Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

CUMAMIZ MÜBAREK OLSUN (3 Kullanıcı)

elifffff

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm,
abilerim...:a12:
ablalarım...:a07:
kardeşlerim...
:a27:
hayırlı cumalar

selametle...

elifimbenim(MERHUME)

Kayıtlı Kullanıcı
B)B)hayirli cumalar rabbim cuma yüzü gözü hürmetine yapilan tüm dua lari kabul etsin AMINB)B)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
tttttttttttttttttttttttzf6.gif

d.feneri

Kayıtlı Kullanıcı

cumamsj1uc7.jpg

Cumanız Mübarek Olsun
Rabbim!

Eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : ALLAH'tan başka yaratıcı yok, Hz. MUHAMMED (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH'ın Resulüdür.
Ya Rabbi!
Eğer bilmeden Müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: ALLAH birdir, Hz. MUHAMMED (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer ALLAH'ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: ALLAH'tan başka ilah yoktur, Hz. MUHAMMED (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: ALLAH'tan başka ilah yoktur, Hz. MUHAMMED (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: ALLAH'tan başka ilah yoktur, Hz. MUHAMMED (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
Eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: ALLAH bir, Hz. MUHAMMED (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH'ın Resulüdür.

Ya Rabbi!
İmanımı gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: ALLAH'tan başka ilah yoktur, Hz. MUHAMMED (sallALLAHu aleyhi ve sellem) ALLAH'ın Resulüdür.
Ey diri olan!
Ey ebedi var olan!
Ey izzet ve ikram sahibi olan!
Ey gücün, şerefin ve büyüklüğün sahibi olan ALLAH'ım!
Halimi düzelt, işlerimi güzelleştir, beni bela ve fakirliğin acılarından koru, düşmanların şerrinden, şeytanın aldatmasından, nefsin arzularından, saptıranların saptırmasından beni koru ey Rabbim!

Ya Rabbi!
Beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle� dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.

Ya Rabbi!
Ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, ALLAH birdir ve Hz. MUHAMMED (sallALLAHu aleyhi ve sellem) O'nun elçisidir demeyi nasip et.

vaktileyl

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.vaktileyl.com
Allahim!
Bizleri peygamberimize ümmet olmadan ayirma!
Bizleri ezansiz birakma!
Bizleri ibadetsiz birakma!
Bizleri islam ahlak ve faziletinden mahrum birakma!

Hayirli cumalar...

berat05

Yönetici
cumamsj1uc7.jpg

cumanız mübarek olsun
rabbim!

eğer imanıma bir şüphe girmiş ben de ondan tövbe etmemişsem ihlasla derim ki : Allah'tan başka yaratıcı yok, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) allah'ın resulüdür.
ya rabbi!
eğer bilmeden müslümanlığıma küfür karıştırmışsam, derim ki: Allah birdir, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) allah'ın resulüdür.

ya rabbi!
eğer allah'ı birlememe şirk girmişse, ben de bunun farkında değilsem ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) allah'ın resulüdür.

ya rabbi!
eğer bilmeden seni tanımamda yanlışım varsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) allah'ın resulüdür.

ya rabbi!
eğer bilmeden amelime riya ve kendimi beğenme duyguları karışmışsa derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) allah'ın resulüdür.

ya rabbi!
eğer farkında olmadan kalbime küçük ve büyük günahların fitnesi girmişse derim ki: Allah bir, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) allah'ın resulüdür.

ya rabbi!
imanımı gönülden tazeleyerek, ihlasla derim ki: Allah'tan başka ilah yoktur, hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) allah'ın resulüdür.
ey diri olan!
ey ebedi var olan!
ey izzet ve ikram sahibi olan!
ey gücün, şerefin ve büyüklüğün sahibi olan allah'ım!
halimi düzelt, işlerimi güzelleştir, beni bela ve fakirliğin acılarından koru, düşmanların şerrinden, şeytanın aldatmasından, nefsin arzularından, saptıranların saptırmasından beni koru ey rabbim!

ya rabbi!
beni çok ibadet eden salihlerden ve şükreden zenginlerden eyle� dini ve dünyevi bütün işlerimi düzene koy. Hayırlı nimetlerimi sonuna erdir.

ya rabbi!

ömrümün son zamanlarında, ölüm anında kalbimi ve dilimi imanla doldur. Bana son anda; şehadet ederim ki, allah birdir ve hz. Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) o'nun elçisidir demeyi nasip et.

allah c.c. Razi olsun kardeşim sizden

cumamiz mübarek olsun inşallah

selamün aleyküm

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Rabbimiz!

Eğer unuttuk veya kasıtsız olarak yanlış yaptıysak bundan dolayı bizi sorumlu tutma.

Takat getiremeyeceğimiz şeylerle bizi yükümlü tutma, bizi affet, lütfunla kusurlarımızı bağışla, bize merhamet et.

Bizim yardımcımız sensin kafir topluluklara karşı bize yardım et.

Ey Rabbimiz!

Bizi kabir azabından, kıyamet günü azabından, cehennem azabından ve kahrının azabından koru.

Ey Rabbimiz!

Bizi ana-babamızı iman ve Kur’an hizmetinde çalışan bütün kardeşlerimizi, eşlerimizi, çocuklarımızı, mümin dostlarımızı, akrabalarımızı, ecdadımızı ve ahirete intikal eden bütün mü'min ve müslümanları cehennem azabından koru.

Affına sığınıyoruz. Bizi her türlü şer, fitne ve azaptan kurtar! Fazlınla ikram eyle . Bütün günahlarımızı bağışla. Ayıplarımız setreyle.

AMİN AMİN AMİN

TUSEM TEKİN

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm...

selamın aleyküm...

Cumanız mübarek olsun.Hayırlı günler diliyorum...

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
cumamız mübarek olsun

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
djazemimm87_cuma.jpg

ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ SEYYİDİNA MUHAMMED

keltepe

Kayıtlı Kullanıcı
]
cumats2zx3.gif