Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (2 Kullanıcı)

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Bir bir geliyorlar... topraklarımız yeşeriyor.. kalpler sevinç içinde.... bayram neşesinde... şükürdeyiz... şükürdeyim ..Hamdlar Sana' ... Sen ancak bilirsin.... kalpler ne için atar.... Ancak Sana'dır.. Verdiklerine şükür olsun....vermediklerine şükürler olsun.... Kalplerimizi kötü olan her şey den, Nef'sten koru....bize yardım et..Sen bizim yanımızda olmazsan biz bir HİÇ iz. Kuru bir ottan farkımız olmaz.. Bizi bize bırakma YARAB.... Bizi bize bırakma YARAB....Bizi bize bırakma YARAB.. Herşeye gücün kudretin yeter...Bize güç, kuvvet, güzel ahlak, tam bir teslimiyet nasip eyle.... Bizleri bağışla.. Sen affı seversin...bizleri AFFET. Ümmeti müslümanı koru, vatanımızı, bayrağımızı, koru.....Sevdiklerimiz Sana' emanet.... Senin Gücün her şeye yeter.
Ah canım kardesim benim senin çağrılarını okuyorum dün geceden beri ağlattın ..çok şükür kavuşturana ..geçen gece ansızın rüyamda gördüm sayfayı sahurda bir bakayım dedim çok duygulandım çok

berat05

Yönetici
Ah canım kardesim benim senin çağrılarını okuyorum dün geceden beri ağlattın ..çok şükür kavuşturana ..geçen gece ansızın rüyamda gördüm sayfayı sahurda bir bakayım dedim çok duygulandım çok
Kalpler sevdikleri için çarpıyorsa ne güzel...
Tevafuklar.......
Sevgi çoğalıyor... büyüyor...
Hissediyoruz güzel kardeşim..
Hissediyoruz..

BURADAYIZ İŞTE.. HEP BİRLİKTEYİZ....

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Kalpler sevdikleri için çarpıyorsa ne güzel...
Tevafuklar.......
Sevgi çoğalıyor... büyüyor...
Hissediyoruz güzel kardeşim..
Hissediyoruz..

BURADAYIZ İŞTE.. HEP BİRLİKTEYİZ....
İnşallah burdayız canım .Rabbim izin verdiği müddetçe .herşeyden önce bu siteye vefa borcum var .burda öğrendim herşeyi öğrenmeye de devam ?

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
İçimden neler geçmiyor ki ...bugünlerde sadece yatıp kalkıp ülkem adına Rabbime yalvarıyorum ?lisede çok sevdiğim bir hocam vardı 2023 e yakın yılda bu ülke çok vahim zor çetin gunlerden gecicek ben göremem ama siz goruceksiniz demişti ..durumu iyi olanların bile açız deyip isyan ettiklerini görünce dehşete kapılıyorum .nimet çoğaldı şükür azaldı ..Rabbim Sen ülkemi milletimi koru.ulkem üzerinden oynanan oyunları boz..vampir gibi ülkemin kaosa girmesini bekleyen düşmanlarımızı bozguna ugrat fırsat verme .

berat05

Yönetici
İmsak vakti yaklaşıyor... dualardayız.. ümmeti muhammed'e yardım etsin Rabbim. Birlik, beraberliğimiz bozulmasın. Zalime fırsat verme Yarabbi. Zalime fırsat verme Yarabbi. Zalime fırsat verme Yarabbi. Amin.

Nur-u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Çok mutluyum .Allah'ım bana bayanların olduğu ortamda iş nasip et dedim .2aydir bunun yüzünden hep işleri geri çevirdim .bugün Rabbim duamı kabul etti..isgorusmem olumlu geçti pazartesi başlıyorum ?dua edin kardeşlerim ? çok şükür bin şükür ?

melankolik5288

Kayıtlı Kullanıcı
Çok mutluyum .Allah'ım bana bayanların olduğu ortamda iş nasip et dedim .2aydir bunun yüzünden hep işleri geri çevirdim .bugün Rabbim duamı kabul etti..isgorusmem olumlu geçti pazartesi başlıyorum ?dua edin kardeşlerim ? çok şükür bin şükür ?
Sizin adınıza çok sevindim. Hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın, zorluklarınızı kolaylaştırsın.

_YUSUF_

Yönetici
hayırlı olsun kardeşim Allah cc rızkınızı helalinden bol nasip etsin

berat05

Yönetici
Hayırlı helal rızk ile inşaallah... Sizin adınıza sevindim kardeşim.

GEVHER

Yönetici
Allah işinizi hayırlı , kazancınızı bereketli kılsın Nur-u Secde kardeşimiz.

leyla-1

Altın Üye
KAÇ GÜNDÜR İNTERNET YOKTU GİREMDİM SİTEYE GÜNLERİM ÇOK YÜĞÜN GEÇİYOR YORGUNUM..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt