Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yöneticilerden İSTEKLERİNİZ..? (1 Kullanıcı)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Yok abi olmuyor raporla tıkladığımda rapor içeriğini bildir diyor

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamunaleyküm.
Allah razı olsun kendilerinden çok iyi davranıyorlar üyelerine.
Benim onlardan şahsen bir isteğim yok. Onlara saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Selametle inşallah..
Ve Aleyküm selam kardeşim ?
Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederiz ???

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Rica ederim abiciğim. Aslında ben sizlere teşekkür etmem lazım.
Sizlerin bu güzel davranışı olduğu müddetçe sizlere saygı ve sevgimi hiç bir zaman yitirmeyeceğim. Selametle inşallah..

GEVHER

Yönetici
Selamunaleyküm.
Allah razı olsun kendilerinden çok iyi davranıyorlar üyelerine.
Benim onlardan şahsen bir isteğim yok. Onlara saygı ve sevgilerimi sunuyorum. Selametle inşallah..

Saygı sevgi karşılıklıdır inşallah değerli kardeşimiz.

Teşekkür ederiz ailemizle olup , varlığınızla bizleri mutlu ettiğiniz için.

HASAN HAN

KAYITLI KULLANICI
Selamunaleyküm.
Çok teşekkür ederim @GEVHER.
Sizlerden isteğim yada sizlere sorum; "Kullanıcı adı değişikliği yapıyor musunuz?" olacaktır.
Kuralları okudum lakin bunla ilgili bir kural olmadığını gördüm ve yada vardı benim gözümden kaçmış olabilir. Çok teşekkür ederim. Selametle..

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Selamunaleyküm.
Çok teşekkür ederim @GEVHER.
Sizlerden isteğim yada sizlere sorum; "Kullanıcı adı değişikliği yapıyor musunuz?" olacaktır.
Kuralları okudum lakin bunla ilgili bir kural olmadığını gördüm ve yada vardı benim gözümden kaçmış olabilir. Çok teşekkür ederim. Selametle..
Kullanıcı adınızı ne olarak değiştirmek istiyorsunuz kardeşim?

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selam Aleyküm Erkan kardeşim sizden bir ricam olacaktı en son hatim grubundan hocalarımızdan Abdullah hocamız üye olmuştu fakat son 3 yılın konuları silindiği için yanlış hatırlamıyorsam
Erhan Tezer Abdullah hocamın üyeliği de silindi sizden ricam aynı şekilde Abdullah hocanın üyeliğini siz yara mısınız size maili atarım size zahmet üyelik bilgilerini şifreyi hocama atarsınız onlarda değiştirirler isterlerse şifreyi.
Kardeşim daha önce size söylemiş olduğum konu vardı önemli değil biz Allah rızası için buradayız ama insan ister istemez düşünüyor neden sadece ben diye öyle olmaması için bir kusurumuz yada hatamız mı oldu yoksa biz o seviyede mi değiliz anlamadım. Selam ve dua ile selametle kalınız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt