Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tuğba kardeşimizin yuvası için dua edelimmi?? (1 Kullanıcı)

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
kayınvaliden başka bir ildemi kızına bakacak hiçkimse yokmu canım? bu arada teyze olmuşsun gözünaydın canım Rabbim hayırlı evlatlar etsin.

aynı ildeyiz canım benim ama eşim daha iyi bakıyor kendi evimizde kayınvalideme götürmek istemedi o.. kayın validem biraz yoğun tarla işleri var tavuk kaz falan sıkıntı olacaktı yani eşim nöbetçi olduğu günler o gelip bakacak yine tabiki...ama bizim evde kızım fmf hastası benim çok yorulmaması lazım.. hemen hasta oluyor ateşi çıkıyor falan...çok saol canım harika bir duygu şükürler olsun

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
geçmiş olsun canım kızın için rabbim şifa versin. bildiğim kadarıyla çok önemli birşey değil dimi? aman yinede çok dikkat edin onlar bizim kuzularımız canlarımız.. emaneti ALLAH A.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
önemli mi bilmem.. biraz sıkıntılı ateş 43 ü gördük karın ağrısı eklem ağrıları iştahsızlık kilo alamama..
falan falan falan .. eşimdede var bu hastalık.. şükür şimdilerde iyiyiz hayatı boyunca ilaç kullanacak..

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
bak şimdi üzüldüm, ciddi birşeye benxziyor. canım benim o minik bedeni nasıl mücadele eder rabbim yanında çünkü onun... peki eşinin kilosu normalmi odamı ilaç kullanıyor yani büyüyene kadarmı hayatı boyuncamı ilaç kullanacak?

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
eşim 15 yaşından sonra kilo almaya başlamış.. ondan önce çok zayıf.. ilacı hayatı boyunca kullanacak.. şükür iyi şimdi ama zor zamanlar atlattık.. hala atak dönemleri zor her ikisi içinde.. ama şükür buna çok şükür.. nelerden korkmuştuk..

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
evet canım rabbim korktuğumuza uğratmasın inşallah..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
amin tuğbacım amin inşallah

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
nasılsın buketim günaydın canım hayırlı günler dilerim kızın nasıl iyimi?

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
şükürler olsun canım daha iyi 3 gündür ısırgan çorbası yedirmekten bir hal oldum... iyi geldi ALLAHA şükür sen nasılsın canım benim bir sıkıntı yok demi

~ Zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Allahim yardimcin olsun. Yuvaniza huzur nasip etsin.
"Ya Muksit" okumakta faydali diyorlar esler arasindaki huzursuzluk için.
Allah yardim etsin, in sa Allah hersey normale döner.

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
önemli mi bilmem.. biraz sıkıntılı ateş 43 ü gördük karın ağrısı eklem ağrıları iştahsızlık kilo alamama..
falan falan falan .. eşimdede var bu hastalık.. şükür şimdilerde iyiyiz hayatı boyunca ilaç kullanacak..

Bana musaade ederseniz bu konuda müdahil olmak isterim... ''Araştırma sorgulama yapmama izin verirseniz...''

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
tabiki.. hayır duanız bile yeter

en-sonebi

Yasaklı Kullanıcı
İnşallah Allah C.C. sıkıntıları giderir Eşiniz ve yavrunuzu ve sizide korur...şifa nasip eder...Teşekkür ederim efendim...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ben teşekkür ederim.. insan bazen doktorların çabası bile yetmezken bir duaya ihtiyaç duyuyor..

tuğba_83

Kayıtlı Kullanıcı
buketcim kızın tam olarak ne kadarlık kaç kilo? benim kızımında kilosu fazla teyzesi yani şişman durmuyor ama kilosu fazla, gerçi boyuda fazla ama.. bazen endişeleniyorum acaba ilerde sorun yaşarmı diye..

leyla-1

Altın Üye
Allah kardeşimizin yar ve yardımcısı olsun Allah kimsenin kurulu yavaşını bozmasına fırsat vermesin Allah kardeşimizin yuvasında huzur mutluluk sevgi saygı dirlik düzen geçim nasip etsin Rabbim.
Allah sabu çocukların yüzüne baksın inşallah Allah hiç bir çocuğu ana babasız büyütmesin.Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak nasip etsin Rabbim.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
valla canım nisan 7 de 3 yaş bitti yani 38 aylık.. 15,3 falan kilo ama boyu 100 dü en son.. boy iyi.. evet aslında ben fazla kilolu olmasın istedim hep ama .. yedikleri önemli.. ben çok dikkat ediyorum cevizi fındığı.. pekmezi balı.. aburcubur hiç yok hayatımızda haftada bir belki bir parça oda bitter çikolata.. hazır meyve suyu bile vermiyorum.. düşün..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
amin leyla ablam amin senide tüm sıkıntılarından kurtarsın.. inşALLAH...

leyla-1

Altın Üye

Aile Geçimsizliğine Karşı Okunacak Dua

Acıklama
OKUNUŞU: Hasbiyü la ilahe illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşıl azıym.
MANASI: Allah bana kafidir.Ondan başka ilah yoktur.O'na dayandım ve bütün işlerimi O'na havale ettim,O,arşı azimin Rabbidir.
Hadisi şerifte:
"Bu ayeti okuyan,o gün içinde,duvar altında kalarak,denizde boğularak,yanarak ve demirle vurularak ölmez."
Diğer bir rivayette buyurulmuştur ki:
"Her kim akşamladığı ve sabahladığı vakit bunu yedişer defa okursa,niyet ettiği şeyde samimi veya gayri samimi olsa da Cenab-ı Ecelli Ala ona kafidir."

Alıntı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt