Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

"Duâ" Kardeşliği >>Kur'an Okuya biliyormusunuz<< (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fatıma meral

Kayıtlı Kullanıcı
evet okumaya uzun aradan sonra tekrar başladım allah kabul etsin

hilaynur_1986

Kayıtlı Kullanıcı
bende varım arkadaslar banada haber verın ALLAH razı olsun ALLAHA emanet olun

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
bende davete icabet etmek isterim.suan kurana yeni gectim ögrenme asamasindayim.dediniz cüzden türkceside olur.ozaman bende varim insallah bu yolda hepberaberiz hic geri kalirmiyim.Allah razi olsun baslatan arkadastan böylece okuma aliskanligimiz gelisiyorinsallah.

ahirete_yolculuk

Kayıtlı Kullanıcı
kardeslerim bende katilmak isterim kurani kerimin güzelliklerinden bende sizler gibi paylasmak isterim rabim kabul etsin insallah

_zehra_

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün Aleyküm Kardeşlerim.ben Araniza Yeni Katilan Bir Kardeşinizim.rabbime şükürler Olsun Bende Kuran-i Kerim Okuyabiliyorum Ve Sizlerle Birlikte Güzel şeyler Yapmaya Adayim.rabbim Hepimizin Dualarini Kabul Buyursun Inşallah.bu Arada çok Sikintidayim Dualarinizda Benide Unutmazsaniz Minnettar Olurum.hakkinizi Helal Edin.rabbime Emanet Olun.

KaranLıq

Kayıtlı Kullanıcı
çok şükür Rabbime Kuranı kerim okumasını biliyorum ALlah bilmeyenlerede nasip etsin.Allah annemden de babamdan da razı olsun(amin)tabi szin gibi hayırlı insanlardanda

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Bu formun sahibi Aşka Mecnun kardeşimiz artık aramızda değil ama forumları bizimle inşallah tekrardan aramıza geri döner her forlarını görünce içime hüzün giriyor :gulegule

gönül saray

Kayıtlı Kullanıcı
Evet Bende çalişiyorum Ve Kuran Okuyabiliyorum.
Yalniz Nasil Okuyacagiz. Hergün 1 Sayfami Belirli Birşey Varmi ..yasin Tebarekeke V. Gibimi Yoksa Günlük 1-2 Sayfa Falan Mi..açiklanirsa Sevinirim.
Allah Daim Ve Kabul Etsin Inşallah.slm.

pınar_0505

Kayıtlı Kullanıcı
bende aranıza katılmak istiyorum çalışıyorum ama akşamları eve gidince elimden geldiğince okumaya çalışırım

reyyan68

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün Aleyküm Kardeşlerim.ben Araniza Yeni Katilan Bir Kardeşinizim.rabbime şükürler Olsun Bende Kuran-i Kerim Okuyabiliyorum Ve Sizlerle Birlikte Güzel şeyler Yapmaya Adayim.rabbim Hepimizin Dualarini Kabul Buyursun Inşallah.bu Arada çok Sikintidayim Dualarinizda Benide Unutmazsaniz Minnettar Olurum.hakkinizi Helal Edin.rabbime Emanet Olun.

selamun aleykum..
zehra kardeşimin söylediklerine aynen katılıyorum..beni unutmayın..:G

demetim

Kayıtlı Kullanıcı
slm

slm

slmlar bende varım okumaya ama ben kuran-ı kerimi bilmiorum :(ancak türkçesini okurum eğer sizede uygunsa cavplarınızı bekliorum rabbima emanet olun inşallah

islam-i

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün Aleyküm Kardeşlerim.ben Araniza Yeni Katilan Bir Kardeşinizim.rabbime şükürler Olsun Bende Kuran-i Kerim Okuyabiliyorum Ve Sizlerle Birlikte Güzel şeyler Yapmaya Adayim.rabbim Hepimizin Dualarini Kabul Buyursun Inşallah.

kozete19

Kayıtlı Kullanıcı
Kur'an Okumayi Biliyormusunuz

Kur'an Okumayi Biliyormusunuz

Allah'a şükürler olsun biliyorum.hafızlık yapıyordum bitiremedim .şu anda bunun dayanılmaz acısını yaşıyorum.belki önemini kavrayacak bilgiye sahip olmadan başladığım içindir.sebep bunlardan bir tanesi .inşalah bu sayede ezberlerimi de tekrar ederim.ALLAH hepinizden razı olsun...:)

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Pek Rahat Okuyamiyorum Ama Devamli Okudugumuz Yasin.tebareke .vakia Ve Bazi Dualari Rahatlikla Okuyabiliyorum Hayirli Akşamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt