Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Dua İsteyenler BURAYA !!! (1 Kullanıcı)

hakyolu007

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle Allah c.c hepinizden hepimizden razı olsun İnşallah Çok güzel düşünülmüş bir paylaşım... sizlerden ricam hakkın rahmetine kavuşan Annem (Elif) Babam (Mustafa) Ağbeylerim (Ali ve Mehmet) Anneannem Babaannem ve amcam için...Dua etmenizi rica edicem Allah c.c Razı olsun Selam ve Dua ile.....

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Öncelikle Allah c.c hepinizden hepimizden razı olsun İnşallah Çok güzel düşünülmüş bir paylaşım... sizlerden ricam hakkın rahmetine kavuşan Annem (Elif) Babam (Mustafa) Ağbeylerim (Ali ve Mehmet) Anneannem Babaannem ve amcam için...Dua etmenizi rica edicem Allah c.c Razı olsun Selam ve Dua ile.....

Selamun aleykum ahirete goc etmis tum yakin akrabalariniza Allah tan rahmet kalanlara sabir eylesin rabbim merhametiyle davranir insallah kabir azabi cekmezler bu dunyaki cektikleri acilar gunahlarina kefaret olur insallah rabbim cennetinde bir kose nasip eder , olmuslerinize sahsim bir yasin bir fatiha ve uc ihlas okuyacaktir selametle dua ile....

sıratımüstakim

Kayıtlı Kullanıcı
bu dünya ve ahiret yolunda sıratı müstakimde istikametle gitmeyi yüce rabbimden istıyorum

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
“Allah’ım, bütün hamdler Sanadır. Sen, yerin, göğün ve onlarda olanların nurusun. Hamd yine Sanadır. Çünkü Sen yerin göğün ve bunlarda olanın yegane idare edenisin. Ve gene bütün övgüler Sana aittir. Ki Sen, Hak’sın, va’din, sözün, Seninle karşılaşmak, cennet ve cehennem, peygamberlerin, Muhammed (sav)’in kıyamet saati, bütün bunlar haktır. Allah’ım, Sana teslim oldum, Sana inandım, Sana tevekkül ettim, Sana yöneldim, tevbe ettim, senin uğruna mücadele ettim, seni hakem edindim. Gelmiş gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla. Sen, benim ilahımsın. Senden başka ilah yoktur. Şanı yüce olan Allah’ın güç ve kuvvetinin dışında güç ve kuvvet yoktur.” (Buharî-Müslim)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
‘Yarabbi, bak Sana elimi açtım, sana yöneldim. Çünkü ben kulum, Sen de benim Allah’ımsın, mabûdumsun, mahbûbumsun (sevgilimsin), matlûbumsun (istediğimsin), maksudumsun. Seni kendi kabiliyetim nispetinde idrak ediyorum ve kendi çapımda kulluktaki acziyetimi Sana arz eyliyorum. Seni tanıyorum, kalben tasdik ediyorum, Sana inanıyorum, Sen’den istiyorum.’

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
‘Yarabbi, bak Sana elimi açtım, sana yöneldim. Çünkü ben kulum, Sen de benim Allah’ımsın, mabûdumsun, mahbûbumsun (sevgilimsin), matlûbumsun (istediğimsin), maksudumsun. Seni kendi kabiliyetim nispetinde idrak ediyorum ve kendi çapımda kulluktaki acziyetimi Sana arz eyliyorum. Seni tanıyorum, kalben tasdik ediyorum, Sana inanıyorum, Sen’den istiyorum.’

Amin...amin...amin...

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
“Allah’ım, hatamı ve cahilliğimi, işimde aşırılığımı ve benden iyi bildiğin şeylerimi bağışla. Allah’ım, ciddimi ve şakamı bağışla, hataen ve kasten yaptıklarımı bağışla. Bütün bunlar bende vardır. Allah’ım, yapıp ileriye gönderdiğim ve yapmayıp geriye bıraktığım; açıkladığım ve gizlediğim şeylerimi ve benden daha iyi bildiğin şeylerimi bağışla. İleriye süren ve geriye bırakan Sensin. Sen her şeye kadirsin.” (Buharî-Müslim)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
“Allah’ım, acizlikten, tembellikten, cimrilikten, ihtiyarlıktan ve kabir azabından Sana sığınırım. Allah’ım, nefsime takvasını ver ve onu temizle. Onu en iyi temizleyecek olan Sensin. Onun sahibi ve mevlâsı Sensin. Allah’ım, faydasız ilimden, korkmayan kalpten, doymayan nefisten ve kabul olunmayan duadan Sana sığınırım.” (Müslim)

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı

Ahirete goc etmis yakinlariniz icin yasin fatiha ve uc ihlas okunmustur .

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Es selamu aleyküm ve rahmetullah..

Es selamu aleyküm ve rahmetullah..

Rabbim Cuma hürmetine, amellerimize ihlas, gönlümüze huzur,
hastalarımıza şifa nasip eylesin. Kendisine layık kul, Efendimiz (sallallahu aleyhi vessellem ) 'e layık ümmet eylesin. Bizleri hayırlara vesile eylesin. Ömrümüzün de ölümümüzün de hayırlısını nasip eylesin. Hayatımızın en hayırlı anında, şehadet şerbeti ile huzuruna alsın inşaallah..

Dualarınızda bizleri de unutmayın inşaallah..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt