Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İTİRAF EDİYORUM... (İtiraf Köşesi) (1 Kullanıcı)

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
bende itiraf ediyorum her gün Rabbime şükrediyorum sizler gibi insanların olduğu bi siteye üyeyim diye hele muhterem yakaış nemire hocamız melissa26 kalbunkesir berat ablamız mehtap kardeşim buket zeynep tsunami sizleri Allah c.c için çok seviyorum daha adını sayamadığım kardeşlerim bana çok şeyler kattınız ALLAH C.C sizlerden razı olsun hakkınızı helal edin. sayın yakaış nemire hocam melissa26 yorumlarınızı okurken içim titriyor inşallah bizlerde sizler gibi olabiliriz

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
bende itiraf ediyorum her gün Rabbime şükrediyorum sizler gibi insanların olduğu bi siteye üyeyim diye hele muhterem yakaış nemire hocamız melissa26 kalbunkesir berat ablamız mehtap kardeşim buket zeynep tsunami sizleri Allah c.c için çok seviyorum daha adını sayamadığım kardeşlerim bana çok şeyler kattınız ALLAH C.C sizlerden razı olsun hakkınızı helal edin. sayın yakaış nemire hocam melissa26 yorumlarınızı okurken içim titriyor inşallah bizlerde sizler gibi olabiliriz

canım benim bende seni çok seviyorum ALLAHIM bizleri yolumuzdan ayırmasın

repsol

Kayıtlı Kullanıcı
hicran kardeşim var bide inşallah ikimiz aynı anda kapandık diye konu açarız

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
HADİ hadi icraat biraz hissetmek yetmez:) hayırlı haberler inşallah

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
itiraffff ediyorum.............:)
buket-tusunami-melissa-berat abla-hicranfarukyavuz-kalbunkesir
hepinizi çook merak ediyorum...hayal ediyorum :)
yüzünüzü bile yazdıklarınızdan az çok çıkarabilirm gibime geliyor....:)

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
konuşmalarınızı okuyorum bazen .........sanki yıllardır dost yıllardır sırdaş gibisiniz....
kah kıskanıyorum kah imreniyorum....bazen bende yazayım bişeyler paylaşayım diyorum bazen kendimi dışarıda gibi hissediyorum(bu da mı itiraf ne:)ama hepinize sonsuz saygı ve sevgi besliyorum .....
ve itiraf ediyorum benim teseetür aşkımı depreştiren sizsiniz:)
şimdi aynaya bakıyorum dönüp tekrar bakıyorum.....
hatta eşim bazen bazen dönüp dönüp bakıyo çoook hoşuma gidiyo çoooook:)
allah razı olsun inşaal hepinizden..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
ee bizde resim bekliyoruz buketcim ;)
hımmm güzel kızımla bi fotoğraf yollarım size ama sor bi tane kapalı resmin varmı diye haa bitane var enkısa zamanda yollarım canım benim
konuşmalarınızı okuyorum bazen .........sanki yıllardır dost yıllardır sırdaş gibisiniz....
kah kıskanıyorum kah imreniyorum....bazen bende yazayım bişeyler paylaşayım diyorum bazen kendimi dışarıda gibi hissediyorum(bu da mı itiraf ne:)ama hepinize sonsuz saygı ve sevgi besliyorum .....
biz hepimiz burda kardeş gibi olduk, ama hepimiz... kaygılarımız sevinçlerimiz dostluğumuz herşey canım... ama sakın kendini dışarda hissetme olurmu sakın biz burdayız dost kardeş olmak için uzaktayız görmüyoruz birbirimizi ama biliyoruz dualarımız bır.... katıl aramıza bir tek an yabancılık hissetmezsin eminim.... ben şunu anladım çok dostum oldu ama geçen eşimede söyledim tüm dostlarım içinde siz başkasınız ki aynı yatakta uyuyup aynı sofrada yemek yediğim insanlar... çünkü burdaki herkes birbirinin ahiretini düşünüyor... gerçek sevgi gerçek dostluk bu... sizi seviyorummmm çok hemde VE sadece ALLAH rızası için, gönüllerinizin güzelliği için...
gel katıl sohbetlere en küçük kaygılarını paylaş, takıldığın tökezlediğin dertleşmek istediğin her an... BİZ BURDAYIZ elimizden geldiğince

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı

canım buketin yazdıklarına aynen katılıyorum,burdaysan zaten bizdensin demektir,çekinme sakın...

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
sonsuuuuuz teşekkürler.....bende hepinizi çokkkk seviyorum....iyki buradayım iyki tanıdım sizleiri.................
antalya ya yolu düşen olursa buyursun gelsin inşaalah yada antalya olan ?varmı acaba?

berat05

Yönetici
emcankel...tertemiz hislerinizi yazmışsınız ne güzel....

İtiraf ediyorum...ki

Zor güvenen ve kişisel hiç bir şeyi paylaşmayı sevmeyen bir yapım var....
Az ve öz.... benim için her daim yeterli....

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
sonsuuuuuz teşekkürler.....bende hepinizi çokkkk seviyorum....iyki buradayım iyki tanıdım sizleiri.................
antalya ya yolu düşen olursa buyursun gelsin inşaalah yada antalya olan ?varmı acaba?

mersinde var iki kardeşimiz antalyada varmı bilemem ama bende sana çok yakınım taaaaaaaaa en doğusunda türkiyenin....:)
berat abla aslında şanslısın ben hiç öle olamadım keşke olabilseydim

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
galiba bende öleyim biraz sohbetlerinize bie katılamıyorum uzaktan okuyorum takip ediliyorsunuz unutmayın ha::a08:

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Hepiniz çok guzelsiniz CAN(lar) rim...
Birbirimize bakarak kendimizi goruyoruz, sevgiyi , sevgiliyi goruyoruz degil mi Rabbim asil aranan, asil özlenen sensin...Ya Rab!
Bak seni ozluyor gonuller, seni ariyor diller, seni istiyor yürekler, ver Rabbim ver, bizlere SEN' i ver ....
Hepinizi çok seviyorum, ne guzel yurekleriniz var, olmak istediginiz belli, cennet ehli , kokusu bir, sanki havasi suyundan belli...
basörtulu degiliz diyenlerde biriz , bir sira size de gelir, çünku seven dinlenilir , ben demiyorum Resul s.a.v diyor, o da Allah c.c istedi diye
Rabbul alemin ise , iste bu Rabbim korumak ister Hak erlerini iste... siz o basörtu ile Hakkin bir neferisiniz, askerisiniz, anlayin iste...
nasil taniyacagiz sizi kufur ehlinden ayrilin diye, ah,, Rabbim bagisla bizleri ne biliriz?

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
KATIL canım katıl birbirimizi anlamadıkça ilerleyemeyiz... profilime bi bak canım ekle beni....

emcankel

Kayıtlı Kullanıcı
mersinde var iki kardeşimiz antalyada varmı bilemem ama bende sana çok yakınım taaaaaaaaa en doğusunda türkiyenin....:)
berat abla aslında şanslısın ben hiç öle olamadım keşke olabilseydim
bayaaa yakınız gerçekten gönüer bir olsun ama artık biiyorum oralara yolum düşürse uğrayacak kardeşlerim var....birde şunu fark ettim hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız dimi?
26-27-28

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Hepiniz çok guzelsiniz CAN(lar) rim...
Birbirimize bakarak kendimizi goruyoruz, sevgiyi , sevgiliyi goruyoruz degil mi Rabbim asil aranan, asil özlenen sensin...Ya Rab!
Bak seni ozluyor gonuller, seni ariyor diller, seni istiyor yürekler, ver Rabbim ver, bizlere SEN' i ver ....
Hepinizi çok seviyorum, ne guzel yurekleriniz var, olmak istediginiz belli, cennet ehli , kokusu bir, sanki havasi suyundan belli...
basörtulu degiliz diyenlerde biriz , bir sira size de gelir, çünku seven dinlenilir , ben demiyorum Resul s.a.v diyor, o da Allah c.c istedi diye
Rabbul alemin ise , iste bu Rabbim korumak ister Hak erlerini iste... siz o basörtu ile Hakkin bir neferisiniz, askerisiniz, anlayin iste...
nasil taniyacagiz sizi kufur ehlinden ayrilin diye, ah,, Rabbim bagisla bizleri ne biliriz?

ah can biz başörtüsüyle İSLAMIN temsilcisiyiz.... müslüman olduğumuzun kanıtı başörtümüz... VE SİZLER yolarkadaşlarım... CANlarım iyiki varsınız iyiki yanımdasınız... siz yanımda oldukça YÜRÜDÜĞÜM YOL değerleniyor çünkü siz varkenbenim yollarım aydınlanıyor...sizle ALLAHA YAKLAŞIYORUM...

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
bayaaa yakınız gerçekten gönüer bir olsun ama artık biiyorum oralara yolum düşürse uğrayacak kardeşlerim var....birde şunu fark ettim hepimiz hemen hemen aynı yaşlardayız dimi?
26-27-28

EVET canım ne güzel demi biz gençler büyüklerimizden yol öğreniyoruz..onlarla büyüyor birbirimizle gelişiyoruz çok şükür kendini yolunu şaşıran arkadaşlarım yok artık

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt