Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İTİRAF EDİYORUM... (İtiraf Köşesi) (1 Kullanıcı)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşacak birşeyin mi vardı? İtirafta mı bulunacaksın?hadi buyurun... :a08:​

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
ilk itiraf benden olsun...
itiraf ediyorum;
çeşmibülbül-vaveyla-birumut ben sizi erkek zannediyordum,hemcinsimmişsiniz siz :a40:

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
itiraf ediyorum;
çeşmibülbül-vaveyla-birumut ben sizi erkek zannediyordum,hemcinsimmişsiniz siz :a40:

Erkek derken abla ? :D İnanmam :p hadi diğerleri tamam daa been :D
Şimdi siz öyle deyince merak etme hakkım doğdu sanırım beniim :) :D
yani merak ettim önce neden erkek sanıldım sonra naptımda doğrusu anlaşıldı :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
:D foruma girdimde burayı gördüm iyi oldu
Hiç sormayın bunlar var yaa bunlaar özellikle çeşmi ve vaveylaaa tüneeeeeeel ....

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
İtiraf Ediyorum...
Takip Ediyorum...:a26:

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
itiraf ediyorum;

tövbee töövbeee hadi diğerlerini geçtim asıl ya beenn :p

bende merak ediyom :)

:D foruma girdimde burayı gördüm iyi oldu
Hiç sormayın bunlar var yaa bunlaar özellikle çeşmi ve vaveylaaa tüneeeeeeel ....

ibraaaaa! :D

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Bende itiraf edeyim...takip edilmek isterim...Faydam olsun isterim ...ama kimliğim tanınsın istemiyorum...

Bir insana nasip olamayacak kadar çok korkunç bilgim var...ama ...bana neden nasip olduğunu bilmiyorum.... ancak korkunç şekilde hep Allah C.C. dan konuşmak ...haykırmak istiyorum... Tabi ki Allah C.C. dan izinliyiz..

Arka plansız...menfaatsiz...faydalı insan olmak isterim..

İslamiyet gen tr üyeleri ile hep beraber topluca Cennete diye....gayret göstermek istiyorum...

Tabi ki size yazamadığımız Sır olarak bilinen çok bilgiye sahibiz ancak bir şey sanılmak istemiyoruz...

Bize göre insan aciz KUL dur...Ulviliği olamaz...
Allah C.C. sizi severse ...Her kes sizi Allah C.C. adına sever...
Şımarmak yok...
Birde ..
İnanın bilgimin bana maddi veya manevi faydası yok...sadece sizlere açık bunu biliniz...bize... dünyasal faydalar kapalı...

Biz ... Allah C.C. na YAKIN olmaktan ... onun sevgisine layık olmaktan ...dolayı mutluyuz...

Her daim...sürer inşallah çünkü garanti yok......haddimizi bildiğimiz sürece...İnşallah...

Af arzı ...Hamd ve Şükür çizgisindeyiz...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı

ayy gülüm benim :) muhabbetlerinizi gülerek,zevkle takip ediyordum futbol falan o yüzden erkek sandım sizleri,sonra bi kuş bana sizin bayan olduğunuzu fısıldadı hatta kuzenmişsiniz yanlış hatırlamıyorsam vaveyla ve çeşmi,istihbaratım sağlamdır umarım bi yanlışlık olmamıştır... :)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Bende itiraf edeyim...takip edilmek isterim...Faydam olsun isterim ...ama kimliğim tanınsın istemiyorum...

Bir insana nasip olamayacak kadar çok korkunç bilgim var...ama ...bana neden nasip olduğunu bilmiyorum.... ancak korkunç şekilde hep Allah C.C. dan konuşmak ...haykırmak istiyorum... Tabi ki Allah C.C. dan izinliyiz..

Arka plansız...menfaatsiz...faydalı insan olmak isterim..

İslamiyet gen tr üyeleri ile hep beraber topluca Cennete diye....gayret göstermek istiyorum...

Tabi ki size yazamadığımız Sır olarak bilinen çok bilgiye sahibiz ancak bir şey sanılmak istemiyoruz...

Bize göre insan aciz KUL dur...Ulviliği olamaz...
Allah C.C. sizi severse ...Her kes sizi Allah C.C. adına sever...
Şımarmak yok...
Birde ..
İnanın bilgimin bana maddi veya manevi faydası yok...sadece sizlere açık bunu biliniz...bize... dünyasal faydalar kapalı...

Biz ... Allah C.C. na YAKIN olmaktan ... onun sevgisine layık olmaktan ...dolayı mutluyuz...

Her daim...sürer inşallah çünkü garanti yok......haddimizi bildiğimiz sürece...İnşallah...

Af arzı ...Hamd ve Şükür çizgisindeyiz...

itiraf ediyorum;
emin olun yakınen takip edilmektesiniz benim gibi birçok arkadaşım tarafından,böyle bir deryadan faydalanmak gibisi yok,allah razı olsun.isminizin cisminizin bi önemi yok önemli olan bence yapmaya çalıştıklarınız,içiniz rahat olsun...

GülünSanaAşkı

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim en kısa sürede sizi tekrar bir araya getirsin abla,bu dünyada ve ahirette beraber olun İnşaAllah..

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Allah C.C. razı olsun efendim...Tabi ki sevindim...

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
Allah C.C. razı olsun efendim...Tabi ki sevindim...

çoook sevinmelisiniz bence,çok büyük bi lütfa sahipsiniz... ve inanın ki arkadaşlarla özellikle kalbun_kesir kardeşimle her biraraya gelişimizde,her muhabbetimizde sizin lafınız mutlaka geçer... size,nemire amcaya(rabbim şifalar versin tez zamanda aramızda olması dileğiyle) ve melissa26'ya hayranız çok imreniyoruz sıkı takipçileriniz.rabbim bizede sizler gibi bilgilere sahip olmayı nasip eder inşallah...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Amin efendim...selamlar...

yakais

Yasaklı Kullanıcı
Yuvanız için Allah C.C. da dua etmişlerdi... Bilginize...İnşallah...Sizin duanızın da devamı şart... efendim...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt