Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

imkanınız olsa neler yapardınız?? (1 Kullanıcı)

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
imkanınız olsa toplum adına neler yapardınız??????

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Imkanim olsa ay_ya kardeşim tabiislami bilgimde mukemmel olsaydı islamı anlatmak isterdim herkeze özellikle yabancı dil ögrenir yurt dışına cıkar özellikle afrikaya islami hizmetlerde bulıunurdum.sonra bir ögrenci yurdum olmasını isterdim.genclere yönelik islami programlar yapacam .....vs sonra kitap okuma salonu acmak isterdim ne biliyim okadar cok ki hayallerim saysam bitmez...:)

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
inşalah birgün olur kimbilebilirki fırsat çıkar belki önünüze ki inşallah olurrr....hayallerinizin hayallerde kalmaması ve gerçekleştirmeniz dileğiyle selametle...hayırlı sabahlar...

aşık74

Kayıtlı Kullanıcı
Imkanim olsa ay_ya kardeşim tabiislami bilgimde mukemmel olsaydı islamı anlatmak isterdim herkeze özellikle yabancı dil ögrenir yurt dışına cıkar özellikle afrikaya islami hizmetlerde bulıunurdum.sonra bir ögrenci yurdum olmasını isterdim.genclere yönelik islami programlar yapacam .....vs sonra kitap okuma salonu acmak isterdim ne biliyim okadar cok ki hayallerim saysam bitmez...:)

Şu an yurt dışına çıkıp islami hizmetlerde bulunan,çok güzel hizmet ler veren abilerimiz,ablalarımız var kardeşim,en azından bu kişilere maddi ve manevi destek verirsek,biz yapmış gibi oluruz inşallah :)

LUTFI

Kayıtlı Kullanıcı
imkanınız olsa toplum adına neler yapardınız??????

Kardeşim güzel bir konu seçmişsin Rabbim razı olsun.

Bende acizane

Amerika kıtasına
Moskova"nın ortasına
Yeşil Kıbrıs adasına
HAK YOL İSLAM yazardım

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Şu an yurt dışına çıkıp islami hizmetlerde bulunan,çok güzel hizmet ler veren abilerimiz,ablalarımız var kardeşim,en azından bu kişilere maddi ve manevi destek verirsek,biz yapmış gibi oluruz inşallah :)

evet aşık74 kardeşim zaten o insanlara gıpta ediyorum keşke benimde imkanım olsa diyorum onlar gibi yapabilsem.inşallah okişileree maddi mnevi destek verenlerden oluruz.yorumunuz için cok teşekkür edderim.selam ve dua ile kalın

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S a.Sevda hafız kardeşime katılıyorum,imkanlarım olsa bende aynı şeyleri yapmak isterdim,İnşaallah Rabbım size o imkanları verirde sizde gerçekleştirirsiniz.

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı sabahlarr........

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
S a.Sevda hafız kardeşime katılıyorum,imkanlarım olsa bende aynı şeyleri yapmak isterdim,İnşaallah Rabbım size o imkanları verirde sizde gerçekleştirirsiniz.

a.s hocam amiin inşallah rabbim nasib eder.sizede nasib etsin hocam insallh.her şey gönlüzce olsun.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Ammmmmmmmmmmin Sevda hafız kardeşim.Rabbım cümlemizi bu güzel Dinimize hizmetkar eylesin,bütün gücümüzü,kuvvetimizi,servetimizi bu uğurda harcamayı nasip eylesin inşaallah.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Her mahalleye cami yaptırmak,3 tane kız çocuğum olsa hafız edip islam mücahidi olarak yetiştirmek...
Rabbim nasip etsin inşallah...

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Her mahalleye cami yaptırmak,3 tane kız çocuğum olsa hafız edip islam mücahidi olarak yetiştirmek...

maşallah ravzacım inşallah rabbim sana dilediklerini nasib eder.buarada hemen kalkıyorum senin için teshih cekmeye.:)ya ben bu siteye girdimmi kopamıyorum güya senin niyetini ögrenip hemen cıkacaktım.:a12:

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
İnşaallah kardeşim!bu gece mubarek bir gece,Rabbım kabul etsin dualarımızı.

manasız

Kayıtlı Kullanıcı
toplumun bana ne faydası oldu ki ne yapayım(şaka şaka...
imkanımız olsa tabiki de insan için manidar anlamlı sosoyal projelerde en önde olanlar içerisinde olup bu duygudan fazkasıyla istifade edip dua alabilmeyi isterdim

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah ravzacım inşallah rabbim sana dilediklerini nasib eder.buarada hemen kalkıyorum senin için teshih cekmeye.:)ya ben bu siteye girdimmi kopamıyorum güya senin niyetini ögrenip hemen cıkacaktım.:a12:

Aaaa bak hala oturuyo ,cezalısın çok icten dualar edeceksin tamam mı :a03:
Peygamber efendimizi vesile koy,Cuma gününü vesile koy,çok çok içten dualar hadi bakalım :a12: takip etcem bakalım hala siteye yazı yazıon mu diye kalk hadi :p

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
Ravzadakinurunkölesi kardeşim!Rabbım sizin dileklerinizide kabul etsin inşaallah.Efendimizin müjdesini duydunuz maaşaallah kısa yoldan cennete ne güzel bir düşünce maş.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Ravzadakinurunkölesi kardeşim!Rabbım sizin dileklerinizide kabul etsin inşaallah.Efendimizin müjdesini duydunuz maaşaallah kısa yoldan cennete ne güzel bir düşünce maş.

Cüppeli hocam derki hep,dünyaya aklınız maşallah çok çalışıyo,Ahiret uyanığı olun Ahiret!!! Artık uyanmanın vakti geldi de geçiyor bile...Allah c.c. kabul buyrsun duamı inşallah...

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
....................................

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
Aaaa bak hala oturuyo ,cezalısın çok icten dualar edeceksin tamam mı :a03:
Peygamber efendimizi vesile koy,Cuma gününü vesile koy,çok çok içten dualar hadi bakalım :a12: takip etcem bakalım hala siteye yazı yazıon mu diye kalk hadi :p

tamam kızma yaaa hemen kalkıyorum birazdan gelir yazarım cektim diye olurmu:)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt