Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yerim seni dedirttiren varlıklar (2 Kullanıcı)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı
s.a
muminler bırbırlerıne karsı gayet şefkatlı kafırlere karşı ıse hıddetlı olurlar..
sızı anlıyamıyorum acaba karsınızda mumın mi var????? yoksa (ALLAH muhafaza)kafırmi!!!!!
bu hıddetın sebebı ne
sadece mumın mumının aynsudır hadısı ıle bıraz amel edelım dedım ...kızdıysanız sıze soyledığım butun sozlerı gerı alıyorum ...
ama unutmayın ki...
gerçek olanlara saygo duymayı öğrenmemız gerek....ALLAHA e olun ...selametle...

senin gibi küçük bir kız çocuğına kafir diyecek kadar kadar kafirleşmedim çok şükür elhamdülillah bu konuyuda kapat seninle daha fazla günaha girmek istemiyorum :H

safiye

Kayıtlı Kullanıcı
Benceded çok şirinler Kendilerini Zorla Sevdirtmek Için Sanki Yarişiyorlar Allah Herkese Abdestini Alan,namazini Kilan..... Hayirli Evlatlar Nasip Eylesin

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı
vahşet....

vahşet....

senin gibi küçük bir kız çocuğına kafir diyecek kadar kadar kafirleşmedim çok şükür elhamdülillah bu konuyuda kapat seninle daha fazla günaha girmek istemiyorum :H

s.a
yazık yanlış anlıyorsun ve hakkımı sana hella etmıyorum demek istedığımı neden anlamıyorsun ...bu sozlerın varya sana mızanda yeterde artar bıle .. ŞİMDİDENN ALLAHTAN ÇOK AFDILE....VE SAKIN BANA BIR DAHA HAKARET ETME...
VE BU SÖZLERINIZDEN SONRA SIZI TEBRIK EDERIM YERINIZI .(CEHENNEMI)KOLAYLAŞTIRIYORSUNUZ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt