Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

YOKMU FIKRA BİLEN KARDEŞLERİM (1 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm..cevdet 71 kardeşim...size yaptığım bu sert eleştiriye rağmen bana hoşgeldiniz demeniz gerçekten çok etkileyici..gerçekten kendimden çok utandım..söyleyecek söz bulamıyorum hakkınızı helal edin..bana çok kızacağınızı sanmıştım..bu şekilde karşılık vermeniz inceliğinizdir.. tekrar tekrar özür dilerim...selamün aleyküm

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ASLINDA SİZDE HAKLISINIZ AMA DEDİM YA BENİM FALA BİLGİM YOK VARSADA ELEŞTİRİLERDEN CEKİNDİĞİM İCİN YAZMAM BENİM KİMSEDE HAKKIM YOK VARSADA HELALDİR VE ÖZÜR DİLEMENİZEDE HİC GEREK YOK SİZ YENİ GELMİŞİNİZ İLERDE BİR BİRLERİMİZİ DAHA İYİ TANIRIZ İNŞALLAH RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

selimoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Müdür bey, işe her gün bir saat geç gelen memuru yanına çağırır,
-Bakın mehmet bey işe her gün bir saat geç geliyorsunuz,
-Evet müdür bey haklısınız ama, ben o geç geldiğim bir saati telafi ediyorum.
-Nasıl telafi ediyorsunuz?
- akşamlarıda bir saat erken giderek..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Adamın biri yolda bir çocuk görmüş. Adını sormuş. Çocuk tam adını söylicekken Dur Dur demiş adam. Ben tahmin edeyim senin adını. Sen sadece baş harfini söyle. Çocuk "Y" demiş. Adam başlamış saymaya.
-Yunus
-Hayır
-Yakup
-Hayır
-Yusuf
-Hayır
...
Adam sinirlenmiş. Başlamış kız isimlerini saymaya.
-Yeliz
-Hayır
-Yeşim
-Hayır
...
En sonunda kızan adam.
-Ne ulan senin ismin! demiş.
Sonra çocuk.
-Yamazan

Yasemin_şima

Kayıtlı Kullanıcı
Suratina Tükürecekti Ama..............

Suratina Tükürecekti Ama..............

:KAkşehir'de Rüknettin Efendi adında yobaz bir adam varmış. Rüknettin Efendi şarlatanın biriymiş. Kendisinde olağan üstü güçlerin bulunduğunu ileri sürerek hastalıkları iyileştirmek için muska yazar, nefes eder, halkı dolandırırmış.
Nasrettin Hoca bir gün bir toplulukta Rüknettin Efendi'yi her zamanki gibi atıp tutarken görmüş. Rüknettin Efendi şöyle diyormuş yanındakilere:

-Bir gece düşümde Peygamber Efendimizi gördüm. Peygamber Efendimiz benim ağzıma tükürdü, işte o günden sonradır bir güce kavuştum. Kime nefes ettiysem şıppadak iyileşiyor...

Nasreddin Hoca, bu şarlatanlık karşısında daha fazla dayanamamış.
- Bana bak Rüknettin Efendi demiş. Peygamber Efendimiz aslında senin yüzüne tükürecekti, ama sen esneyince ağzına rastlamış olacak...:K

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
:KAkşehir'de Rüknettin Efendi adında yobaz bir adam varmış. Rüknettin Efendi şarlatanın biriymiş. Kendisinde olağan üstü güçlerin bulunduğunu ileri sürerek hastalıkları iyileştirmek için muska yazar, nefes eder, halkı dolandırırmış.
Nasrettin Hoca bir gün bir toplulukta Rüknettin Efendi'yi her zamanki gibi atıp tutarken görmüş. Rüknettin Efendi şöyle diyormuş yanındakilere:

-Bir gece düşümde Peygamber Efendimizi gördüm. Peygamber Efendimiz benim ağzıma tükürdü, işte o günden sonradır bir güce kavuştum. Kime nefes ettiysem şıppadak iyileşiyor...

Nasreddin Hoca, bu şarlatanlık karşısında daha fazla dayanamamış.
- Bana bak Rüknettin Efendi demiş. Peygamber Efendimiz aslında senin yüzüne tükürecekti, ama sen esneyince ağzına rastlamış olacak...:K

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM EVET COK GÜZEL BİR PAYLAŞIM HEM DERS VAR HEM MİZAH ALLAH RAZI OLSUN AMA HOCADA İYİ DEMİŞ DEMİ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE :T

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Temel in küçük oglu hayvanat bahçesinde kosarak babasinin yanina gelmis;
- Kos buba, anami kocaman bir goril kapti!..
Temel gayet sakin yanitlamis;
- Eyi, eyi. Bundan sonrasi gorilin problemi. Kurtulsun bakalim kurtulabiliyorsa.

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Valla buradakiler çok güzel çok güldüm şimdilik aklımda yok olursa paylaşırım inşallah :)sElametle kalın dua ile....

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt