Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

'' Yönetim Uygulamaları '' Duyuru Sayfası (1 Kullanıcı)

GEVHER

Yönetici
Selamünaleyküm...

'' BOYKOT '' bölümünde yönetim tarafından düzeltilen , silinen ya da taşınan konuların duyurulacağı sayfadır.

Konunuz ile ilgili yapılmış bir işlem varsa buradan takip edebilir ; uyarılarınızı , düzeltme ve itirazlarınızı bizlere bildirebilirsiniz.

Hayırlı günler dileriz.

Y

YAGMURBEY

selamın aleyküm anvartardaki resim kendi resmim değil bana uyarı vermişiniz ALLAH razı olsun...

Y

YAGMURBEY

siza nasıl cevap vereceğimi bilmediğim için buraya yazdım..bilginize efendim..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Esselamünaleykum...

Esselamünaleykum...

Allah CC. kolaylık versin inşalalh...

Y

YAGMURBEY

ben hata yapmadım kardeşim ben üye olduğum tüm sitelerde bu resmi kullanırım...sanal alem burası kimseye kendimi ıspat etmek zorunda değilim...kırıldım vallahi billahi neyse kolay gelsin .

GEVHER

Yönetici
selamın aleyküm anvartardaki resim kendi resmim değil bana uyarı vermişiniz ALLAH razı olsun...

Ve aleykümselam kardeşimiz...

Görüntü resminizin size ait olduğu düşünülerek uyarı verilmiştir.
Durumu açıklığa kavuşturma adına , kime ait olduğunu belirtmenizi rica edeceğim sizden .

Eğer yer alması sakıncalı olmayan bir alime aitse ,gerekli düzeltmeyi yaparız inşaAllah. Böyle bir durumda da cahilliğimiz nedeniyle yapmış olduğumuz uygulama için de özür dileriz.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
çok özür dileyerek birşey istesem biliyorum gevher kardeşim belki bu sözümle şimdi bir cok mod arkadaşımızın tepkisini alacagım gelip yazacaklardır hemen sizlerden isteyimuyarı verilmeden önce sorabilirmisiniz o arkadaşa hem öğrenmiş oluruz hemde hata yapmaktan korunmus oluruz kalp kırgınlıgı olmaz değilmi
hayırlı gunler selam ve dua ile

Y

YAGMURBEY

ben kırıldıktan sonra fark etmez artık burada mübarek zatların resimlerini kullanan bir sürü insan var bence onlara uyarı verin derim...değiştirdim resmi konu kapanmıştır umarım ALLAH a emanet kalın.... ALLAH razı olsun sizden efendim..

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
ben kırıldıktan sonra fark etmez artık burada mübarek zatların resimlerini kullanan bir sürü insan var bence onlara uyarı verin derim...değiştirdim resmi konu kapanmıştır umarım ALLAH a emanet kalın.... ALLAH razı olsun sizden efendim..

selamün aleyküm kardeşim..kırılmanızı gerektiren bişey yok ki kardeşlerimiz (eger ki resim size ait değilse) kişisel resim olarak algılanişlar bu gibi durumlardada hemen müdahale edilmesi gerekir ki hiçbir zaafa yer verilmesin sizi uyarmişlar ki bu sadece siz özel bir durum değil genel bir tavırdır.
eğer ki resim kıymetli büyüklerimizden birine aitse bunu zaten kullanmanıza bir sakınca görülmemektedir bir hata var ise muhakkak telafi edilir siz gönlünüzü hoş tutun kalbiniz kırılmasın üzülmeyelim :a12:

RABBİME EMANETSİNİZ..
DUA İLE.

Y

YAGMURBEY

bir zat ve bir alime ait değil benim kendi resmimde değil neyse konu kapanmıştır selametle kalınız .

GEVHER

Yönetici

YAĞMURBEY kardeşimiz...

Size durumu izah ettim .Sizin de yardımınızla mevcut sorunu çözebileceğimizi ve varsa hatamızı telafi etmek için çalışacağımızı belirttim.

Karşılıklı anlayış ile çözümlenemeyecek sorun yoktur inşaAllah.
Hayırlı günler dilerim.

GEVHER

Yönetici
çok özür dileyerek birşey istesem biliyorum gevher kardeşim belki bu sözümle şimdi bir cok mod arkadaşımızın tepkisini alacagım gelip yazacaklardır hemen sizlerden isteyimuyarı verilmeden önce sorabilirmisiniz o arkadaşa hem öğrenmiş oluruz hemde hata yapmaktan korunmus oluruz kalp kırgınlıgı olmaz değilmi
hayırlı gunler selam ve dua ile

Değerli Burcu kardeşim...

Öncelikle özür dilemenizi gerektirecek bir durum söz konusu değil , rahat olunuz lütfen.

Sizin vesilenizle bir kez daha açıklayalım inşaAllah.

Forumumuz aile ortamına sahiptir , bu nedenle paylaşımlarımızda çok çeşitlilik görülmektedir.

Ailenin huzurunu koruma adına her ailede olduğu üzere , bizim ailemizde de bir disiplin ve düzen mevcuttur.

Forum yönetimi olarak bu düzeni oluşturma adına dikkatli ve sabırlı bir çalışma yapmaktayız inşaAllah.
Ancak takdir edersiniz ki , bizlerin de kendimize göre hayat telaşımız ve çalışma tempomuz bulunmaktadır.
Bu yoğunluk içerisinde , '' Gönüllü Olarak '' başladığımız '' Yöneticilik '' vazifemizi hakkıyla yerine getirmeye çalışırken mutlaka hatalar da yapacağız.

Tüm kardeşlerimizden bu konuda bizlere karşı anlayışlı olmalarını tekrar tekrar rica ediyoruz.
Bizlere kırılmadan , küsmeden hatalarımızı belirtirlerse elimizden gelen tüm gayreti göstererek telafisi için uğraşırız inşaAllah.

Kusura bakmayın değerli kardeşim .
Sizin mesajınız bu düşüncelerimi yazmama vesile oldu ; şahsınıza yönleik cümleler değildir bunlar.

İnşaAllah birbirimize hoşgörü ve anlayışla destek olarak ,forumumuzdan huzur içinde faydalanmaya devam ederiz.

Hayırlı günler kardeşim.

kış meleği

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm islamiyet yönetimi ve üyeler ben kendi yazdığım ve açtığım konuları bulmakta çoook zorlanıyorum yönetime mesaj attım ancak hiçbir cevap alamadım ilginize lütfen yardımcı olun çünkü hatim grubuna ve tevhid mesajlarına yazmış olduğum sayılar var onları bulamayınca ister istemez sıkıntıya giriyorum

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ve Aleykumselam Ve Rahmetullahi Ve Berakatühü..

Ve Aleykumselam Ve Rahmetullahi Ve Berakatühü..

selamün aleyküm islamiyet yönetimi ve üyeler ben kendi yazdığım ve açtığım konuları bulmakta çoook zorlanıyorum yönetime mesaj attım ancak hiçbir cevap alamadım ilginize lütfen yardımcı olun çünkü hatim grubuna ve tevhid mesajlarına yazmış olduğum sayılar var onları bulamayınca ister istemez sıkıntıya giriyorum

Forum Sayfası sol üst tarafta Kontrol Paneli var kardeşim...
Orayı tıklayın ve Aboneliklerimi Göster Butonunu Tıklayın...
İnşallah açtığınız ve yazdığınız konular gözükecektir...
Kolay gelsin....

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
Defne Joy Foster!

bu konuyu siz mi sildiniz.Saygılar

kaniirfan

Kayıtlı Kullanıcı
Gereksiz olup olmadıgı yerıne gore değişir..neyse ... insanlar niye kırarlar birbirini..onlarca sitede acıyorum aynı konuyu ..13 bin kişiye mail olarak atıyorum face de yayınlıyorum..her yerde aynı seyler aşa yukarı oluyor .iş dönüp dolaşıp kavgaya dönüşüyor..bana hakaret noktasına varan cevaplarda alıyorum.fakat cevap yazmıyorum..iSRAİL GİBİ BİR DÜŞMANIN VAR BAŞKA DÜŞMANA İHTİYACIM YOK o yuzden kimseyle kavga ETMEYE DÜŞMAN OLMAYA GEREK YOK. bir ara cemaatlerle ugrasırdım ,bir ara tarıkatlarla ugrasırdım,bir ara ilahiyatcılarla ,islami yazarlarla ugrasırdım.bir baktım ahmakça bır durumdayım.darvinisti,koministi,yahudısı,misyoneri işi götürüyor.Farkına vardım kendi içimdekilerle ugrasmak darvınıstıne komınıstıne yardımcı olmaktan baska bır sey değilmiş .Karar aldım bana gelen ceevaplarda hakarette olsa bu topraklarda yaşayan insanımla ugrasmamak için...o yuzden tartısırken bunları hep mıh gibi akılda tutmak gerekır..istediğini elbette yazacaksın .istediğin yorumu elbette yapacaksın.sende aldıgın cevaba sinirlenmeden okuyup adam gibi cevap yazacaksın.Moderatörde konuyu kaldırmak zorunda kalmayacak ,Saygılar

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt