Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

imkanınız olsa neler yapardınız?? (1 Kullanıcı)

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Est canım kardeşim ne demek,bizim kardeşliğimiz daim olacak inşaallah.Rabbim Efendimizin Livaülhamd isimli sancağındada hepimizi beraber eylesin.Size zahmet konuyu düzenlerseniz sevinirim.Hatta silebilirsinizde.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun hocam anlayışınız için.sizinde geceniz mubarek olsun.bana kırılmadınız inşallah:(:(

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Ne demek kıymetli kardeşim!Ya Allah aşkına siz benim Dinimin en kıymetli hazinesinin hamalısınız,hafızısınız.Benim canım,ciğerim,gözümün nuru bitanecik kitabımı taşıyorsunuz,size nasıl kırılabilirimki?Osmangazi duvardaki o yüce kitaba hürmeten sabaha kadar ayaklarını uzatıpta yatmıyor,sizse O yüce kitabın taşıyıcısısınız nasıl kırılabilirimki?Gönlünü rahat tut canım kardeşim.
Ravzadakinurunkölesi kardeşim!Rabbım bu gecenin hürmetine,geceleri kaim,gündüzleri saim olan kulların hürmetine sizinde dualarınızı kabul eylesin inşaallah.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
amin amin ecmain .. inşaALLAH inşaALLAH ne güzel bir dua ..:a12:

sen hafızmısın kardeşim...

Değilim malesef kardeşim,ama inşallah Allah nasip etsin,inşallah şu önemli bir kaç ilimi öğrendikten sonra ona da el atcam Allah c.c.ni izni ve sizin dularınızla ...
Kızlarımı hafız edip deyince hafızmısım gibi anlaşıldı sanırım,Allah c.c. yazdırdı sanırım :a12:

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
ne demek kıymetli kardeşim!ya allah aşkına siz benim dinimin en kıymetli hazinesinin hamalısınız,hafızısınız.benim canım,ciğerim,gözümün nuru bitanecik kitabımı taşıyorsunuz,size nasıl kırılabilirimki?osmangazi duvardaki o yüce kitaba hürmeten sabaha kadar ayaklarını uzatıpta yatmıyor,sizse o yüce kitabın taşıyıcısısınız nasıl kırılabilirimki?gönlünü rahat tut canım kardeşim.
Ravzadakinurunkölesi kardeşim!rabbım bu gecenin hürmetine,geceleri kaim,gündüzleri saim olan kulların hürmetine sizinde dualarınızı kabul eylesin inşaallah.

[sıze="4"]hocam sizler olmasanız bizler nasıl ögrenecegiz o kıymetli hazineyi vallahi içim rahatladı cok üzüldüm çünkü hele hele sizin gibi bir hocaefendiyi kırmak istemezdim.olsun hocam inşallah bu siteye devamlı giriyoruz burada serbest sohbet bölümünde konuşuruz inşallah.sizede hayırlı geceler cumanız mubarek olsun.(ravzaya dua ettiniz beni unuttunuz kıskandım şimdik):)[/sıze]

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Ne demek kıymetli kardeşim!Ya Allah aşkına siz benim Dinimin en kıymetli hazinesinin hamalısınız,hafızısınız.Benim canım,ciğerim,gözümün nuru bitanecik kitabımı taşıyorsunuz,size nasıl kırılabilirimki?Osmangazi duvardaki o yüce kitaba hürmeten sabaha kadar ayaklarını uzatıpta yatmıyor,sizse O yüce kitabın taşıyıcısısınız nasıl kırılabilirimki?Gönlünü rahat tut canım kardeşim.
Ravzadakinurunkölesi kardeşim!Rabbım bu gecenin hürmetine,geceleri kaim,gündüzleri saim olan kulların hürmetine sizinde dualarınızı kabul eylesin inşaallah.

Amin inşallah Allah milyon kez razı olsun...

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
[sıze="4"]hocam sizler olmasanız bizler nasıl ögrenecegiz o kıymetli hazineyi vallahi içim rahatladı cok üzüldüm çünkü hele hele sizin gibi bir hocaefendiyi kırmak istemezdim.olsun hocam inşallah bu siteye devamlı giriyoruz burada serbest sohbet bölümünde konuşuruz inşallah.sizede hayırlı geceler cumanız mubarek olsun.(ravzaya dua ettiniz beni unuttunuz kıskandım şimdik):)[/sıze]

Rabbim Teala kabul edeceği duayı ettirmeyi nasip edermiş Sevda kardeşim :a12:

sedat_34

Kayıtlı Kullanıcı
cok buyuk alım bır ınsan olup bu gür sesımle ınsanları ıslamıyete cekmerdim ama bende ıs yok ıstemekle olmuyor sadece bırazda ugrasmakla oluyor neyse
Allahın rahmetı uzerınıze olsun

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
cok buyuk alım bır ınsan olup bu gür sesımle ınsanları ıslamıyete cekmerdim ama bende ıs yok ıstemekle olmuyor sadece bırazda ugrasmakla oluyor neyse
Allahın rahmetı uzerınıze olsun

''Düşündüğünüz gibi yaşamazsanız yaşadığınız gibi düşünürsünüz...''

inşallah Rahman Teala dileğinizi gerçekleştirir...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Değilim malesef kardeşim,ama inşallah Allah nasip etsin,inşallah şu önemli bir kaç ilimi öğrendikten sonra ona da el atcam Allah c.c.ni izni ve sizin dularınızla ...

Kızlarımı hafız edip deyince hafızmısım gibi anlaşıldı sanırım,Allah c.c. yazdırdı sanırım :a12:

belkide !! neden olmasın.. cuma akşamı...:a12:

dua ile ;)

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
İmkanım olsa,şöyle daha modern,Hafızlarıma yakışır bir şekilde ilim yuvası kurar,yine hafız yetiştiririm.Bütün Dünya müslümanlarında da birer öğrencim olsun isterdim.
Sevda hafız kardeşim dualarım herzaman sizlerle kardeşim.Bütün İslamiyet camiası için,Rabbım kabul buyursun inş.

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
İmkanım olsa,şöyle daha modern,Hafızlarıma yakışır bir şekilde ilim yuvası kurar,yine hafız yetiştiririm.Bütün Dünya müslümanlarında da birer öğrencim olsun isterdim.
Sevda hafız kardeşim dualarım herzaman sizlerle kardeşim.Bütün İslamiyet camiası için,Rabbım kabul buyursun inş.

maşallah hocam inşallah rabbim nasib eder grecekten kurulan kuran kurslarında her türlü egitim olması şart.zahiri egitim, batını egitim,yabancı dil,bilgisayar ne bilim aklınıza ne gelirse her türlü egitim.şahsen ben böyle bir yerde egitim almak isterdim:)cok şükür hocamızdan kuran egitimini acıkcası kusursuz aldık.ama fıkıh olsun diger dini bilgileri olsun cok eksik kaldım.:a33:azda olsa kendimi okuyarak geliştirmeye calışıyorum.duanız içinde ALLAH razı olsun.selam ve dua ile kalın

gül kokusu06

Kayıtlı Kullanıcı
Ben kanser hastalığına ilaç bulurdum yada bakınca karşımdakilerin duygularını anlamak isterdim...

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Amin kardeşim,doğru dersin hakikaten bütün ilimleri bir arada alabilmek veyahutta verebilmek zor oluyor,imkanın olmuyor.Keşke daha kapsamlı,daha detaylı ilim öğrenme imkanlarımız olsun.
Rabbım hakkımızda hayırlı olacak bütün dualarımızı kabul eylesin inş.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt