Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yeni Üye Kuralları (2 Kullanıcı)

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
iste bu yuzden bu site yi tercih ettim
kurallariniz cok yerinde ve hakli
yalniz sizden bir ricam daha olacak bazi uyeler avatar resimlerinde cemaatlarinin liderlerinin resimlerini kullaniyorlar bence gerek yok bunlara onleyebilirseniz guzel olur.
ALLAH(cc) razi olsun sizlerden
selam ve dua ile

ALLAH c.c hazretleri, cümle Ümmet-i Muhammed`den razı olsun inşaAllah.

islam_güneşi

Kayıtlı Kullanıcı
afedersiniz ama anlamadım.e posta olarak mı göndereceğim.nereden yazacağım bunları.açıklarsanız sevinirim.teşekkürler

islam_güneşi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun.erkan kardeş.inşallah her zaman böyle yardımseverliğiniz sayesinde daha güzel yerlere gelirsiniz.Allah yolunuzu açık etsin.selam ve dualar sizinle olsun

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.hizmetinizden dolayı ALLAH razı olsun.1-islamiyet soru bölümüne yazdığım soruyu ve cevabı bulamıyorum.acaba sorular hemen ogün cevaplandırılıyormu?yoksa e-adresimizemi gönderiliyor.birde aklıma takılan bir şey var.9yaşındaki kızım benim üyelik formundan konuşuyor.sakıncası varmı.çok hevesli hevesini kırmak istemiyorum.bu güzel siteyi sevmişken ,eve bilgisayar alıcam başka sitelere kaymasını istemiyorum.acaba ona ayrı bir üyelikmi açsam.olurmu.ALLAH RAZI OLSUN.

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
selamün aleyküm.hizmetinizden dolayı ALLAH razı olsun.1-islamiyet soru bölümüne yazdığım soruyu ve cevabı bulamıyorum.acaba sorular hemen ogün cevaplandırılıyormu?yoksa e-adresimizemi gönderiliyor.birde aklıma takılan bir şey var.9yaşındaki kızım benim üyelik formundan konuşuyor.sakıncası varmı.çok hevesli hevesini kırmak istemiyorum.bu güzel siteyi sevmişken ,eve bilgisayar alıcam başka sitelere kaymasını istemiyorum.acaba ona ayrı bir üyelikmi açsam.olurmu.ALLAH RAZI OLSUN.

Aleyküm selam. Amin ecmain. Sorucevap bölümü yoğunluğa göre cevabı kısa sürede sizin eposta adresinize gönderilmektedir. İsterseniz ayrı bir üyelik alabilirsiniz.

Selam ve dua ile ..

badem-perisi

Kayıtlı Kullanıcı
üyeliğimizi nasıl silebiliriz acaba yardımcı olur musunuz

islam_güneşi

Kayıtlı Kullanıcı
forum da namaz başlığı adı altında yeni bir bölüm açılamaz mı.namaz hakkında çok şey yazılıyor.en azından ayrı bir konu olsun namaz ile ilgili ne varsa o bölüme bakarak görelim.ve tesettür kelimesi çok sık geçiyor.bu konu için de ayrı bir bölüm açılsa.herkes den görüş alıyoruz.baktığım konuların bir çoğu da bu iki konuyla alakalı.selamet ile kalın

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
forum da namaz başlığı adı altında yeni bir bölüm açılamaz mı.namaz hakkında çok şey yazılıyor.en azından ayrı bir konu olsun namaz ile ilgili ne varsa o bölüme bakarak görelim.ve tesettür kelimesi çok sık geçiyor.bu konu için de ayrı bir bölüm açılsa.herkes den görüş alıyoruz.baktığım konuların bir çoğu da bu iki konuyla alakalı.selamet ile kalın

Tavsiyeniz için teşekkür ederiz. İnşaAllahu Rahman düzenlemelerimiz sonucunda, belirtmiş olduğunuz bölümler açılacaktır. Bilginize sunar, hayırlı akşamlar dileriz.

Selam ve dua ile ..

nevin_70

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun uyelik kurallarina daha dikkatli olacagim.Allahin selameti uzerinde olsun.

remi7781

Kayıtlı Kullanıcı
Üyelik İptali: Forum üyeliğinizi dilediğiniz an iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettiğinizde tarafımızda bulunan size ait kişisel bilgiler silinecektir. Forum yönetimi tarafından üyelikleri iptal edilen kişilerin kayıtları saklanır, bu kişilerin bu bilgileri sildirmesi mümkün değildir.
bunun tam manasıyla nedeni ne? neden tamamen silinmesi mümkün diğil. açıklama getirilmesinde fayda var.

zeynep21

Kayıtlı Kullanıcı
siteye yeni üye oldum.inşalllah benim ve herkes için hayırlı olur

Erkan

Yönetici
Web Sitesi
www.islamiyet.gen.tr
Üyelik İptali: Forum üyeliğinizi dilediğiniz an iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi iptal ettiğinizde tarafımızda bulunan size ait kişisel bilgiler silinecektir. Forum yönetimi tarafından üyelikleri iptal edilen kişilerin kayıtları saklanır, bu kişilerin bu bilgileri sildirmesi mümkün değildir.
bunun tam manasıyla nedeni ne? neden tamamen silinmesi mümkün diğil. açıklama getirilmesinde fayda var.

Forum veritabanına kayıt edilen id numaraları ile üyelik işlemleri sağlanmaktadır. Teknik bir problemin meydana gelmemesi için bu konu bizim açımızdan önem taşıyor. Örneğin; member.php?u=2 adlı üye silindiği vakit, 2 no yeri boşta kalır ve üye numaralarında bir kayma meydana gelebilir. Bu olayın gerçekleşmemesi için, forum üyeliğini iptal etmek isteyen kişilerin girişleri durdurulur. Bilginize sunarım.

Selam ve dua ile ..

merve_özcan

Kayıtlı Kullanıcı
BU SİTEYE YENİ ÜYE OLDUM ALLAH İZİN VERİRSE HAYIRLI OLUR İNŞALLAH

ahmetfuatkocak

Kayıtlı Kullanıcı
bende yeni üye oldum.dinimiz için emek veren çalışan çabalayan tüm kardeşlerimizden Allah(c.c)razı olsun.bizlerde elimizden geldiği şekilde yardımcı olalım dua edelim dua alalım hayırlı günler dilerim.

arayis

Kayıtlı Kullanıcı
arayiş

arayiş

selam gönlüm gercek manevi yol arıyor ama bulamıyorum...:(

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
siteden çok çok memnunum ALLAH rızası için mümin kardeşlerimle birlikte olmaktan mutluyum ALLAH ü teala emeği geçen herkesten razı olsun

İSHAK F

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Ey ümmeti Muhammed Allahin Feyz Ve Bereketi Tüm Müslümanlarin üzerine Olsun Allah Nezdinde Dualarinizi Kabul Etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt