Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

RESİMLER ARaSıNDaKİ FARK (1 Kullanıcı)

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
aynısı benimde başıma geldi. ama ben resimlerdeki küçük noktaları buluyordum. her resimde noktalar küçüldü, onlar küçüldükce ben ekrana yaklaştım sonrası malum. ama böyle bişey çocuğa yapılırmı ya. nasılda korkmuş:A
ahh kardesim insan beklemedigi bir anda boyle biseyle karsilasinca nasilda korkuyor dimi sizi çok iyi anliyorum Allah,a emanet olun selam ve dua ile....

Mekarim-i Ahlak

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm hüzünlü gurbet kardeşim.

inanın ilk önce yazdıklarınıza çok üzüldüm.sonra kıymetli bebeğinize üzüldüm.

aynı hataya bende düştüm kendi halimde aklıma gelince halada gülüyorum.

mevlama ailecek emanet olunuz kardeşim.

selam ve saygılarımla.

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm hüzünlü gurbet kardeşim.

inanın ilk önce yazdıklarınıza çok üzüldüm.sonra kıymetli bebeğinize üzüldüm.

aynı hataya bende düştüm kendi halimde aklıma gelince halada gülüyorum.

mevlama ailecek emanet olunuz kardeşim.

selam ve saygılarımla.
çok tesekkur ederim kardesim ALLAH razi olsun evet bebegimin yarim saate yakin aglaamsi çok kotuydu hemde için çeke çeke neyse geçti çok sukur sizde alemlerin Rabbina emanet olun sevgi saygi ve selamlarimla...

imported__Hatice_

Kayıtlı Kullanıcı
Çok korkunçtu öyle bi dikkatimi vermiştim ki az kalsın ölüyodum korkudan:A:A

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm... öyle Küçük çoçuğa Izletilirmi Oyaa Kalbi Durucakti çoçuğun.

FATIMAA

Kayıtlı Kullanıcı
aleykumselam kardesim yok yok çocuga izlettirmedim ben kendim bakiyodum soylenilen o farklari bulmak için oda kucagimdaydi olay boyle gerçeklesti selam ve dua ile...

ANLADIĞIM KADARIYLA SİZİN ÇOÇUĞUNUZ BEŞ AYLIK. BENİM KASTETTİĞİM ÇOÇUK LİNKTTEKİ ÇOÇUK BİRDEN YERİNDEN FIRLIYOOO...KORKUDAN BİLGİSAYARIN EKRANINA VURUYOR . KİMSEYE TAVSİYE ETMEM İZLETTİRMEYİN ÇOÇUKLARA. HUZUNLU GURBET KARDEŞİM MEVLA BEBEĞİNİZİ SİZE BAĞIŞLASIN .ANALI BABALI BÜYÜSÜN İNŞALLAH....ÖPÜN YERİME.:K:evet

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
ANLADIĞIM KADARIYLA SİZİN ÇOÇUĞUNUZ BEŞ AYLIK. BENİM KASTETTİĞİM ÇOÇUK LİNKTTEKİ ÇOÇUK BİRDEN YERİNDEN FIRLIYOOO...KORKUDAN BİLGİSAYARIN EKRANINA VURUYOR . KİMSEYE TAVSİYE ETMEM İZLETTİRMEYİN ÇOÇUKLARA. HUZUNLU GURBET KARDEŞİM MEVLA BEBEĞİNİZİ SİZE BAĞIŞLASIN .ANALI BABALI BÜYÜSÜN İNŞALLAH....ÖPÜN YERİME.:K:evet
ha anladim dogru simdi izledim bende o çocugun halini yazik gunah yaaaaa ben bile bukadar korktuysam Allah bilir o çocuk nasil korkmustur .... neyse Allah razi olsun kardesim amin operm sizin için bebegimi selam ve dua ile...

DuaLar

Kayıtlı Kullanıcı
ölüyorum sandım korkudan:(

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
S.A Arkadaşlar bunu biliyordum fakat formun bu bölümünü yeni gördüğüm için arkadaşları bilgilendiremedim. Aslında tekpilere bakılırsa bu linkin kaldırılması gerekir. Allah'a Emanet Olun.​

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
Vallahi şuan 8 Yaşindaki Oğlum Hüngür Hüngür Ağliyo Anne Bizim Bilgisayarimizdanda çikarmi Diye Güleyimmi Ağlayayimmi Hayirli Akşamlar

yalniz_yolcu

Kayıtlı Kullanıcı
çok komikti yaf bende nöle bişi izlemiştim çok korktum ama yazık kötü oldum yaf:9

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
[video=google;-7421279274140299922]http://video.google.com/videoplay?docid=-7421279274140299922&ei=4GwESqDyOpHg2gKj3YXdBQ&q=komik+olaylar&hl=tr[/video]

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt