Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

RESİMLER ARaSıNDaKİ FARK (1 Kullanıcı)

medahms

Kayıtlı Kullanıcı

UZAKLAR MESAFELERDİR;

ÖMÜRDEN ÇALAR....

UZAKLAR YALNIZLIKTIR;

İNSAN HEP YALNIZLIĞI ANIMSAR....

Ey kardeş! Sen yalnız duyuş ve düşünüşten ibâretsin..
Hz. Mevlana

Yasemin_şima

Kayıtlı Kullanıcı

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
Allah seni bildigi gibi yapsin, insallah kucagimda çocugum vardi çikan resme çiglik atinca çocugun odu koptu ellerim titriyor Allah askina boyle forumlar açmayin bizi ve çocugumu korkutmaya ne hakkiniz var!!!!!!!!!!! çok kotusunuz !!!!!!!!!!!!! nefesim kesildi korkudan çocugumun odu koptu !!!!!!

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
çok çirkin bir forum olmus çok kizginim çocugum odu koptu ustelik evde yalniziz ne yapacagiz bilmiyorum hakkim varsa helal atmiyorum......

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
Allah rizasi için birdaha boyle forumlar açmayin kardeslerim inanin okadar korktum ki belkide korkudan sutum kesilmistir? o bisey degil kucagimda kizim vardi ve daha 5 aylik benim çiglik atmamdan dolayi oyle bir agladiki,hiç gerek yoktu bence boyle bir oyuna ... niyetiniz kimseyi korkutmak olmamali bence.. ayrica normalde farklilik oyunlarini çok severim tam içine girmistim bilgisayarin ekranina derken o korkunç goruntu!!!! kizima çok uzuldum ve evde yalniniz inanin suan çok korkuyorum.. lutfen ve Allah rizasi için birdaha boyle yapmayin ve boyle forumlar açmayin kardeslerim selam ve dua ile...

tulay

Kayıtlı Kullanıcı
bunun sonunda ne olacağını bildiğim halde kalbim duruyor sandım korkudan allah iyiliğini versin emi :K:B:K:K

Kardelen..

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben bir kere oyuna geldim bir daha gelmem adresi görür görmez kapadım.yeşillikler içinden canavr çıkacaktı demi:K

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
çok çirkin bir forum olmus çok kizginim çocugum odu koptu ustelik evde yalniziz ne yapacagiz bilmiyorum hakkim varsa helal atmiyorum......
:A
selamün aleyküm özürdiliyorum ama sizin yaptığınızda doğru birşeye değil hakkım varsa helal etmiyorum demek.

medahms

Kayıtlı Kullanıcı
[VIDEO]http://video.eksenim.*****.com/video/Hayvanlar/64432/Yilan_Timsahi_Yutuyor_2/[/VIDEO]Korkunç komik araba adam
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=YEvOScmkHNY[/YOUTUBE]

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı

kaedeşim böyle en ufak bişeye bile hakkımı helal etmiyorum demeyin lütfen.sizin canınızamı kastetti bu insan.kardeşimizin amcı bi farklılık oldun diye böyle bişeyi yaptı lütfen bidaha düşünün hakkınızı helal edip etmeme konusunda

hamza1593

Kayıtlı Kullanıcı
S.A Bileder bn bunu bılıodum ama yanlıslıkvarmı dıye arayımdedım dalmısım bn bıle korktumya bıldıgım halde

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı

cemile_drn

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ,gerçekten korkunç komikmiş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!önce korktum sonra güldüm ama korkutmak pek hoş bişey değil.özellikle bebeği olan kardeşimizi çok iyi anlıyorum.onun tepkisini doğru bulmamışsınız ama açıkcası birileri korkacak diye siz de kendinize eğlence yapamazsınız bence.hem bebeği de korkmuş.yani buna bakıp da korkmayacak çok az kişi vardır.çünkü dikkatinizi olabildiğince toplayıp bir anda karşınıza çıkan o korkunç komedi unsurunuz gerçekten çok korkacak arkadaşlar için tehlike unsuru.tamam gerçek değil ama neticede bir görüntü ve bir anda korkutmaya yetiyor.lütfen forum açmadan önce biraz daha etraflıca düşünelim lütfen...

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ,gerçekten korkunç komikmiş!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!önce korktum sonra güldüm ama korkutmak pek hoş bişey değil.özellikle bebeği olan kardeşimizi çok iyi anlıyorum.onun tepkisini doğru bulmamışsınız ama açıkcası birileri korkacak diye siz de kendinize eğlence yapamazsınız bence.hem bebeği de korkmuş.yani buna bakıp da korkmayacak çok az kişi vardır.çünkü dikkatinizi olabildiğince toplayıp bir anda karşınıza çıkan o korkunç komedi unsurunuz gerçekten çok korkacak arkadaşlar için tehlike unsuru.tamam gerçek değil ama neticede bir görüntü ve bir anda korkutmaya yetiyor.lütfen forum açmadan önce biraz daha etraflıca düşünelim lütfen...
tesekkur ederim kardesim Alah razi olsun o anki durumumu ve nasil korktugumu bir ben birde Allah bilir .... birde resmin altindaki sese dikkat edin demis yazisinda bende hoparloru açip altindan ses duyamayinca biraz daha açmisim hala ses gelmiyo diye biraz daha açtim ve o korkunç ses ve goruntu inanki korkudan elim ayagim kesilmisti ... helede hamile olanlar varsa bu foruma asla ve asla girip bakmasinlar Allah korusun korkudan bebege yada kendisine biseyler olabilir maazallah...

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm özürdiliyorum ama sizin yaptığınızda doğru birşeye değil hakkım varsa helal etmiyorum demek.:A
tamam kardesim uzun zaman oldu unuttum zaten sende kusura bakma çok inanilmaz derecede korkmustum gerçekten inan ki oturma odasindan disari bile çikamiyordum ondan yani o kizginlikla boyle soylemistim ... hakkim varsa helaldir sende helal et selam ve dua ile..

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
gece gece cok korktum.şımdı nasıl uyuyaacağım :(

zeynep03

Kayıtlı Kullanıcı
aynısı benimde başıma geldi. ama ben resimlerdeki küçük noktaları buluyordum. her resimde noktalar küçüldü, onlar küçüldükce ben ekrana yaklaştım sonrası malum. ama böyle bişey çocuğa yapılırmı ya. nasılda korkmuş:A

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt