Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Amatörce Çekimlerimiz (3 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
aminenur kardeşim foto'lar sanırım size ait katılım isteklerinde belirtmiştik.ALLAH cc yarattığı güzellikleri çok güzel yakalamışsınız.birazda maharet makinada sanırım....:a16:

selam ve yürekten samimi dualarımla.bu arada sizin vesileniz ile al muallim kardeşimede t.ederim eklediği güzel yerlerin resimlerini bizler ile paylaştığı için.hayırlı ve bereketli geceler olsun.

al_muallim

Kayıtlı Kullanıcı
URL=http://imageshack.us]
img2675fk5.jpg
[/url]
''MAŞALLAH... SUBHANALLAH... BAREKALLAH''
Gerçekten çok güzel resimler elinize, emeğinize sağlık...
Allah bize sanatını görüp temaşa etmeyi nasip etsin...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
aminenur kardeşim foto'lar sanırım size ait katılım isteklerinde belirtmiştik.ALLAH cc yarattığı güzellikleri çok güzel yakalamışsınız.birazda maharet makinada sanırım....:a16:

selam ve yürekten samimi dualarımla.bu arada sizin vesileniz ile al muallim kardeşimede t.ederim eklediği güzel yerlerin resimlerini bizler ile paylaştığı için.hayırlı ve bereketli geceler olsun.

bizzat kendi ellerimle çektim amatör olarak çekiyorum elimden düşmüyor makina ehh !! biraz makinanda iyidir... bunlar belki 100 fotografın içinden şeçtiklerim tefaffuk eseri bazen güzel oluyor yoksa durum vahim sizden
bu konuda yardım alabilirim bilgilerinizden faydalanmak isterim :a15:

Kaan Erdem

Yönetici
bende'de değişen bir şey yok gerçek aynı kardeşim maharet makinada.ALLAH cc yarattığı ve gözümüzle gördüğümüz bu güzelliklere şükürler olsun kopyasınada vasıta olan araçlarda bunu yansıtıyor.resimlerde makro çekim yapılınca bir başka duruyor.bu işi fazla bilmeyen profesyonel sanabilir.:a01:

bizzat kendi ellerimle çektim amatör olarak çekiyorum elimden düşmüyor makina ehh !! biraz makinanda iyidir... bunlar belki 100 fotografın içinden şeçtiklerim tefaffuk eseri bazen güzel oluyor yoksa durum vahim sizden
bu konuda yardım alabilirim bilgilerinizden faydalanmak isterim :a15:

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
°°°°°°:a26::B°°°°°​

Kaan Erdem

Yönetici
tüm özel dosyalarım evimdeki pc'de,formatlanınca saklama yapılmadığından silindi hepsi.aminenur kardeşim eklediğin resimleri görünce bir yarış havasına girdim lakin siz şimdilik önde gidiyorsunuz tebrikler.

Kaan Erdem

Yönetici
sanada kardeşim.haklısın.benim eklentilerim İSTANBUL........selam ve yürekten samimi dualarımla.hayırlı ve bereketli geceler olsun selametle.

(tüm resimlere ekleme yapılmıştır.)

''Hayırlı geceler...
Resimleri gerçekten çok güzel yansıtmışsınız kardeşlerim ALLAH RAZI OLSUN...
Bi ricam var eğer mahsuru yoksa resimlerinize konu olan yerlerin isimlerinide paylaşırmısınız...
Selamunaleyküm...

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
img2822va2.jpg

bu yarışı inşaALLAH yarın devam ettirelim ama benim stoklar tükendi gibi:a01:

sizin kareler gerçekten daha profesyonel teprik ederim kardeşim
hayırlı nurlu geceler dilerim
ALLAHA (CC) emanet olunuz

(benim kareler karadeniz ayder yaylası ve uzun göl ve sumela manastrı)

Kaan Erdem

Yönetici
inşaALLAH kardeşim.selam ve dua ile kalın selametle.hayırlı ve bereketli geceler olsun.

bu yarışı inşaALLAH yarın devam ettirelim ama benim stoklar tükendi gibi:a01:

sizin kareler gerçekten daha profesyonel teprik ederim kardeşim
hayırlı nurlu geceler dilerim
ALLAHA (CC) emanet olunuz

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
f_baharsssm_ce7589a.jpg

bahar kardeşim harika bunlar ... hem çekmişsin maharet hem bunları bir karede toplamışsın maharet .. ellerinize saglık hayırlı geceler

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
f_baharsssm_ce7589a.jpg

bahar kardeşim harika bunlar ... hem çekmişsin maharet hem bunları bir karede toplamışsın maharet .. ellerinize saglık hayırlı geceler

Sagol Abla Denemeydi sadece ama siz böyle Begenince cok sevindim :a03:

:a11:SAGOLASIN

Sanada Hayirli Geceler Abla

Kaan Erdem

Yönetici
bu konudaki kabiliyetini geçmişteki paylaşımlarında da görmüştüm.devamını bekleriz.selam ve dua ile kalın kardeşim hayırlı ve bereketli geceler olsun ALLAH cc emanet olun selametle.:evet:H

Yok Abi Estagfirullah Sen zaten Kötü Olsada kötü Demessin

Sagol Abi

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı
bu konudaki kabiliyetini geçmişteki paylaşımlarında da görmüştüm.devamını bekleriz.selam ve dua ile kalın kardeşim hayırlı ve bereketli geceler olsun ALLAH cc emanet olun selametle.:evet:H

Sagol Abi Sanada Hayirli Geceler

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt