Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE? (1 Kullanıcı)

Canan38

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ÜYELERİN SİTEYE GİRMELERİNDEKİ ASIL AMAÇ NE?

SLM...
BENDENIZ BIR ARKADASIN TAVSIYESIYLE BU SITEYI ÖGRENDIM BELKI INANMASSINIZ AMA O GUNE KADAR BILGI SAYARDA BÖYLE BIR ILIM HAZINESI VAR DIYE BILMIYORDUM ALLAHIM CÜNLEMIZE ÖGRENIP ÖGRETMEYI NASIP ETSIN INSALLAH...

hilal76

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. ben bu siteyle tesadüfen karşılaştım ELHAMDUİLLAH muslümanım ve caferiyim hepimiz kardeşiz ve başka mezhepler hakkında bilgi edinmek istiyordum

ADALETIMAHZA

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.islamiportal.net

Ben de Beraat gecesi nasıl bir ibadet yapsam diye ararken buldum sitemizi,Yüce Rabbim her türlü hayıra ilişkin duamı kabul ediyor çok şükür,ibadet için ne aradıysam buldum ne merak ettiysem karşıma çıktı,namaz kılamıyordum gündüz işyerinde,bana kılacak yer gösterdi,çok dua ettim ama,çok şükür iman,hidayet ve ilim isteyene veriyor Rabbim,bunlardan başka birşeye de ihtiyaç yok aslında:p

enis

Kayıtlı Kullanıcı

İnsan bir gül bahçesinin yanından bile geçse gülün kokusu üzerine siner.güzel insanlarla bir arada bulunmak her zaman fayda getirir.bizim üstümüze de gül kokusu sinmiştir inşaallah.

istanbul

Kayıtlı Kullanıcı

hayırlı cumalar
bende ruhumu sıkan kafamı meşgul eden sorulara cevap bulmak üzere gezinirken buldum yaklaşık 2 aydır uzak kalmıştım siteden ama şimdi hergün düzenli ziyaret ediyorum her geçen gün üye sayısındaki artışı görmek hoşuma gidiyor bu arada bayan üyelerin tanışma toplantısı vardı ne oldu düzenlendi mi bilgisi olan var mı?
selametle...

k_e_n_a_n

Kayıtlı Kullanıcı

s.e
öncelikle bu siteyi hazırlayanlardan allah razıolsun, epeydir bu sitedeyim ama dahayeni üye olanlardanım, iman ve islam için aradığım herşeyi burda bulduma inanıyorum
saygılarımla...

mirsah

Kayıtlı Kullanıcı

S.A. ben dün üye oldum siteye.diğer dini sitelere göre çok daha amacına uygun bir site hazırlamışsınız ALLAH c.c razı olsun.amacım ise paylaşmak ve bilgilerinizden faydalanmak.meğer ne kadar eksik kalmışım:( ALLAH'a emanet olun kardeşler

Kenann_lii

Kayıtlı Kullanıcı

selamün aleyküm muhteremler..
bende buy siteyi gezerken buldum çok çok güzel içerikleri fevkalede hoş bir site ayrıca bir sohbet koşesi de olsa daha iyi olacak sanırım.
ALLAH razı olsun yine de b siteye emeği geçenlere..selam ve sevgilerimle

cevdetsamur

Kayıtlı Kullanıcı

BEN İSLAMİYETLE ÇOK İLGİLİ ŞEYLERİ SEVİYORUM BİR ARKADAŞ TAVSİYE ETTİ

Nurdamlasi34

Kayıtlı Kullanıcı
RE: niyemi girdim?:p

RE: niyemi girdim?:p

selam ben bu siteye arkadas edinmek icin girseydim ,böyle olan bir cok site var ,oraya girerdim heralde degilmi??

bu site benim görüsümce güzel hazirlanmis ve düzeyli bir site ins memnun kalirim ve sizde benden memnun kalirsiniz....

Severim insani Allah icin B)

.....................................................

ABDULSELAM

Kayıtlı Kullanıcı

esselamunaleykumverahmetullahiberekatuhu

zeynebim_2

Kayıtlı Kullanıcı

ben bugün yeni girdim siteye ve ana başlıklarından göz gezdirdiğim kadarıyla güzel dini bilgiler var. inanıyorumki her insanın bilmediği bazı noktalar vardır.belki burada bu eksiklerimizi öğrenebiliriz
ALLAHa emanet olun

ugur_12

Kayıtlı Kullanıcı
RE: dinimiz

RE: dinimiz

selamün aleyküm bu siteye girmemin teknedeni dürüst ve gerçekçi kardeşlerin olması allah bütün müslümanları korusun

zahid35

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardesler bende yeni üyelerdenim .site cok güzel ins tüm kardesler memnun olurlar.rabbim bu site icin caba harcayan görevlilerden üyelerden razi olsun ins .bundan sonra zaman zaman ins görüsürüz .selam vede dua ile kalın allaha emanetsiniz

basegmez

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SİTEYE GİRİŞ SEBEBİ

RE: SİTEYE GİRİŞ SEBEBİ

siteyi gezerken bu soruyu gördüm ve cevaplamak istedim.Tabiki boş şeylerin peşinde koşan biri olsaydım zaten burda işim olmazdı.Kendime uygun çok yerler bulurdum demekki benim yolum buradan geçiyorki buradayım.Bu siteyi hazılayanlardan ALLAHrazı olsun çok büyük bir sorumluluk üstlenmişler binlerce insanı yönlendirebiliyorlar ALLAH hata yapmaktan korusun çünki vebalide büyük olur.

miyase

Kayıtlı Kullanıcı
RE: S.A

RE: S.A

sert yazdı:
Yüce Allah'ın selam,rahmet ve bereketi üzerinize olsun.Ben de bu konuyu çok merak ediyorum doğrusu.Şahsen benim siteye üye olmamın amacı,İslamı en doğru şekilde öğrenebileceğim kaynaklar bulmak,bildiklerimi başkalarıyla paylaşmak ve tabii ki internete girdiğimde, tabiri cayizse geyik muhabbeti yaparak vakit israf edeceğime faydalı olan işler ve konularla ilgilenerek bize verilen zaman nimetini en güzel şekilde değerlendirebilmek.Bu arada gülümsemeyi de unutmamak gerek:D:D

Evet arkadaşlar,kardeşler,abiler,ablalar sizler ne amaçla bu güzel ve yoğun içerikli siteyi ziyaret ediyorsunuz ?
S.A BENDE KUZENİM VASITASIYLA BURADAYIM ÇOK MEMNUNUM ,BİDE BİNİM GİBİ BİLGİ HIRSIZI OLURSANIZ AZ ZAMANDA ÇOK BİLGİ TOPLAYABİLİYORUM.AMA ÇOK ŞİKAYET VAR BURAYA DALDIMMI ÇIKAMIYORUM SONRADA İŞLERİM KALIYOR ;)NEYSE BEN BURDA OLMAKTAN MUTLUYUM, EMEĞİ OLAN KİM VARSA ALLAH RAZI OLSUN .

esma76

Kayıtlı Kullanıcı

selam her kese men bu siteye girdim cunku namaza baslamaq isteyirem ve sizin yazilariniz mene yardim edir...azerbaycandan sevgilerle..B)B)B)

hilfulfudul21

Kayıtlı Kullanıcı

sanada selam kardeşim esma 76...evvela niyetin için Allah muvaffak eylesin seni inşaallah...namaza gidip gelecem men...biiznillah her konuda sana yardımcı oluruz.. Allaha emanet ol..

bayram40

Kayıtlı Kullanıcı

sert yazdı:
hey carmelo birader ne alaka yoğurt moğurt yavv ! Ben milletin düşüncelerini soruyorum ve herkesten tıpkı benim gibi düürst olmalarını bekiyorum.Sadece yeni arkadaşlıklar kurmak için ya da mesaj yollamış olmak için giriyolarsa bunu da belirtsinler lütfen.O atasözü bu duruma uygun değil yani:D:D:D
Selamın aleyküm ben bu siteye tesadüfen girdim biraz incelerken bazı yerlere giremediğim ve sadece üyelerin gire bileceği yerlere raslatım ve sonuçta böylelikle üye oldum
evet sizin de dediğiniz gibi yeni arkadaşlarla tanışmak da var sonrasında bakıyoyum öyle çok mesaj forum veya bir bilgi gönderip rütbelerini yüksek olan arkadaşlar gibi olmak ta isterim o seviyelerdeki arkadaşlara saten imreniyorum . ve bunları bu siteye girerken değil bu siteye girdikten sonra öğrendim
ayrıca bu siteyle tanışmadan önce girdiğim diğer siteler benim sadece zaman kaybetmeme sebep oluyordu ama islamiyet sitesiyle tanışınca zamanın değerinin farkına vardım ve bu değeri güzel ce harcamak istedim ve islamiyet sitesinin bu zamanı geçirecek güzel yerlerden biri olarak gördüm .
yani diye bilirimki böyle faydalı bir siteyi bulmuşken girmek için illaki bi sebep olması gerikiyosa
Şunu diye bilirim kendi adıma böyle bir siteye bulup da üye olmamak bir hata dır
dilerim ki bu siteden en iyi şekilde ben ve tüm kardeşrim yararlanır
allah(cc) bu siteye emeği geçenlerden razı olsun
selametle

ruzgar_17

Kayıtlı Kullanıcı

allah bu sıteyı kurandan razı olsun her dualarımızda sızlerıde hatırlıyoruz ıns sızlerde bızı hatırlıyosunuzdur abılerım ablalarımm allah sızden bı kez daha razı olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt