Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günlük! (1 Kullanıcı)

ahmedyasin99

Kayıtlı Kullanıcı
İŞ İNADA BİNDİ
Adamın biri hayatında hiç namaz kılmamış .Bunu bilen bir arkadaşı da: "Yahu şu mübarek Ramazan bari bir-iki rekat namaz kıl." demiş.
O da, tamam tamam kılarız iki rekat deyip, akşam teravih namazına gitmiş.
Teravih başlamış. Bir-iki-dört derken namaz devam ediyor.
Bakmış namazın biteceği yok. Ceketini çıkarmış, cami önünde bekleyen oğluna:
Evlat, al şu ceketi eve git. İş inada bindi, imam kılıyor ben kılıyorum, ne zaman biteceği belli olmaz, demiş.
bunu geçen bir misafirlikte duymuştum bizde çayı inada bindirip 3demlik çay içmiştik,ama çok güldüm:)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com

scaled.php

Hamsi koydum takaya, Martılar alır şakaya....

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Temel askerdedir fakat kimi kimsesi yoktur ve birgün Temel cumhurbaşkanından harçlık istemek için bir mektup yazar ve mektubu göndermesi için çavuşa verir çavuş da temel hiç mektup göndermezdi acaba kime yazmiş diye merak eder ve mektubu okur mektupta temel cumhurbaşkanından 20 milyon harçlık istediğini okuyunca temele acır ve cebindeki 15 milyonu zarfa koyup Temel'e verir ve Temel parayı alınca bir mektup daha yazar çavuş yine mektubu okur ve mektup da şöyle yazar :

SAYIN CUMHURBAŞKANIM PARA İÇİN SAĞOLUN AMA BUNDAN SONRA BANKA HESABIMA YATIRIN ÇÜNKÜ BİZİM DELİ ÇAVUŞ PARANIN 5 MİLYONUNU YEMİŞ

merveneva

Kayıtlı Kullanıcı
Iyi ki geçiyorsun zaman.
Ya acının en derinime işlediği bir an da donsaydın..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt