Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (3 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
URL=http://imageshack.us]
img2790oc2.jpg
[/url]
[

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
kaan kardeşim resimleriniz kart postal gibi maşaALLAH....
hayırlı günler hayırla kalınız inşaALLAH

a-1347.jpg

Kaan Erdem

Yönetici
estf..kardeşim.emin olun yanımda bir kaç çift göz var eklediklerinize bakıp yorum yapıyoruz.çok güzel yerler.tepedeki yayla evi tahtadan olan önünde çanak olmasa daha iyi olacaktı...(arkadaşımın yorumu) selam ve yürekten samimi dualarımla.(resimler çok güzel emeğinize sağlık olsun kardeşim)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
estf..kardeşim.emin olun yanımda bir kaç çift göz var eklediklerinize bakıp yorum yapıyoruz.çok güzel yerler.tepedeki yayla evi tahtadan olan önünde çanak olmasa daha iyi olacaktı...(arkadaşımın yorumu) selam ve yürekten samimi dualarımla.(resimler çok güzel emeğinize sağlık olsun kardeşim)

haklısınız kardeşim teknolojininn nimetlerinden güzel yerleri çekiyoruz aynı zamanda teknoloji dogallıgı bozuyor tam bir tezat aslında
teşekkürler kardeşim
hayırla kalınız

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
maşaallah süper yerler
ALLAHA emanet olun

Kaan Erdem

Yönetici
kolay kullanım açısından size şu proğramı tavsiye edebilirim.hem pc'de kaybomuş tüm fotoları topluyor buluyor hemde renk olarak değiştirme,biçimlendirme yapabilirsiniz.''picasa'' kullanımı kolay.........

Picasa - Programının Detaylı Tanıtımı, Kullanıcı Yorumları - innDir.com -
bu adresten indirebilirsiniz.kolay gelsin kardeşim.

evet anladım o yüzden sizin resimleriniz kart postal gibi duruyor ..ben sadece deklanşöre dokunmayı biliyorum keşme biçme yok :a35:...hayırla kalınz kardeşim

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kaan kardeşim emeğinize sağlık.Güzel resimler:)allaha emanet olun

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
kolay kullanım açısından size şu proğramı tavsiye edebilirim.hem pc'de kaybomuş tüm fotoları topluyor buluyor hemde renk olarak değiştirme,biçimlendirme yapabilirsiniz.''picasa'' kullanımı kolay.........

Picasa - Programının Detaylı Tanıtımı, Kullanıcı Yorumları - innDir.com -

bu adresten indirebilirsiniz.kolay gelsin kardeşim.

sagolun kardeşim teşekkür ederim kurdum inşaALLAH programı inceliyorum şimdi tekrar teşekkür ederim
hayırla kalınız inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt