorum, geceniz hayırlara vesile olsun inş, Allah'a emanet olasın..

Tüm kardeşlerime de hayırlı geceler olsun inş..

hayırlı geceler ALLAH rahatlık versin:)
mümin mümin aynasıdır :Ddüzelteyim:D

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
B)Hayırlı günler diliyorum.
Kardelele birrrrrrrrrrrrrrr

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
heeeeeeeeeeeeytttttttt
maşALLAH hiç bir fırsatıda kaçırmaz mı be insan:D
burdayım desemi demesemmi bilemedim tattırayımmı size bu zevki:D:D:D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler