Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

zina etmek isteyen genç...!!! (2 Kullanıcı)

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
allah sizden razi olsun kardesim, güzel bir paylasim.

elanaz 21

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim çok güzel bi kıssa idi rabbim hisse alabilmeyi herkese nasip eylesin inşallah kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkalarına da yapmayacaksın hoş olmaz zaten

GÖNÜLDENİZİ

Kayıtlı Kullanıcı
Ey gençler topluluğu! Sizden evlenmeye gücü yetenler evlensin.Çünkü evlenmek gözü daha çok muhafaza eder,namusu daha fazla korur. Evlenmeye gücü yetmeyenler ise oruç tutsun. Çünkü oruç kalkandır.
Paylaşımın için Allah senden razı olsun.Peygamber efendimiz Sallalahü aleyhi Vesellem şefatçimimiz olur inşallah.
Öyle bir çağda yaşıyoruz ki Müslümanlığın İlk indiği o asıra benzetiyorum şimdiki zamanı. öyleki şeklen Müslümanım Diyenlerin yaptıklarını gayri müslümler yapmıyor.bu da benim içime dert oluyor. "Allah nurunu elbet tamamlayacaktır" ayeti içime su serpiyor.
ŞU zamanda evli erkekler olusun bayanlar olsun bekarlara göre daha çok sapkınlık içindeler. benim gözlemim böyle. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.
tekrar teşekkürler

#fani_dünya#

Kayıtlı Kullanıcı
Paylaşımın için Allah senden razı olsun.Peygamber efendimiz Sallalahü aleyhi Vesellem şefatçimimiz olur inşallah.
Öyle bir çağda yaşıyoruz ki Müslümanlığın İlk indiği o asıra benzetiyorum şimdiki zamanı. öyleki şeklen Müslümanım Diyenlerin yaptıklarını gayri müslümler yapmıyor.bu da benim içime dert oluyor. "Allah nurunu elbet tamamlayacaktır" ayeti içime su serpiyor.
ŞU zamanda evli erkekler olusun bayanlar olsun bekarlara göre daha çok sapkınlık içindeler. benim gözlemim böyle. Allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin.
tekrar teşekkürler

Allah ve resulü sizden razı olsun kardeşim çok güzel teşhis etmişsiniz..

ne yazıkki öyle bu zamanda bekarlara farklı gözle bakarlar hep ama ben evlilerin yaptıklarını birde kendim bekar olmamla beraber bekar arkadaşlarımızın yaptıklarına bakıyorum çok şükür diyorum biz demek masummuşuz..

yani devir çok kötü özellikle devrin kadınları çok kötü resmen imanı olan erkeğin imanını başından çıkartacak cinsten kadınlar var her yerde.

herkeste nefis vardır şehvet vardır ama bu galiba kadında daha fazla oldugundan benim teşhisime göre bekar erkeklere değilde şu bekar kadınlara bir öncelik verilmeli ve onları evlendirmeye çaba sarfetmeli aileler.

zira bir erkek kadın olmadanda hayatını idame ettirebilir yani kendi ayakları üzerinde erkek her zaman durabilir ekmeğini taştanda çıkarabilir dayanıklıdır.iradesi saglamdır metanetlidir.

lakin kadın öyle değildir kadın erkek olmadan bu dünya hayatını devam ettiremez kadın zayıftır güçsüzdür sürekli erkeğe muhtaçtır kadın belki maddi yönden güçlüde olabilir zenginde olabilir ama yine bir erkeğe ihtiyaç duyar çünkü kadının fıtratında bu vardır imam şafii derki:"Kadının gözü sürekli erkeğe bakar erkeği görür,Erkeğin gözüde sürekli toprağa bakar toprağı yani malı,mülkü görür"

Rabbim özellikle şu kadınlara dogru yolu göstersin onlara hidayet versin sonrada biz erkekleri dogru yoldan ayırmasın inşAllah..Amin...

vesselam...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt