Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

YOZGATIN MEŞHUR MADIMAĞI! (1 Kullanıcı)

leni

Kayıtlı Kullanıcı
Iste Meshur madimagimiz__: ) : )

089602EbemDirnagi.jpg

semiz otuna benzio ama o olabilirmi?

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Leni Kardeşim Semiz Otu Ege Bölgesinde Oluyor Genelde Başka Yerlerdede Var Amaaaaa Madimag Ic Anadoluda Olur Ic Anadoluya özgündür Ve Kirlada Olun Bahar Aylarinda Her Zaman Bulamassin Cok Vitaminli Ve Değerlidir Bunlari Tektek Toplarlar Kadinlar Kirlara Cikip Ayriyeten Evlerde Yetiştirilmez Kirlarda Kendileri Yetişir Umarim Bukadar Bilgi Yeter Gerisini Bahar Arkadaşima Sorun O Daha Iyi Biliyor Allaha Emanet Olun

leni

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Leni Kardeşim Semiz Otu Ege Bölgesinde Oluyor Genelde Başka Yerlerdede Var Amaaaaa Madimag Ic Anadoluda Olur Ic Anadoluya özgündür Ve Kirlada Olun Bahar Aylarinda Her Zaman Bulamassin Cok Vitaminli Ve Değerlidir Bunlari Tektek Toplarlar Kadinlar Kirlara Cikip Ayriyeten Evlerde Yetiştirilmez Kirlarda Kendileri Yetişir Umarim Bukadar Bilgi Yeter Gerisini Bahar Arkadaşima Sorun O Daha Iyi Biliyor Allaha Emanet Olun

ve aleyküm selam cevdet abi ALLAH razı olsun tamam cahilim :) ama nerden bileymki bir marmaralı olarak öyle duyuyodmda madımak diye hep yenrmi içilrmi giyilrmi :K bilmezdm resmini görüncede işte bizim semiz otu dedim :K :K tekrar ALLAH razı olsun bilgilendirdiğiniz için hayırlı gecelr inşallah

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

ve aleyküm selam cevdet abi ALLAH razı olsun tamam cahilim :) ama nerden bileymki bir marmaralı olarak öyle duyuyodmda madımak diye hep yenrmi içilrmi giyilrmi :K bilmezdm resmini görüncede işte bizim semiz otu dedim :K :K tekrar ALLAH razı olsun bilgilendirdiğiniz için hayırlı gecelr inşallah

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM EGER SİZİ BİLMİYEREK BİR HATAM VEYA BİR KUSURUM OLDU İSE COOOOK ÖZÜR DİLERİM BEN SADECE BİLMEYORSANIZ DİYE BEN İC ANADOLU COCUĞU OLARAK BİLGİ VEREYİM DEDİM TEKRAR EDİYORUM EĞER KIRDIMSA HAKKINIZI HELAL EDİN ÖZÜR DİLERİM RABBİME EMANET OLUN

leni

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam yok cevdet abim hiç ourmu öyle şey kırmadın ALLAH razı olsun daha bilgilendirdin lütfen abi kardeş arasında olurmu öyle şey kendimle alay ediodum sadece ben yanlış bişey söylediysem sen hakkını helal et benden yana warsa hepsi helal olsun :) :)

mynames

Kayıtlı Kullanıcı
madımak Sivasa aittir gardaşım Ne Tokatın ne de Yozgatın Sivasındır.
Madımağa en güzel kemik yakışır kurban etinden kurumuş kemik çemen de olunca tabi tadına doyum olmaz.

mynames

Kayıtlı Kullanıcı
şimdi birde madımak zamanı ya zamanı gelmişken yazayım dedim

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
:Bkim ne derse desın madımak yozgatın dır:K:K

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt