Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Duâ" Kardeşliği >>Kur'an Okuya biliyormusunuz<< (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

s.a

bende kuranı kerim okumayı biliyorum sizlerle dua kardeşi olmak istiyorum

ALİCİİ

Kayıtlı Kullanıcı
S. A. Evet bende kur'an-ı kerim okuyabiliyorum, çalışıyorum ama boş vakitlerimde okurum inşallah.

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a

s.a

bende kuran okumayı biliyorum kabul ederseniz sizlerle dua kardeşi olmak isterim.ne yapmam gerekiyo beni bilgilendirirseniz sevinirim...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
bende kuran okumayı biliyorum kabul ederseniz sizlerle dua kardeşi olmak isterim.ne yapmam gerekiyo beni bilgilendirirseniz sevinirim...

______ aleyküm selam kardeşim
bu forum aktif degil öyle biliyorum yanılmış olabilirim rabbime sıgınırım
başka bir forum var kardeşim oradan katılabilirsiniz. perşembe akşamları toplu dua günümüz
ben linkini vereyin inşallah yardımcı olabilmişimdir
rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ile______

http://forum.islamiyet.gen.tr/dua-kosesi/58702-persembe-aksamlari-dualarda-bulusalim.html

sengul

Kayıtlı Kullanıcı
s.a..

Bismillah..

Öncelikle bu paylaşımı bizlere sunan ve manen dua kardeşliği oluşmasına vesile olan Aşka Mecnun kardeşimin ecrini Rabbimden kat kat niyaz eder ve tüm bu aktiviteye katılan kardeşlerimizin hisselerini ebediyen devam etmesini yine Kadiri Rahim in dergahında dualarımızın başında sonunda okuduğumuz SALATU SELAMLARIN makbul bir şefaatçı yapmasını ve safi yüreklerin amin diyen dillerinin ecrini Rabbimden yine kat kat niyaz ederim..

Bu keşmekeşlik içinde sui alakadarlıkları derk edip ,bu dua kardeşliği dergahında ,şahsıma yakın -uzak herkesin imanlı bir hayatla tekamül edip son nefeslerinde kelime-i tevhid-i manen söylemeyi bizlere nasib eyle YA RABBİM..

amin..amin..amin..
biz de biliyoruz..İNŞAALLAH KATILIYORUZ..
SELAMETLE...
günün tavsiyesi:çocuklara şevkat ve sevgi gösteriniz..
Küçüklere merhamet etmeyen bizden değildir .h.ş(Buhari)

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
bende okumak istiyorum kuran okumayı biliyorum banada cüz veya yasin verin bekliyorum

gulefsan

Kayıtlı Kullanıcı
bende biliyorum katılabilirim Allah razı olsun başlatanlardan

rojda44

Kayıtlı Kullanıcı
Banada Bi Cüz Verin Okuyayim Lütfen Bana Söyleyin Kaçinci Cüzü Okuyayim

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeslerim buraya yazmaya mecbur kaldigim icin özür dilerim ben ALLAH rizasi icin regaip kandiline hatim diye bir konu actim oraya istirak ederseniz temmuzun 3 ne kadar yetistiririz katilim yaparsiniz insallah tekrar özür dilerim Allaha emanet olun

merdiven

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bu davete icabet ediyorum seve seve okurum allah kabul etsin inşeallah hayirlara vesile kilsin ..............

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
Bende bu davete icabet ediyorum seve seve okurum allah kabul etsin inşeallah hayirlara vesile kilsin ..............
selamün aleyküm kardesim beni kasdediyorsan bu verdigim konuma gir dua bölümunde **Regaip kandili hatmine varmisiniz ** listeye ekleyim 1,5 e kadar ve 30 cuz alindi geri si bos istedigin cuz i yazarim allaha emanet ol

feyzam68km

Kayıtlı Kullanıcı
kardesim tabiki ALLAH izin verdiği muddetce bende katılmak isterim... elimden gelen ne ise yaparım inşallah.... insanları böyle güzel şeylere teşvik ettiğiniz için ALLAH cümlenizden razi olsun inşallah....

_ahraz_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm.
Çalışıyorum,inşallah bende desteklerim.Şu anda hatmediyorum ama onunla beraber okumak isterim...Allah kabul etsin...

66yasemin

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de elhamdürillah biliyorum.yalniz ne zaman basliyacaz.ne okuycaz biraz aciklik getirirseniz iyi olur.yeni üyelerdenim.

ONUR_

Kayıtlı Kullanıcı
Bende biliyorum ama fazla degil aslinda iyi kur'an okurdum ama artik okuyamiyorum ihmal ettim dünya işlerine daldim bu arada pusulamizi kaybettim ama elimden geleni yaparim...

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
kardesım ben de bılıyorum okumayı
A.e.o.'un

sindy

Kayıtlı Kullanıcı
bende biliyorum 3 kere hatimde etttim ewt arap kökenli oldugumdan arapcada biliyorum:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt