Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yumurtaya can veren Allah: (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
yoktan var eden ey yüce Rabb'im
sen nelere kadirsin
bir yumurtadan koskoca bir civciv
bir yumurtadan koskoca bir insan
Allah'ın kudreti o kadar sonsuzdurki daha nice ibret alınacak şeyler buluruz
en basitinden gökyyüzüne baksak neler neler buluruz
nevin ablacım Allah razı olsun.
bir ibretlik olayla daha arttırdın gönlümüzdeki Mevla aşkını
selam ve dua ile kal ablacım
Allah'a emanet ol...

Selamun aleykum güzel kardeşim.Bukadar küçük yaşta bunları düşünebilmen ne mutlu:).rabbim ilmini arttırsın inşallah.Dua ile kal kardeşim:a07:

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Muhteşem..
Rabbimize ne kadar şükretsek azdır.. Gören göz için neler var ama nankör insanoğlu içinde hala iman etmeyen yada sapık düşüncede bir çok kişi var.. Allaha her daim şükredenlerden olmak duası ile..

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleykün nevincigim. çok güzel ya ben ilk defa gördüm....
Rabbim herşeyi bize en güzel biçinde sunuyor...
Ona ne kadar şükretsek azdır... Gerçekten şu dünyada insan oglu ne kadar nankör, hergün milyonlarca nimetlerle karşı karşıyayız ama biz ne kadar şükrediyoruzki acaba....
Rabbim şükredenlerden eylesin bizi....
Bazen insan inanamıyor nasıl bi şey rabbim bu diye, bi bahçedeki herhengi bi gül görünce, biz o gülün sapını bile yaratamayızki. Bütün varlıklara can veren rabbime bin şükür...
Selam ve dua ile...
Emegine saglık kardeşim.
Rabbime emanet ol...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Muhteşem..
Rabbimize ne kadar şükretsek azdır.. Gören göz için neler var ama nankör insanoğlu içinde hala iman etmeyen yada sapık düşüncede bir çok kişi var.. Allaha her daim şükredenlerden olmak duası ile..

Sağolasın kardeşim.Allah razı olsun.Nice inanmayan insanlar mevcut hala etrafımızda.Bir kominist arkadaş vardı sonradan olma..Deprem gecesi kelimeyi şehadet getirmiş.Dedim niye getirdin ya doğruysa dedi bu din.Dicek bişey yokk.!!Dua ile kal kardeşim

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleykün nevincigim. çok güzel ya ben ilk defa gördüm....
Rabbim herşeyi bize en güzel biçinde sunuyor...
Ona ne kadar şükretsek azdır... Gerçekten şu dünyada insan oglu ne kadar nankör, hergün milyonlarca nimetlerle karşı karşıyayız ama biz ne kadar şükrediyoruzki acaba....
Rabbim şükredenlerden eylesin bizi....
Bazen insan inanamıyor nasıl bi şey rabbim bu diye, bi bahçedeki herhengi bi gül görünce, biz o gülün sapını bile yaratamayızki. Bütün varlıklara can veren rabbime bin şükür...
Selam ve dua ile...
Emegine saglık kardeşim.
Rabbime emanet ol...
ve aleyna aleykum selam kardeşim benim.Rabbime nekadar şükretsek cidden az seninde dediğin gibi.Rabbime hamdu senalar olsunki bizler inananlardan olduk.Dua ile kal kardeşim benim.B)

odtulu.seyma

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum güzel kardeşim.Bukadar küçük yaşta bunları düşünebilmen ne mutlu:).rabbim ilmini arttırsın inşallah.Dua ile kal kardeşim:a07:

sağolasın nevin ablacım
Rabb'im cümlemizin ilmini arttırsın yolunda hayırlı müminlerden eylesin inş.
selam ve dua ile
hayırlı günler :)

ufuktuncay

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razı olsun kardeşim paylaşımın için.
İbret olsun körlere , diyeceğim ama ismi üstünde körler nasıl görecekler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt