Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

RESİMLER ARaSıNDaKİ FARK (1 Kullanıcı)

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm,

Değerli arkadaşlar bu tür içeriğe sahip iki mesaj gördüm sitede. İlkinde yani şu yılbaşı şarkısının tersten okunduğu mesaja yorum yapmadım zaten gelen tepki üzerine link silinmişti. Ama bu ikinci aynı tarz mesajı görünce uyarmam lazım diye düşünüyorum.

Bakın Tıp'ta İNHİBİSYON'la ölüm diye bir kavram vardır.Psişik inhibitörler denilen heyecan, korku ve ağrı hisleri solunum veya dolaşımı durdurabilir.Bu durum vücudun uyarılara karşı göstermiş olduğu aşırı bir reaksiyondur.İnhibe olan kişinin birden rengi solar, başı döner, gözü kararır, tansiyonu düşer, yere yıkılır, kalp atışları yavaşlar, solunum yüzeyelleşir, ağızda köpürme olabilir ve ölüm gerçekleşir. Yapılan otopside kesin bir bulgu yoktur.

Açık söyleyeyim bu tür şakalar sonucu resmen bir cinayet gerçekleşebilir...

Yeni konu açarken mutlaka azami dikkat sarfederek açmamız gerekir...

Allah'a emanet olun...

jackofan

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bunun çok çeşidini görmüştüm. Bunu da daha önce görmüştümde, bir daha bakayım dedim ama yinede korktum :D

kurt26

Yasaklı Kullanıcı
medahms fena beddua almışsın.

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
RESİMLER ARaSıNDaKİ FARK

Asagidaki linkte yer alan 2 resim arasinda 3 tane fark var,
2 dk. sonraçikan forma cevabi yaziyorsunuz ve e-mail adresinize küçük bir hediyegeliyor.
Bu arada fondaki müzige dikkat etmeni öneririm. Iyi sanslar.

.. insurance, attorney, lawyer, car leasing, banking, holdings, corporation, stock, marketing, car insurance

Ne olduğunu bilmiyorum bilen varsa bilgilendirirse ona göre bakıcam:D
korkmaya hiç niyetim yok:a01:

abdullahsabit

Kayıtlı Kullanıcı
bu tür şakaları biliyordum ama bunu gerçekten fark oyunu sandım vallahi çok titredim böyle şeyler yayınlamayın rica ederim

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
ya bune :)
çok güldüm Allah tan ses yok benım pc de bişey olmadı öncedende duydugum için hazırlıklı izledim :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt